Vivo X300 Pro Dxomark BENCHMARK TEST
I Dxomark-testen fikk Vivo X300 Pro en poengsum på 171 poeng. Nedenfor kan du sammenligne ytelsen med andre modeller basert på Dxomark-testen.
171
DxOMark mobile
Vivo X300 Pro
171
photo
Vivo X300 Pro
Exposure: 0
Color: 0
Autofocus: 0
Texture: 0
Noise: 0
Artifact: 0
Flash: 0
Zoom: 0
Bokeh: 0
169
video
Vivo X300 Pro
Exposure: 0
Color: 0
Autofocus: 0
Texture: 0
Noise: 0
Artifact: 0
Stabilisation: 0
Vivo X300 Pro priser:
Vivo X300 Pro blir snart utgitt.
Legg igjen e-posten din , og så snart varene blir solgt, vil du være den første som får vite om den
Alternativer til Vivo X300 Pro :
DxOMark mobile
Dxomark-vurdering
DxOMark mobile
Vivo X300 Pro
6.78 tommer (2800 x 1260) Gorillaglass / Dimensity 9500 / 12Gb / 256GB / 50Mp Sony LYT-828 / 6510mAh
Snart
Snart
Honor Magic5 Pro
6.81 tommer (2848 x 1312) Buet glass / Snapdragon 8 Gen 2 / 8Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX878 / 5100mAh
7738.35kr
$796.46
Honor Magic4 Pro Ultimate
6.81 tommer (2848 x 1312) Buet glass / Snapdragon 8 Gen 1 / 12Gb / 512GB / 50Mp Samsung GN2 / 4600mAh
7651.39kr
$787.51
Huawei Mate 40 Pro 8/512Gb
6.76 tommer (2772x1344) Gorillaglass / Kirin 9000 / 8Gb / 512GB / 52Mp Sony IMX700 / 4400mAh
14818.63kr
$1525.19
Huawei Mate 40 Pro 8/128Gb
6.76 tommer (2772x1344) Gorillaglass / Kirin 9000 / 8Gb / 128GB / 52Mp Sony IMX700 / 4400mAh
9489.64kr
$976.71
Huawei Mate 40 Pro 8/256Gb
6.76 tommer (2772x1344) Gorillaglass / Kirin 9000 / 8Gb / 256GB / 52Mp Sony IMX700 / 4400mAh
10318.31kr
$1062.00
Huawei Honor 30 Pro Plus 8/256GB
6.57 tommer (2340x1080) Gorillaglass / Kirin 990 / 8Gb / 256GB / 52Mp Sony IMX700 / 4000mAh
7552.67kr
$777.35
Huawei Honor 30 Pro Plus 12/256GB
6.57 tommer (2340x1080) Gorillaglass / Kirin 990 / 12Gb / 256GB / 52Mp Sony IMX700 / 4000mAh
9369.16kr
$964.31
Google Pixel 5
6 tommer (2340x1080) Buet glass / Snapdragon 765 / 8Gb / 128GB / 12Mp Sony IMX363 / 4080mAh
6023.87kr
$620.00
Samsung Galaxy Note10+
6.8 tommer (3040x1440) Buet glass / Exynos 9825 / 12Gb / 256GB / 12Mp Samsung SAK2L4 / 4300mAh
7566.76kr
$778.80
- Merke: Vivo
- Model: X300 Pro
- Vekt: 226g
- Størrelse: 161.2 x 75.5 x 8mm
- Operativsystem: Android 16
- Størrelse: 6.78 tommer
- Oppløsning: 2800 x 1260
- RAM: 12Gb
- Internminne (ROM): 256GB
- Kamera: 50Mp Sony LYT-828
- Prosessor (CPU): MediaTek Dimensity 9500
- Batteri: 6510mAh
Kjennetegn
| Operativsystem (OS) | Android 16 |
| Geekbench-referanse | 10108 (Multi-Core) - Sammenlign med de andre modellene her |
| Produsent | Vivo - Vis alle Vivo-modeller her |
| Geekbench-referanse | 3365 (Single Core) |
| Model | X300 Pro |
| Opptreden | test antutu referanse ~ 3171688. - Sammenlign med de andre modellene her |
Skjerm
| Oppløsning | 2800 x 1260 - Flere modeller med 2800 x 1260 oppløsning se her |
| Glasstyper | Gorillaglass |
| Teknologi | AMOLED |
| Flerpunktsberøring | 10 |
| Bezelless | Ja - Flere modeller med rammeløs skjerm se her |
| Rammestørrelse | 2.9 mm |
| Skjerm til kropp | 90 % |
| Lysstyrke | 750 cd/m² |
| Størrelse | 6.78 tommer |
Prosessor (CPU)
| CPU-type | 1 x C1-Ultra 4.21GHz + 3 x C1-Premium 3.5GHz + 4 x C1-Pro 2.7GHz |
| Merke | MediaTek |
| Model | Dimensity 9500 - Flere modeller med Dimensity 9500 CPU se her |
| Utgivelsesdato | 10/15/2025 |
| Kjerner | 8 |
| CPU-hastighet | 4.21 GHz |
| Bit | 64 bit |
| Prosess teknologi | 3 nm |
| Minne | 32 Gb |
| GPU | Mali G1-Ultra MC12 |
| GPU-frekvens | 1716 Mhz |
| GPU-kjerner | 12 |
| TDP | 10 W |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 10700 Mbps |
Minne
| RAM (minne) | 12 Gb - Flere modeller med 12 Gb RAM se her |
| Internminne (ROM) | 256 GB |
| Støtte for eksternt minne | Nei |
Kamera
| Hovedkamera | |
| dxomark mobilrangering | 171 - test DXOMARK referanseverdi. Sammenlign med de andre modellene her |
| dxomark (bilde) | 171 |
| dxomark (video) | 169 |
| Oppløsning | 50 Mp - Flere modeller med et 50 Mp-kamera, se her |
| Model | Sony LYT-828 - Flere modeller med Sony LYT-828 se her |
| Blits | Dobbel LED-blits |
| Frontkamera | |
| Oppløsning | 50 Mp |
| Blits | Nei |
Mobilnettverk
| Frekvens | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Nettverkstype | 5G |
| Antall SIM-kort | nanoSIM + nanoSIM |
Trådløsteknologi
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Bluetooth-versjon | Ja |
| NFC | Ja - Flere modeller med NFC se her |
Stedstjeneste
| Nettverksstøtte | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batteri
| Batterikapasitet (mAh) | 6510 mAh |
| Type | Kan ikke fjernes |
| Kan hurtiglades | Ja |
| Standby-tid | 6-7 dager |
| Batteritid | 3-4 dager |
| Arbeidstid i hard modus | 8-9 timer |
| Samtaletid | 30 timer |
| Trådløs lading | Ja |
Sensorer
| Varsler ledet | Nei |
| Fingeravtrykksensor | Ja |
| Nærhetssensor | Ja |
| Lyssensor | Ja |
| Gyrosensor | Ja |
| Akselerometer | Ja |
| Geo-magnetisk | Ja |
| Barometer | Nei |
| IR | Ja |
Lyd
| Audioprosessor | Integrert |
| Innebygd høyttaler | Ja |
| Innebygde mikrofoner | Ja |
| Øretelefon | Nei |
Design
| Størrelse | 161.2 x 75.5 x 8 mm |
| Vekt | 226 g |
| Kroppstype | Metallramme og glassveske |
| Sprut-, vann- og støvbestandig (IP68) | Ja - Flere modeller med IP68 se her |
Språkstøtte
| Språk | - En detaljert liste over støttede språk her |
Grensesnitt / kontakter
| USB Type-C-porter | 1 |
Funksjoner
| Funksjoner | Utvidbart frontkamera , Innebygd skjermkamera foran , Skjermoppdateringsfrekvens 120Hz , 4x optisk zoom |