Mobiltelefon Honor 600 Pro
Honor 600 Pro blir utgitt i april 2026 . Pris, spesifikasjoner og lekkasjer. Alt vi vet om det.
Farger:
Beskrivelse Honor 600 Pro
Honor 600 Pro har en lys og klar (oppløsning på 2728 x 1264) 6.57 tommer-tommers skjerm og dimensjoner på . Den veier også bare . Hovedspesifikasjonene er Qualcomm CPU - Snapdragon 8 Elite (Gen 4), 512GB lagring og 12Gb RAM.
Utgivelsesdatoen for Honor 600 Pro er april 2026. -bakkameraet med en 200Mp-sensor tar flotte bilder, og 50Mp-frontkameraet er designet for selfies. Prisen på smarttelefonen er svært lav, og denne prisen er den beste akkurat nå, så det er verdt å kjøpe. Dette vil være et godt kjøp for alle som er vant til å bruke Android 16 OS.
Honor 600 Pro har Dual SIM-kortspor, du kan ha 2 numre fra forskjellige operatører.
Med 5G-støtte vil Internett fungere veldig raskt, fordi hastighetene på dette nettverket når 25 Gb / s.
For Honor 600 Pro er det ikke mulig å utvide lagringsplassen din fordi det ikke er noe microSD-spor for å sette inn et minnekort.
Hvis du vil bruke standard 3,5 mm porthodetelefoner, må du bruke en adapter fordi det bare er en USB Type-C-utgang.
Du kan betale med Honor 600 Pro, siden den har NFC.
Siden den har en infrarød (IR) blaster, kan du bruke den som en fjernkontroll.
Honor 600 Pro og dens 7000mAh-batteri er kompatible med hurtiglading og trådløs lading, noe som forbedrer brukervennligheten.
Enheten er vanntett. Dette gjør at den kan brukes i regn og snø, så vel som i dusjen og på badet.
Honor 600 Pro priser:
Honor 600 Pro blir snart utgitt.
Legg igjen e-posten din , og så snart varene blir solgt, vil du være den første som får vite om den
Alternativer til Honor 600 Pro :
- Merke: Honor
- Model: 600 Pro
- Vekt:
- Størrelse:
- Operativsystem: Android 16
- Størrelse: 6.57 tommer
- Oppløsning: 2728 x 1264
- RAM: 12Gb
- Internminne (ROM): 512GB
- Kamera: 200Mp
- Prosessor (CPU): Qualcomm Snapdragon 8 Elite (Gen 4)
- Batteri: 7000mAh
Kjennetegn
| Operativsystem (OS) | Android 16 |
| Geekbench-referanse | 10098 (Multi-Core) - Sammenlign med de andre modellene her |
| Produsent | Honor - Vis alle Honor-modeller her |
| Geekbench-referanse | 3189 (Single Core) |
| Model | 600 Pro |
| Opptreden | test antutu referanse ~ 3097793. - Sammenlign med de andre modellene her |
Skjerm
| Oppløsning | 2728 x 1264 - Flere modeller med 2728 x 1264 oppløsning se her |
| Glasstyper | Gorillaglass |
| Teknologi | AMOLED |
| Flerpunktsberøring | 10 |
| Bezelless | Ja - Flere modeller med rammeløs skjerm se her |
| Rammestørrelse | 2.9 mm |
| Skjerm til kropp | 91 % |
| Lysstyrke | 750 cd/m² |
| Størrelse | 6.57 tommer |
Prosessor (CPU)
| CPU-type | 2x Phoenix L 4.32GHz + 6x Phoenix M 3.53GHz |
| Merke | Qualcomm |
| Model | Snapdragon 8 Elite (Gen 4) - Flere modeller med Snapdragon 8 Elite (Gen 4) CPU se her |
| Utgivelsesdato | 10/21/2024 |
| Kjerner | 8 |
| CPU-hastighet | 4.32 GHz |
| Bit | 64 bit |
| Prosess teknologi | 3 nm |
| Minne | 24 Gb |
| GPU | Adreno 830 |
| GPU-frekvens | 1100 Mhz |
| GPU-kjerner | 0 |
| TDP | 10 W |
| Features | Snapdragon X80 |
| Upload Speed | 3500 Mbps |
Minne
| RAM (minne) | 12 Gb - Flere modeller med 12 Gb RAM se her |
| Internminne (ROM) | 512 GB |
| Støtte for eksternt minne | Nei |
Kamera
| Hovedkamera | |
| Oppløsning | 200 Mp - Flere modeller med et 200 Mp-kamera, se her |
| Blits | Dobbel LED-blits |
| Frontkamera | |
| Oppløsning | 50 Mp |
| Blits | Nei |
Mobilnettverk
| Frekvens | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Nettverkstype | 5G |
| Antall SIM-kort | nanoSIM + nanoSIM |
Trådløsteknologi
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Bluetooth-versjon | Ja |
| NFC | Ja - Flere modeller med NFC se her |
Stedstjeneste
| Nettverksstøtte | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batteri
| Batterikapasitet (mAh) | 7000 mAh |
| Type | Kan ikke fjernes |
| Kan hurtiglades | Ja |
| Standby-tid | 6-7 dager |
| Batteritid | 2-3 dager |
| Arbeidstid i hard modus | 10-12 timer |
| Samtaletid | 30 timer |
| Trådløs lading | Ja |
Sensorer
| Varsler ledet | Nei |
| Fingeravtrykksensor | Ja |
| Nærhetssensor | Ja |
| Lyssensor | Ja |
| Gyrosensor | Ja |
| Akselerometer | Ja |
| Geo-magnetisk | Ja |
| Barometer | Ja |
| IR | Ja |
Lyd
| Audioprosessor | Integrert |
| Innebygd høyttaler | Ja |
| Innebygde mikrofoner | Ja |
| Øretelefon | Nei |
Design
| Kroppstype | Metallramme og glassveske |
| Sprut-, vann- og støvbestandig (IP68) | Ja - Flere modeller med IP68 se her |
Språkstøtte
| Språk | - En detaljert liste over støttede språk her |
Grensesnitt / kontakter
| USB Type-C-porter | 1 |
Funksjoner
| Funksjoner | Skjermoppdateringsfrekvens 120Hz , Intradisplay fingeravtrykkskanner , Innebygd skjermkamera foran , 3x optisk zoom |
Beskrivelse
Betalinger
- Debet- / kredittkort (Visa. Mastercard)
Shipping
Bestill levering
Garanti
Tilbehør til Honor 600 Pro
Nå har vi ikke lager på denne smarttelefonen, men det er lignende produkter du kan kjøpe med rabatt, for eksempel:Se alle rabatterte produkter