Mobiltelefon Honor 600
Honor 600 blir utgitt i april 2026 . Pris, spesifikasjoner og lekkasjer. Alt vi vet om det.
Farger:
Beskrivelse Honor 600
Honor 600 har en lys og klar (oppløsning på 2728 x 1264) 6.57 tommer-tommers skjerm og dimensjoner på . Den veier også bare . Hovedspesifikasjonene er Qualcomm CPU - Snapdragon 7 Gen 4, 128GB lagring og 8Gb RAM.
Utgivelsesdatoen for Honor 600 er april 2026. -bakkameraet med en 200Mp-sensor tar flotte bilder, og 50Mp-frontkameraet er designet for selfies. Prisen på smarttelefonen er svært lav, og denne prisen er den beste akkurat nå, så det er verdt å kjøpe. Dette vil være et godt kjøp for alle som er vant til å bruke Android 16 OS.
Honor 600 har Dual SIM-kortspor, du kan ha 2 numre fra forskjellige operatører.
Med 5G-støtte vil Internett fungere veldig raskt, fordi hastighetene på dette nettverket når 25 Gb / s.
For Honor 600 er det ikke mulig å utvide lagringsplassen din fordi det ikke er noe microSD-spor for å sette inn et minnekort.
Hvis du vil bruke standard 3,5 mm porthodetelefoner, må du bruke en adapter fordi det bare er en USB Type-C-utgang.
Du kan betale med Honor 600, siden den har NFC.
Du kan ikke bruke den som en fjernkontroll, fordi den ikke har en infrarød (IR) blaster.
Honor 600 og dens 7000mAh-batteri er kompatible med hurtiglading og trådløs lading, noe som forbedrer brukervennligheten.
Enheten er ikke vanntett. Vi anbefaler ikke å ta det med i dusjen eller på badet, eller bruke det i regn eller snø.
Honor 600 priser:
Honor 600 blir snart utgitt.
Legg igjen e-posten din , og så snart varene blir solgt, vil du være den første som får vite om den
Alternativer til Honor 600 :
- Merke: Honor
- Model: 600
- Vekt:
- Størrelse:
- Operativsystem: Android 16
- Størrelse: 6.57 tommer
- Oppløsning: 2728 x 1264
- RAM: 8Gb
- Internminne (ROM): 128GB
- Kamera: 200Mp
- Prosessor (CPU): Qualcomm Snapdragon 7 Gen 4
- Batteri: 7000mAh
Kjennetegn
| Operativsystem (OS) | Android 16 |
| Geekbench-referanse | 4709 (Multi-Core) - Sammenlign med de andre modellene her |
| Produsent | Honor - Vis alle Honor-modeller her |
| Geekbench-referanse | 1466 (Single Core) |
| Model | 600 |
| Opptreden | test antutu referanse ~ 1165926. - Sammenlign med de andre modellene her |
Skjerm
| Oppløsning | 2728 x 1264 - Flere modeller med 2728 x 1264 oppløsning se her |
| Glasstyper | Gorillaglass |
| Teknologi | AMOLED |
| Flerpunktsberøring | 10 |
| Bezelless | Ja - Flere modeller med rammeløs skjerm se her |
| Rammestørrelse | 2.8 mm |
| Skjerm til kropp | 91 % |
| Lysstyrke | 750 cd/m² |
| Størrelse | 6.57 tommer |
Prosessor (CPU)
| CPU-type | 1x 2.8GHz Cortex-A720 + 4x 2.4GHz Cortex-A720 + 3x 1.84GHz Cortex-A520 |
| Merke | Qualcomm |
| Model | Snapdragon 7 Gen 4 - Flere modeller med Snapdragon 7 Gen 4 CPU se her |
| Utgivelsesdato | 04/10/2025 |
| Kjerner | 8 |
| CPU-hastighet | 2.8 GHz |
| Bit | 64 bit |
| Prosess teknologi | 4 nm |
| Minne | 16 Gb |
| GPU | Adreno 722 |
| GPU-frekvens | 0 Mhz |
| GPU-kjerner | 0 |
| TDP | 10 W |
| Features | Qualcomm 5G modem |
| Upload Speed | 5000 Mbps |
Minne
| RAM (minne) | 8 Gb - Flere modeller med 8 Gb RAM se her |
| Internminne (ROM) | 128 GB |
| Støtte for eksternt minne | Nei |
Kamera
| Hovedkamera | |
| Oppløsning | 200 Mp - Flere modeller med et 200 Mp-kamera, se her |
| Blits | Dobbel LED-blits |
| Frontkamera | |
| Oppløsning | 50 Mp |
| Blits | Nei |
Mobilnettverk
| Frekvens | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Nettverkstype | 5G |
| Antall SIM-kort | nanoSIM + nanoSIM |
Trådløsteknologi
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Bluetooth-versjon | Ja |
| NFC | Ja - Flere modeller med NFC se her |
Stedstjeneste
| Nettverksstøtte | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batteri
| Batterikapasitet (mAh) | 7000 mAh |
| Type | Kan ikke fjernes |
| Kan hurtiglades | Ja |
| Standby-tid | 6-7 dager |
| Batteritid | 2-3 dager |
| Arbeidstid i hard modus | 10-12 timer |
| Samtaletid | 30 timer |
| Trådløs lading | Ja |
Sensorer
| Varsler ledet | Nei |
| Fingeravtrykksensor | Ja |
| Nærhetssensor | Ja |
| Lyssensor | Ja |
| Gyrosensor | Ja |
| Akselerometer | Ja |
| Geo-magnetisk | Ja |
| Barometer | Ja |
| IR | Nei |
Lyd
| Audioprosessor | Integrert |
| Innebygd høyttaler | Ja |
| Innebygde mikrofoner | Ja |
| Øretelefon | Nei |
Design
| Kroppstype | Metallramme og glassveske |
| Sprut-, vann- og støvbestandig (IP68) | Nei - Flere modeller med IP68 se her |
Språkstøtte
| Språk | - En detaljert liste over støttede språk her |
Grensesnitt / kontakter
| USB Type-C-porter | 1 |
Funksjoner
| Funksjoner | Intradisplay fingeravtrykkskanner , Skjermoppdateringsfrekvens 120Hz , Innebygd skjermkamera foran |
Beskrivelse
Betalinger
- Debet- / kredittkort (Visa. Mastercard)
Shipping
Bestill levering
Garanti
Tilbehør til Honor 600
Nå har vi ikke lager på denne smarttelefonen, men det er lignende produkter du kan kjøpe med rabatt, for eksempel:Se alle rabatterte produkter