Mobiltelefon OUKITEL K6
Se OUKITEL K6 priser, tilbud, spesifikasjoner og alternativer
($0.00)
Farger:
Beskrivelse OUKITEL K6
Et ekte flaggskip phablet må kombinere ytelse, flott design, ergonomi og utrolig autonomi. Den feilfri Oukitel K6 har klart å legge til en rimelig pris til denne listen!
Nyhetens elegante kropp er laget av slitesterkt glass, dekorert med metallkant. En 6-tommers OGS-skjerm med en oppløsning på 2160x1080 piksler , med de fineste rammene, et dobbelt kamera, en fingeravtrykkssensor og en ergonomisk form på enheten, skiller enheten gunstig ut mot bakgrunnen til mange konkurrenter. Det lyse, fyldige skjermbildet garanterer glede av filmer og spill, som drives av den kraftige Mediatek MT6763-prosessoren. Han ble ledsaget av så mye som 6 GB RAM og Mali G71-videobrikken . Du kan lagre ressurskrevende applikasjoner og filmer i full lengde på 64 GB intern lagring eller microSD-kort . De viktigste 21 megapikselmodulene viser anstendige fotograferingsresultater selv i overskyet vær. Og kveldsselfies vil være bra takket være 13 megapikslers frontkamera . Men det viktigste høydepunktet av gadgeten er et enormt 6300 mAh batteri, som tanker om lading vil forlate kjøperen i 3-4 dager. LTE, OTG, NFC og en velutviklet Android Nougat understreker bare telefonens relevans i dagens marked.
OUKITEL K6 priser:
OUKITEL K6 ble avviklet.
Alternativer til OUKITEL K6 :
- Merke: OUKITEL
- Model: K6
- Vekt: 244g
- Størrelse: 158,7 x 76,3 x 10,4mm
- Operativsystem: Android 7.1
- Størrelse: 6 tommer
- Oppløsning: 2160x1080
- RAM: 6Gb
- Internminne (ROM): 64GB
- Kamera: 16Mp
- Prosessor (CPU): MediaTek Helio P23
- Batteri: 6300mAh
Kjennetegn
| Operativsystem (OS) | Android 7.1 |
| Geekbench-referanse | 875 (Multi-Core) - Sammenlign med de andre modellene her |
| Produsent | OUKITEL - Vis alle OUKITEL-modeller her |
| Geekbench-referanse | 156 (Single Core) |
| Model | K6 |
| Opptreden | test antutu referanse ~ 62598. - Sammenlign med de andre modellene her |
Skjerm
| Oppløsning | 2160x1080 - Flere modeller med 2160x1080 oppløsning se her |
| Glasstyper | Buet glass |
| Teknologi | OGS |
| Flerpunktsberøring | 10 |
| Bezelless | Ja - Flere modeller med rammeløs skjerm se her |
| Rammestørrelse | 4.1 mm |
| Skjerm til kropp | 76.5 % |
| Lysstyrke | 500 cd/m² |
| Størrelse | 6 tommer |
Prosessor (CPU)
| CPU-type | 4x 2.3GHz Cortex-A53 + 4x 1.65GHz Cortex-A53 |
| Merke | MediaTek |
| Model | Helio P23 - Flere modeller med Helio P23 CPU se her |
| Utgivelsesdato | 08/28/2017 |
| Kjerner | 8 |
| CPU-hastighet | 2.5 GHz |
| Bit | 64 bit |
| Prosess teknologi | 16 nm |
| Minne | 6 Gb |
| GPU | Mali G71 MP |
| GPU-frekvens | 770 Mhz |
| GPU-kjerner | 2 |
| TDP | 5 W |
| Features | MediaTek modem |
| Upload Speed | 50 Mbps |
Minne
| RAM (minne) | 6 Gb - Flere modeller med 6 Gb RAM se her |
| Internminne (ROM) | 64 GB |
| Støtte for eksternt minne | MicroSD (TF), støtter kort på opptil 256 GB |
Kamera
| Hovedkamera | |
| Dobbelt kamera | Ja |
| Oppløsning | 16 Mp - Flere modeller med et 16 Mp-kamera, se her |
| Blits | Dobbel LED-blits |
| Frontkamera | |
| Oppløsning | 8 Mp |
| Blits | Nei |
Mobilnettverk
| Frekvens | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 850/900/2100 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) |
| Nettverkstype | 4G |
| Antall SIM-kort | nanoSIM + nanoSIM eller microSD (TF) |
Trådløsteknologi
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Bluetooth-versjon | Ja |
| NFC | Ja - Flere modeller med NFC se her |
Stedstjeneste
| Nettverksstøtte | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batteri
| Batterikapasitet (mAh) | 6300 mAh |
| Type | Kan ikke fjernes |
| Kan hurtiglades | Ja |
| Standby-tid | 6-7 dager |
| Batteritid | 3-4 dager |
| Arbeidstid i hard modus | 10-12 timer |
| Samtaletid | 30 timer |
Sensorer
| Varsler ledet | Ja |
| Fingeravtrykksensor | Ja |
| Nærhetssensor | Ja |
| Lyssensor | Ja |
| Gyrosensor | Ja |
| Akselerometer | Ja |
| Geo-magnetisk | Ja |
| Barometer | Nei |
| IR | Nei |
Lyd
| Audioprosessor | Integrert |
| Innebygd høyttaler | Ja |
| Innebygde mikrofoner | Ja |
| Øretelefon | Nei |
Design
| Størrelse | 158,7 x 76,3 x 10,4 mm |
| Vekt | 244 g |
| Kroppstype | Metallramme og glassveske |
Språkstøtte
| Språk | - En detaljert liste over støttede språk her |
Grensesnitt / kontakter
| USB Type-C-porter | 1 |
OUKITEL K6
Beskrivelse
Betalinger
- Debet- / kredittkort (Visa. Mastercard)
Datoer for avtalen
- 07.11.2019 - 05.27.2026
Shipping
Bestill levering
Garanti
Tilbehør til OUKITEL K6
OUKITEL K6 Brukernes meninger og anmeldelser
Se alle rabatterte produkter