Huawei P11 poeng for Geekbench-referanse
I Geekbench-testing fikk Huawei P11 en "Single-core" score på 334 poeng og "Multi-core" score på 1429 . Nedenfor kan du sammenligne ytelsen med andre modeller basert på Geekbench Benchmark.
Huawei P11 priser:
Huawei P11 blir snart utgitt.
Legg igjen e-posten din , og så snart varene blir solgt, vil du være den første som får vite om den
Alternativer til Huawei P11 :
Geekbench Benchmark
1232.14kr
$126.08
1954.43kr
$199.99
885.50kr
$90.61
1174.57kr
$120.19
Xiaomi Mi6X 4/32Gb
5.99 tommer (2160x1080) Buet glass / Snapdragon 660 / 4Gb / 32GB / 20Mp / 3010mAh
977.27kr
$100.00
1652.56kr
$169.10
1752.82kr
$179.36
1774.52kr
$181.58
1064.44kr
$108.92
1776.77kr
$181.81
Snart
Snart
Doogee S88 Plus
6.3 tommer (2160x1080) Gorillaglass / Helio P70 / 8Gb / 128GB / 48Mp Samsung GM1 / 10000mAh
1982.09kr
$202.82
937.10kr
$95.89
1368.07kr
$139.99
1174.57kr
$120.19
Huawei Enjoy 20 SE 8/128GB
6.67 tommer (2400x1080) Buet glass / Kirin 710 / 8Gb / 128GB / 13Mp / 5000mAh
3249.31kr
$332.49
1339.05kr
$137.02
OUKITEL C33
6.8 tommer (1600x720) Buet glass / Tiger T606 / 8Gb / 256GB / 50Mp Samsung S5KJN1 / 5150mAh
1065.12kr
$108.99
Huawei Enjoy 20 SE 4/128GB
6.67 tommer (2400x1080) Buet glass / Kirin 710 / 4Gb / 128GB / 13Mp / 5000mAh
2707.12kr
$277.01
Ulefone Armor 8 Pro 6/128Gb
6.1 tommer (1560x720) Gorillaglass / Helio P60 / 6Gb / 128GB / 16Mp / 5580mAh
1392.50kr
$142.49
- Merke: Huawei
- Model: P11
- Vekt:
- Størrelse:
- Operativsystem:
- Størrelse: 5.7 tommer
- Oppløsning: 3600x1800
- RAM: 8Gb
- Internminne (ROM): 128GB
- Kamera: 24Mp
- Prosessor (CPU): Huawei HiSilicon Kirin 970
- Batteri: 3500mAh
Kjennetegn
| Produsent | Huawei - Vis alle Huawei-modeller her |
| Geekbench-referanse | 334 (Single Core) |
| Model | P11 |
| Opptreden | test antutu referanse ~ . - Sammenlign med de andre modellene her |
Skjerm
| Oppløsning | 3600x1800 - Flere modeller med 3600x1800 oppløsning se her |
| Glasstyper | Buet glass |
| Teknologi | OGS |
| Flerpunktsberøring | 10 |
| Bezelless | Nei - Flere modeller med rammeløs skjerm se her |
| Lysstyrke | 600 cd/m² |
| Størrelse | 5.7 tommer |
Prosessor (CPU)
| CPU-type | 4 x 2.36 GHz Cortex-A73 + 4 x 1.84 GHz Cortex-A53 |
| Merke | Huawei HiSilicon |
| Model | Kirin 970 - Flere modeller med Kirin 970 CPU se her |
| Utgivelsesdato | 9/1/2017 |
| Kjerner | 8 |
| CPU-hastighet | 2.8 GHz |
| Bit | 64 bit |
| Prosess teknologi | 10 nm |
| Minne | 8 Gb |
| GPU | Mali G72MP |
| GPU-frekvens | 850 Mhz |
| GPU-kjerner | 8 |
| TDP | 9 W |
| Features | Huawei HiSilicon modem |
| Upload Speed | 150 Mbps |
Minne
| RAM (minne) | 8 Gb - Flere modeller med 8 Gb RAM se her |
| Internminne (ROM) | 128 GB |
Kamera
| Hovedkamera | |
| Dobbelt kamera | Nei |
| Oppløsning | 24 Mp - Flere modeller med et 24 Mp-kamera, se her |
| Blits | Dobbel LED-blits |
| Frontkamera | |
| Oppløsning | 13 Mp |
| Blits | Nei |
Mobilnettverk
| Frekvens | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 850/900/2100 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) |
| Nettverkstype | 4G |
| Antall SIM-kort | nanoSIM + nanoSIM eller microSD (TF) |
Trådløsteknologi
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Bluetooth-versjon | Ja |
| NFC | Ja - Flere modeller med NFC se her |
Stedstjeneste
| Nettverksstøtte | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batteri
| Batterikapasitet (mAh) | 3500 mAh |
| Type | Kan ikke fjernes |
| Kan hurtiglades | Ja |
| Standby-tid | 5-6 dager |
| Batteritid | 2-3 dager |
| Arbeidstid i hard modus | 6-7 timer |
| Samtaletid | 25 timer |
Sensorer
| Varsler ledet | Ja |
| Fingeravtrykksensor | Ja |
| Nærhetssensor | Ja |
| Lyssensor | Ja |
| Gyrosensor | Ja |
| Akselerometer | Ja |
| Geo-magnetisk | Ja |
| Barometer | Ja |
| IR | Nei |
Lyd
| Audioprosessor | Integrert |
| Innebygd høyttaler | Ja |
| Innebygde mikrofoner | Ja |
| Øretelefon | Ja |
Språkstøtte
| Språk | - En detaljert liste over støttede språk her |
Grensesnitt / kontakter
| micro USB | 1 |