Mobiltelefon Doogee M30 Pro
Doogee M30 Pro blir utgitt i april 2026 . Pris, spesifikasjoner og lekkasjer. Alt vi vet om det.
Farger:
Beskrivelse Doogee M30 Pro
Doogee M30 Pro har en lys og klar (oppløsning på 1640 x 720) 6.88 tommer-tommers skjerm og dimensjoner på . Den veier også bare . Hovedspesifikasjonene er UNISOC CPU - Tiger T620, 256GB lagring og 8Gb RAM.
Utgivelsesdatoen for Doogee M30 Pro er april 2026. -bakkameraet med en 64Mp-sensor tar flotte bilder, og 20Mp-frontkameraet er designet for selfies. Prisen på smarttelefonen er svært lav, og denne prisen er den beste akkurat nå, så det er verdt å kjøpe. Dette vil være et godt kjøp for alle som er vant til å bruke Android 16 OS.
Doogee M30 Pro har Dual SIM-kortspor, du kan ha 2 numre fra forskjellige operatører.
Internett-hastighet vil være standard fordi det ikke er støtte for 5G.
Doogee M30 Pro har støtte for utvidbar lagring, slik at du kan sette inn SD-kort så snart du trenger det.
Hvis du vil bruke standard 3,5 mm porthodetelefoner, må du bruke en adapter fordi det bare er en USB Type-C-utgang.
Du kan betale med Doogee M30 Pro, siden den har NFC.
Du kan ikke bruke den som en fjernkontroll, fordi den ikke har en infrarød (IR) blaster.
Doogee M30 Pro og dens 8000mAh-batteri fungerer med hurtiglading. Det er ingen trådløs lading, som de fleste konkurrenter.
Enheten er vanntett. Dette gjør at den kan brukes i regn og snø, så vel som i dusjen og på badet.
Doogee M30 Pro priser:
Doogee M30 Pro blir snart utgitt.
Legg igjen e-posten din , og så snart varene blir solgt, vil du være den første som får vite om den
Alternativer til Doogee M30 Pro :
- Merke: Doogee
- Model: M30 Pro
- Vekt:
- Størrelse:
- Operativsystem: Android 16
- Størrelse: 6.88 tommer
- Oppløsning: 1640 x 720
- RAM: 8Gb
- Internminne (ROM): 256GB
- Kamera: 64Mp
- Prosessor (CPU): UNISOC Tiger T620
- Batteri: 8000mAh
Kjennetegn
| Operativsystem (OS) | Android 16 |
| Geekbench-referanse | 1364 (Multi-Core) - Sammenlign med de andre modellene her |
| Produsent | Doogee - Vis alle Doogee-modeller her |
| Geekbench-referanse | 377 (Single Core) |
| Model | M30 Pro |
| Opptreden | test antutu referanse ~ 265662. - Sammenlign med de andre modellene her |
Skjerm
| Oppløsning | 1640 x 720 - Flere modeller med 1640 x 720 oppløsning se her |
| Glasstyper | Buet glass |
| Teknologi | OGS |
| Flerpunktsberøring | 10 |
| Bezelless | Nei - Flere modeller med rammeløs skjerm se her |
| Rammestørrelse | 6.5 mm |
| Skjerm til kropp | 70 % |
| Lysstyrke | 600 cd/m² |
| Størrelse | 6.88 tommer |
Prosessor (CPU)
| CPU-type | 2 x Cortex-A75 2.2GHz + 6 x Cortex-A55 1.8GHz |
| Merke | UNISOC |
| Model | Tiger T620 - Flere modeller med Tiger T620 CPU se her |
| Utgivelsesdato | 07/15/2024 |
| Kjerner | 8 |
| CPU-hastighet | 2.2 GHz |
| Bit | 64 bit |
| Prosess teknologi | 12 nm |
| Minne | 12 Gb |
| GPU | Mali-G57MC |
| GPU-frekvens | 850 Mhz |
| GPU-kjerner | 1 |
| TDP | 10 W |
| Features | Unisoc modem |
| Upload Speed | 150 Mbps |
Minne
| RAM (minne) | 8 Gb - Flere modeller med 8 Gb RAM se her |
| Internminne (ROM) | 256 GB |
| Støtte for eksternt minne | MicroSD (TF), støtte for kort opptil 2 TB |
Kamera
| Hovedkamera | |
| Oppløsning | 64 Mp - Flere modeller med et 64 Mp-kamera, se her |
| Blits | LED-blits |
| Frontkamera | |
| Oppløsning | 20 Mp |
| Blits | Nei |
Mobilnettverk
| Frekvens | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 850/900/2100 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) |
| Nettverkstype | 4G |
| Antall SIM-kort | nanoSIM + nanoSIM eller microSD (TF) |
Trådløsteknologi
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Bluetooth-versjon | Ja |
| NFC | Ja - Flere modeller med NFC se her |
Stedstjeneste
| Nettverksstøtte | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batteri
| Batterikapasitet (mAh) | 8000 mAh |
| Type | Kan ikke fjernes |
| Kan hurtiglades | Ja |
| Standby-tid | 6-7 dager |
| Batteritid | 2-3 dager |
| Arbeidstid i hard modus | 10-12 timer |
| Samtaletid | 30 timer |
| Trådløs lading | Nei |
Sensorer
| Varsler ledet | Nei |
| Fingeravtrykksensor | Ja |
| Nærhetssensor | Ja |
| Lyssensor | Ja |
| Gyrosensor | Nei |
| Akselerometer | Ja |
| Geo-magnetisk | Ja |
| Barometer | Nei |
| IR | Nei |
Lyd
| Audioprosessor | Integrert |
| Innebygd høyttaler | Ja |
| Innebygde mikrofoner | Ja |
| Øretelefon | Nei |
Design
| Kroppstype | Plast |
| Sprut-, vann- og støvbestandig (IP68) | Ja - Flere modeller med IP68 se her |
Språkstøtte
| Språk | - En detaljert liste over støttede språk her |
Grensesnitt / kontakter
| USB Type-C-porter | 1 |
Funksjoner
| Funksjoner | Ekstra skjerm , Skjermoppdateringsfrekvens 120Hz |
Beskrivelse
Betalinger
- Debet- / kredittkort (Visa. Mastercard)
Shipping
Bestill levering
Garanti
Tilbehør til Doogee M30 Pro
Se alle rabatterte produkter