LeEco Le Pro 3 Elite 4/32Gb poeng for Geekbench-referanse
I Geekbench-testing fikk LeEco Le Pro 3 Elite 4/32Gb en "Single-core" score på 322 poeng og "Multi-core" score på 639 . Nedenfor kan du sammenligne ytelsen med andre modeller basert på Geekbench Benchmark.
LeEco Le Pro 3 Elite 4/32Gb priser:
Vi sjekker over 100 butikker hver dag for de beste prisene.
LeEco Le Pro 3 Elite 4/32Gb ble avviklet.
LeEco Le Pro 3 Elite 4/32Gb ble avviklet.
Alternativer til LeEco Le Pro 3 Elite 4/32Gb :
Geekbench Benchmark
Samsung Galaxy A51 4/64Gb
6.5 tommer (2340x1080) Buet glass / Exynos 9611 / 4Gb / 64GB / 48Mp Samsung GM2 / 4000mAh
2024.81kr
$217.98
1736.48kr
$186.94
Samsung Galaxy M21
6.4 tommer (2340x1080) Buet glass / Exynos 9611 / 4Gb / 64GB / 48Mp Samsung GM2 / 6000mAh
1904.15kr
$204.99
1992.67kr
$214.52
Samsung Galaxy Xcover Pro
6.3 tommer (2400x1080) Buet glass / Exynos 9611 / 4Gb / 64GB / 25Mp / 4050mAh
4644.40kr
$499.99
1607.09kr
$173.01
LeEco Le Pro 3 Elite 4/32Gb
5.5 tommer (1920x1080) Buet glass / Snapdragon 820 / 4Gb / 32GB / 16Mp Sony IMX298 / 4070mAh
0.00kr
$0.00
Blackview A85
6.5 tommer (1612х720) Buet glass / Tiger T606 / 8Gb / 128GB / 50Mp Samsung S5KJN1 / 4470mAh
1136.23kr
$122.32
1442.95kr
$155.34
1981.25kr
$213.29
1857.71kr
$199.99
Xiaomi Poco M3 4/64Gb
6.53 tommer (2340x1080) Gorillaglass / Snapdragon 662 / 4Gb / 64GB / 48Mp Samsung GM1 / 6000mAh
1840.24kr
$198.11
1567.98kr
$168.80
2602.40kr
$280.16
1514.01kr
$162.99
1781.54kr
$191.79
Doogee S88 Pro 6/128Gb
6.3 tommer (2160x1080) Gorillaglass / Helio P70 / 6Gb / 128GB / 21Mp Sony IMX230 / 10000mAh
1674.71kr
$180.29
Blackview Oscal C80
6.5 tommer (1600x720) Buet glass / Tiger T606 / 8Gb / 128GB / 50Mp Samsung S5KJN1 / 5180mAh
830.81kr
$89.44
UMIDIGI F2
6.53 tommer (2340x1080) Buet glass / Helio P70 / 6Gb / 128GB / 48Mp Samsung GM1 / 5150mAh
1612.29kr
$173.57
- Merke: LeEco
- Model: Le Pro 3 Elite
- Vekt: 175g
- Størrelse: 151.4 x 73.9 x 7.5mm
- Operativsystem: Android 6.0
- Størrelse: 5.5 tommer
- Oppløsning: 1920x1080
- RAM: 4Gb
- Internminne (ROM): 32GB
- Kamera: 16Mp Sony IMX298
- Prosessor (CPU): Qualcomm Snapdragon 820
- Batteri: 4070mAh
Kjennetegn
| Operativsystem (OS) | Android 6.0 |
| Geekbench-referanse | 639 (Multi-Core) - Sammenlign med de andre modellene her |
| Produsent | LeEco - Vis alle LeEco-modeller her |
| Geekbench-referanse | 322 (Single Core) |
| Model | Le Pro 3 Elite |
| Opptreden | test antutu referanse ~ 162854. - Sammenlign med de andre modellene her |
Skjerm
| Oppløsning | 1920x1080 - Flere modeller med 1920x1080 oppløsning se her |
| Glasstyper | Buet glass |
| Teknologi | OGS |
| Flerpunktsberøring | 10 |
| Bezelless | Nei - Flere modeller med rammeløs skjerm se her |
| Rammestørrelse | 2.95 mm |
| Skjerm til kropp | % |
| Tetthet | ppi |
| Lysstyrke | 500 cd/m² |
| Størrelse | 5.5 tommer |
Prosessor (CPU)
| CPU-type | 2 x Kryo 2,2 GHz + 2 x Kryo 1,6 GHz |
| Merke | Qualcomm |
| Model | Snapdragon 820 - Flere modeller med Snapdragon 820 CPU se her |
| Utgivelsesdato | 11/10/2015 |
| Kjerner | 4 |
| CPU-hastighet | 2.2 GHz |
| Bit | 64 bit |
| Prosess teknologi | 14 nm |
| Minne | 8 Gb |
| GPU | Adreno 530 |
| GPU-frekvens | 624 Mhz |
| GPU-kjerner | 2 |
| TDP | 11 W |
| Features | Snapdragon X12 |
| Upload Speed | 150 Mbps |
Minne
| RAM (minne) | 4 Gb - Flere modeller med 4 Gb RAM se her |
| Internminne (ROM) | 32 GB |
| Støtte for eksternt minne | Nei |
Kamera
| Hovedkamera | |
| Dobbelt kamera | Nei |
| Oppløsning | 16 Mp - Flere modeller med et 16 Mp-kamera, se her |
| Model | Sony IMX298 - Flere modeller med Sony IMX298 se her |
| Blits | Dobbel LED-blits |
| Frontkamera | |
| Oppløsning | 8 Mp |
| Blits | Nei |
Mobilnettverk
| Frekvens | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 850/900/2100 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) |
| Nettverkstype | 4G |
| Antall SIM-kort | nanoSIM + nanoSIM |
Trådløsteknologi
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Bluetooth-versjon | Ja |
| NFC | Nei - Flere modeller med NFC se her |
Stedstjeneste
| Nettverksstøtte | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batteri
| Batterikapasitet (mAh) | 4070 mAh |
| Type | Kan ikke fjernes |
| Kan hurtiglades | Ja |
| Standby-tid | 5-6 dager |
| Batteritid | 2-3 dager |
| Arbeidstid i hard modus | 6-7 timer |
| Samtaletid | 25 timer |
Sensorer
| Varsler ledet | Ja |
| Fingeravtrykksensor | Ja |
| Nærhetssensor | Ja |
| Lyssensor | Ja |
| Gyrosensor | Ja |
| Akselerometer | Ja |
| Geo-magnetisk | Ja |
| Barometer | Nei |
| IR | Ja |
Lyd
| Audioprosessor | Integrert |
| Innebygd høyttaler | Ja |
| Innebygde mikrofoner | Ja |
| Øretelefon | Nei |
Design
| Størrelse | 151.4 x 73.9 x 7.5 mm |
| Vekt | 175 g |
| Kroppstype | Metall |
| Sprut-, vann- og støvbestandig (IP68) | Nei - Flere modeller med IP68 se her |
Språkstøtte
| Språk | - En detaljert liste over støttede språk her |
Grensesnitt / kontakter
| USB Type-C-porter | 1 |
SAR
| SAR-hode | 1.14 W/kg |
| SAR kropp | 1.15 W/kg |