Mobiltelefon OnePlus 6T 8/256Gb
Se OnePlus 6T 8/256Gb priser, tilbud, spesifikasjoner og alternativer
($0.00)
8/256Gb 8/128Gb 6/128Gb
Farger:
Beskrivelse OnePlus 6T 8/256Gb
Hver bruker leter etter sin ideelle smarttelefon, og Vanplus vet om dette og presenterer det utmerkede flaggskipet Oneplus 6T i enhver henseende. Øynene dine vil glede seg over både fantastisk design, tynt elegant metallhus og rike farger uten ramme 6,41-tommers AMOLED-skjerm med en oppløsning på 2340x1080 piksler, som ikke gir utseendet til bilder, selv ikke direkte sollys. De tekniske spesifikasjonene vil glede enhver spiller, fordi de er representert av en kraftig Snapdragon 845- brikke, en Adreno 630 -videoakselerator og 6 GB / 8 GB RAM, som er i stand til å takle de mest krevende spillene. To hovedsensorer fra Sony Corporation i 16 og 20 megapiksler vil forbløffe deg med bildekvaliteten i ethvert lys, 16 megapiksler fremre sensor vil skape minneverdige selfies. All denne prakten, i tillegg til musikk- og videosamlinger, kan enkelt passe på 128 GB / 256 GB ROM. Batteriet med en kapasitet på 3710mAh vil gi 7-8 timer aktiv skjermtid. Vi legger til trådløs lading , hurtigladefunksjon, NFC, OTG, LTE- støtte og det ferskeste Android Pie OS i listen over fordeler, og vi får et ekstremt appetittvekkende tilbud.
OnePlus 6T 8/256Gb priser:
OnePlus 6T 8/256Gb ble avviklet.
Alternativer til OnePlus 6T 8/256Gb :
- Merke: OnePlus
- Model: 6T
- Vekt: 183g
- Størrelse: 157,5 x 74,8 x 8,2mm
- Operativsystem: Android 9.0
- Størrelse: 6.41 tommer
- Oppløsning: 2340x1080
- RAM: 8Gb
- Internminne (ROM): 256GB
- Kamera: 16Mp Sony IMX519
- Prosessor (CPU): Qualcomm Snapdragon 845
- Batteri: 3710mAh
Kjennetegn
| Operativsystem (OS) | Android 9.0 |
| Geekbench-referanse | 2259 (Multi-Core) - Sammenlign med de andre modellene her |
| Produsent | OnePlus - Vis alle OnePlus-modeller her |
| Geekbench-referanse | 500 (Single Core) |
| Model | 6T |
| Opptreden | test antutu referanse ~ 287776. - Sammenlign med de andre modellene her |
Skjerm
| Oppløsning | 2340x1080 - Flere modeller med 2340x1080 oppløsning se her |
| Glasstyper | Gorillaglass |
| Teknologi | AMOLED |
| Flerpunktsberøring | 10 |
| Bezelless | Ja - Flere modeller med rammeløs skjerm se her |
| Rammestørrelse | 3.2 mm |
| Skjerm til kropp | 84.3 % |
| Lysstyrke | 600 cd/m² |
| Størrelse | 6.41 tommer |
Prosessor (CPU)
| CPU-type | 4x 2.8GHz Cortex-A75 + 4x 1.5GHz Cortex-A55 |
| Merke | Qualcomm |
| Model | Snapdragon 845 - Flere modeller med Snapdragon 845 CPU se her |
| Utgivelsesdato | 02/12/2018 |
| Kjerner | 8 |
| CPU-hastighet | 2.8 GHz |
| Bit | 64 bit |
| Prosess teknologi | 10 nm |
| Minne | 8 Gb |
| GPU | Adreno 630 |
| GPU-frekvens | 710 Mhz |
| GPU-kjerner | 2 |
| TDP | 9 W |
| Features | Snapdragon X20 |
| Upload Speed | 150 Mbps |
Minne
| RAM (minne) | 8 Gb - Flere modeller med 8 Gb RAM se her |
| Internminne (ROM) | 256 GB |
| Støtte for eksternt minne | Nei |
Kamera
| Hovedkamera | |
| Dobbelt kamera | Ja |
| dxomark mobilrangering | 98 - test DXOMARK referanseverdi. Sammenlign med de andre modellene her |
| dxomark (bilde) | 101 |
| dxomark (video) | 91 |
| Oppløsning | 16 Mp - Flere modeller med et 16 Mp-kamera, se her |
| Model | Sony IMX519 - Flere modeller med Sony IMX519 se her |
| Blits | Dobbel LED-blits |
| Frontkamera | |
| Oppløsning | 16 Mp |
| Blits | Nei |
| Model | Sony IMX371 |
Mobilnettverk
| Frekvens | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) |
| Nettverkstype | 4G |
| Antall SIM-kort | nanoSIM + nanoSIM |
Trådløsteknologi
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Bluetooth-versjon | Ja |
| NFC | Ja - Flere modeller med NFC se her |
Stedstjeneste
| Nettverksstøtte | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batteri
| Batterikapasitet (mAh) | 3710 mAh |
| Type | Kan ikke fjernes |
| Kan hurtiglades | Ja |
| Standby-tid | 6-7 dager |
| Batteritid | 2-3 dager |
| Arbeidstid i hard modus | 7-8 timer |
| Samtaletid | 30 timer |
| Trådløs lading | Nei |
Sensorer
| Varsler ledet | Ja |
| Fingeravtrykksensor | Ja |
| Nærhetssensor | Ja |
| Lyssensor | Ja |
| Gyrosensor | Ja |
| Akselerometer | Ja |
| Geo-magnetisk | Ja |
| Barometer | Nei |
| IR | Nei |
Lyd
| Audioprosessor | Integrert |
| Innebygd høyttaler | Ja |
| Innebygde mikrofoner | Ja |
| Øretelefon | Ja |
Design
| Størrelse | 157,5 x 74,8 x 8,2 mm |
| Vekt | 183 g |
| Kroppstype | Metallramme og glassveske |
| Sprut-, vann- og støvbestandig (IP68) | Nei - Flere modeller med IP68 se her |
Språkstøtte
| Språk | - En detaljert liste over støttede språk her |
Grensesnitt / kontakter
| micro USB | 1 |
OnePlus 6T 8/256Gb
Beskrivelse
Betalinger
- Debet- / kredittkort (Visa. Mastercard)
Datoer for avtalen
- 09.28.2020 - 04.30.2026
Shipping
Bestill levering
Garanti
Tilbehør til OnePlus 6T 8/256Gb
OnePlus 6T 8/256Gb Brukernes meninger og anmeldelser
Se alle rabatterte produkter