Mobiltelefon OnePlus 6 6/64Gb
Se OnePlus 6 6/64Gb priser, tilbud, spesifikasjoner og alternativer
($0.00)
6/64Gb 8/128Gb 8/256Gb
Farger:
Beskrivelse OnePlus 6 6/64Gb
Kan en av de kraftigste og vakreste smarttelefonene til dags dato fortsatt være rimelig? Takket være den elegante Oneplus 6 er svarene på disse spørsmålene positive.
Den imponerende glasslegeme av nyheten, kantet i metall, også gleder øyet med en fantastisk rammeløs AMOLED panel, en to kamera, en fingeravtrykksensor og en ergonomisk form. Enheten er utrolig kompakt for skjermdiagonalen, den er enkel å betjene den med en hånd. Selve skjermen overrasker med detaljene i bildet med en oppløsning på 2280x1080 piksler, den høyeste lysstyrken og utmerket kontrast. Kjøperen vil bli fascinert av grafikken i ressurskrevende spill og jevnhet i arbeidet takket være de tekniske egenskapene i møte med topp-end Snapdragon 845- prosessor , 6 GB / 8 GB RAM og Adreno 630 -videobrikken. En imponerende 64/128 / 256 GB ROM uten spor for MicroSD-kort er tildelt for datalagring. De viktigste 16 og 20 megapikselkameraene fra Sony forbløffer med den naturlige fargegjengivelsen og detaljmengden, samt det utmerkede 16 megapiksel frontkameraet. Batteriet er ikke det mest romslige ( 3300mAh ), men optimaliseringen av Android Oreo garanterer omtrent seks timers aktiv skjermtid. Rask lading, LTE , NFC , OTG vil være flere grunner til å kjøpe en feilfri gadget fra Vanplas.
OnePlus 6 6/64Gb priser:
OnePlus 6 6/64Gb ble avviklet.
Alternativer til OnePlus 6 6/64Gb :
- Merke: OnePlus
- Model: 6
- Vekt: 177g
- Størrelse: 155,7 x 75,4 x 7,8mm
- Operativsystem: Android 8.1
- Størrelse: 6.28 tommer
- Oppløsning: 2280x1080
- RAM: 6Gb
- Internminne (ROM): 64GB
- Kamera: 16Mp Sony IMX519
- Prosessor (CPU): Qualcomm Snapdragon 845
- Batteri: 3300mAh
Kjennetegn
| Operativsystem (OS) | Android 8.1 |
| Geekbench-referanse | 2286 (Multi-Core) - Sammenlign med de andre modellene her |
| Produsent | OnePlus - Vis alle OnePlus-modeller her |
| Geekbench-referanse | 519 (Single Core) |
| Model | 6 |
| Opptreden | test antutu referanse ~ 276510. - Sammenlign med de andre modellene her |
Skjerm
| Oppløsning | 2280x1080 - Flere modeller med 2280x1080 oppløsning se her |
| Glasstyper | Gorillaglass |
| Teknologi | AMOLED |
| Flerpunktsberøring | 10 |
| Bezelless | Ja - Flere modeller med rammeløs skjerm se her |
| Rammestørrelse | 3.5 mm |
| Skjerm til kropp | 83.8 % |
| Lysstyrke | 500 cd/m² |
| Størrelse | 6.28 tommer |
Prosessor (CPU)
| CPU-type | 4x 2.8GHz Cortex-A75 + 4x 1.5GHz Cortex-A55 |
| Merke | Qualcomm |
| Model | Snapdragon 845 - Flere modeller med Snapdragon 845 CPU se her |
| Utgivelsesdato | 02/12/2018 |
| Kjerner | 8 |
| CPU-hastighet | 2.8 GHz |
| Bit | 64 bit |
| Prosess teknologi | 10 nm |
| Minne | 8 Gb |
| GPU | Adreno 630 |
| GPU-frekvens | 710 Mhz |
| GPU-kjerner | 2 |
| TDP | 9 W |
| Features | Snapdragon X20 |
| Upload Speed | 150 Mbps |
Minne
| RAM (minne) | 6 Gb - Flere modeller med 6 Gb RAM se her |
| Internminne (ROM) | 64 GB |
| Støtte for eksternt minne | Nei |
Kamera
| Hovedkamera | |
| Dobbelt kamera | Ja |
| dxomark mobilrangering | 96 - test DXOMARK referanseverdi. Sammenlign med de andre modellene her |
| dxomark (bilde) | 100 |
| dxomark (video) | 87 |
| Oppløsning | 16 Mp - Flere modeller med et 16 Mp-kamera, se her |
| Model | Sony IMX519 - Flere modeller med Sony IMX519 se her |
| Blits | Dobbel LED-blits |
| Frontkamera | |
| Oppløsning | 16 Mp |
| Blits | Nei |
Mobilnettverk
| Frekvens | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 850/900/2100 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) |
| Nettverkstype | 4G |
| Antall SIM-kort | nanoSIM + nanoSIM |
Trådløsteknologi
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Bluetooth-versjon | Ja |
| NFC | Ja - Flere modeller med NFC se her |
Stedstjeneste
| Nettverksstøtte | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batteri
| Batterikapasitet (mAh) | 3300 mAh |
| Type | Kan ikke fjernes |
| Kan hurtiglades | Ja |
| Standby-tid | 5-6 dager |
| Batteritid | 2-3 dager |
| Arbeidstid i hard modus | 6-7 timer |
| Samtaletid | 25 timer |
Sensorer
| Varsler ledet | Ja |
| Fingeravtrykksensor | Ja |
| Nærhetssensor | Ja |
| Lyssensor | Ja |
| Gyrosensor | Ja |
| Akselerometer | Ja |
| Geo-magnetisk | Ja |
| Barometer | Nei |
| IR | Nei |
Lyd
| Audioprosessor | Integrert |
| Innebygd høyttaler | Ja |
| Innebygde mikrofoner | Ja |
| Øretelefon | Ja |
Design
| Størrelse | 155,7 x 75,4 x 7,8 mm |
| Vekt | 177 g |
| Kroppstype | Metallramme og glassveske |
| Sprut-, vann- og støvbestandig (IP68) | Nei - Flere modeller med IP68 se her |
Språkstøtte
| Språk | - En detaljert liste over støttede språk her |
Grensesnitt / kontakter
| micro USB | 1 |
OnePlus 6 6/64Gb
Beskrivelse
Betalinger
- Debet- / kredittkort (Visa. Mastercard)
Datoer for avtalen
- 06.25.2020 - 05.21.2026
Shipping
Bestill levering
Garanti
Tilbehør til OnePlus 6 6/64Gb
OnePlus 6 6/64Gb Brukernes meninger og anmeldelser
Se alle rabatterte produkter