OUKITEL C16 Pro poeng for Geekbench-referanse
I Geekbench-testing fikk OUKITEL C16 Pro en "Single-core" score på 161 poeng og "Multi-core" score på 538 . Nedenfor kan du sammenligne ytelsen med andre modeller basert på Geekbench Benchmark.
Dagens beste OUKITEL C16 Pro priser
| butikk | Pris | Gå til avtalen |
|---|---|---|
|
Dagens beste OUKITEL C16 Pro priser: Dealextreme |
866.74kr ($88.69) | Se avtale |
| Amazon | 648.81kr ($66.39) | Se avtale |
Geekbench Benchmark
OUKITEL C31 Pro
6.52 tommer (1600x720) Glass / Helio P22 / 4Gb / 64GB / 13Mp Samsung S5K3M2 / 5150mAh
794.61kr
$81.31
OUKITEL C31 3/16GB
6.51 tommer (1560x720) Glass / Helio A22 / 3Gb / 16GB / 13Mp Sony IMX135 / 5150mAh
750.54kr
$76.80
999.84kr
$102.31
Blackview A55 Pro
6.53 tommer (1600x720) Buet glass / Helio P22 / 4Gb / 64GB / 13Mp Sony IMX258 / 4780mAh
796.08kr
$81.46
833.12kr
$85.25
1524.44kr
$155.99
937.20kr
$95.90
Blackview BV5900
5.7 tommer (1520x720) Gorillaglass / Helio A22 / 3Gb / 32GB / 13Mp Sony IMX214 / 5580mAh
973.26kr
$99.59
871.52kr
$89.18
648.81kr
$66.39
618.22kr
$63.26
Samsung Galaxy A02s 3/32GB
6.5 tommer (1600x720) Buet glass / Snapdragon 450 / 3Gb / 32GB / 13Mp / 5000mAh
1267.32kr
$129.68
1312.56kr
$134.31
923.03kr
$94.45
Doogee S60
5.2 tommer (1920x1080) Gorillaglass / MT6757 Pro / Helio P25 / 6Gb / 64GB / 21Mp Sony IMX230 / 5580mAh
2251.62kr
$230.40
732.85kr
$74.99
1349.90kr
$138.13
1347.75kr
$137.91
1655.00kr
$169.35
954.40kr
$97.66
Blackview A80 Plus
6.49 tommer (1560x720) Buet glass / Helio A25 / 4Gb / 64GB / 13Mp Sony IMX258 / 4680mAh
984.50kr
$100.74
- Merke: OUKITEL
- Model: C16 Pro
- Vekt: 153g
- Størrelse: 146,4 x 70,3 x 9,5mm
- Operativsystem: Android 9.0
- Størrelse: 5.71 tommer
- Oppløsning: 1520x720
- RAM: 3Gb
- Internminne (ROM): 32GB
- Kamera: 8Mp
- Prosessor (CPU): MediaTek Helio A22
- Batteri: 2600mAh
Kjennetegn
| Operativsystem (OS) | Android 9.0 |
| Geekbench-referanse | 538 (Multi-Core) - Sammenlign med de andre modellene her |
| Produsent | OUKITEL - Vis alle OUKITEL-modeller her |
| Geekbench-referanse | 161 (Single Core) |
| Model | C16 Pro |
| Opptreden | test antutu referanse ~ 52117. - Sammenlign med de andre modellene her |
Skjerm
| Oppløsning | 1520x720 - Flere modeller med 1520x720 oppløsning se her |
| Glasstyper | Gorillaglass |
| Teknologi | OGS |
| Flerpunktsberøring | 5 |
| Bezelless | Nei - Flere modeller med rammeløs skjerm se her |
| Rammestørrelse | 4.15 mm |
| Skjerm til kropp | 78.8 % |
| Lysstyrke | 400 cd/m² |
| Størrelse | 5.71 tommer |
Prosessor (CPU)
| CPU-type | 4 x Cortex-A53 CPU 2 GHz |
| Merke | MediaTek |
| Model | Helio A22 - Flere modeller med Helio A22 CPU se her |
| Utgivelsesdato | 6/17/2018 |
| Kjerner | 4 |
| CPU-hastighet | 2 GHz |
| Bit | 64 bit |
| Prosess teknologi | 12 nm |
| Minne | 6 Gb |
| GPU | PowerVR GE8320 |
| GPU-frekvens | 660 Mhz |
| GPU-kjerner | 2 |
| TDP | 4 W |
| Features | MediaTek modem |
| Upload Speed | 50 Mbps |
Minne
| RAM (minne) | 3 Gb - Flere modeller med 3 Gb RAM se her |
| Internminne (ROM) | 32 GB |
| Støtte for eksternt minne | MicroSD (TF), støtter kort opptil 128 GB |
Kamera
| Hovedkamera | |
| Oppløsning | 8 Mp - Flere modeller med et 8 Mp-kamera, se her |
| Blits | Dobbel LED-blits |
| Frontkamera | |
| Oppløsning | 5 Mp |
| Blits | Nei |
Mobilnettverk
| Frekvens | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) |
| Nettverkstype | 4G |
| Antall SIM-kort | nanoSIM + nanoSIM |
Trådløsteknologi
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Bluetooth-versjon | Ja |
| NFC | Nei - Flere modeller med NFC se her |
Stedstjeneste
| Nettverksstøtte | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batteri
| Batterikapasitet (mAh) | 2600 mAh |
| Type | Avtakbar |
| Kan hurtiglades | Nei |
| Standby-tid | 5-6 dager |
| Batteritid | 1,5-2 dager |
| Arbeidstid i hard modus | 5-6 timer |
| Samtaletid | 25 timer |
| Trådløs lading | Nei |
Sensorer
| Varsler ledet | Ja |
| Fingeravtrykksensor | Ja |
| Nærhetssensor | Ja |
| Lyssensor | Ja |
| Gyrosensor | Nei |
| Akselerometer | Ja |
| Geo-magnetisk | Ja |
| Barometer | Nei |
| IR | Nei |
Lyd
| Audioprosessor | Integrert |
| Innebygd høyttaler | Ja |
| Innebygde mikrofoner | Ja |
| Øretelefon | Ja |
Design
| Størrelse | 146,4 x 70,3 x 9,5 mm |
| Vekt | 153 g |
| Kroppstype | Plast |
| Sprut-, vann- og støvbestandig (IP68) | Nei - Flere modeller med IP68 se her |
Språkstøtte
| Språk | - En detaljert liste over støttede språk her |
Grensesnitt / kontakter
| micro USB | 1 |