Mobiltelefon Vivo X300
Vivo X300 blir utgitt i februar 2026 . Pris, spesifikasjoner og lekkasjer. Alt vi vet om det.
Farger:
Beskrivelse Vivo X300
Vivo X300 har en lys og klar (oppløsning på 2640 x 1216) 6.31 tommer-tommers skjerm og dimensjoner på 150.6 x 71.9 x 8mm. Den veier også bare 190g. Hovedspesifikasjonene er MediaTek CPU - Dimensity 9500, 256GB lagring og 12Gb RAM.
Utgivelsesdatoen for Vivo X300 er februar 2026. Samsung ISOCELL HPB-bakkameraet med en 200Mp-sensor tar flotte bilder, og 50Mp-frontkameraet er designet for selfies. Prisen på smarttelefonen er svært lav, og denne prisen er den beste akkurat nå, så det er verdt å kjøpe. Dette vil være et godt kjøp for alle som er vant til å bruke Android 16 OS.
Vivo X300 har Dual SIM-kortspor, du kan ha 2 numre fra forskjellige operatører.
Med 5G-støtte vil Internett fungere veldig raskt, fordi hastighetene på dette nettverket når 25 Gb / s.
For Vivo X300 er det ikke mulig å utvide lagringsplassen din fordi det ikke er noe microSD-spor for å sette inn et minnekort.
Hvis du vil bruke standard 3,5 mm porthodetelefoner, må du bruke en adapter fordi det bare er en USB Type-C-utgang.
Du kan betale med Vivo X300, siden den har NFC.
Siden den har en infrarød (IR) blaster, kan du bruke den som en fjernkontroll.
Vivo X300 og dens 6040mAh-batteri er kompatible med hurtiglading og trådløs lading, noe som forbedrer brukervennligheten.
Enheten er vanntett. Dette gjør at den kan brukes i regn og snø, så vel som i dusjen og på badet.
Vivo X300 priser:
Vivo X300 blir snart utgitt.
Legg igjen e-posten din , og så snart varene blir solgt, vil du være den første som får vite om den
Alternativer til Vivo X300 :
- Merke: Vivo
- Model: X300
- Vekt: 190g
- Størrelse: 150.6 x 71.9 x 8mm
- Operativsystem: Android 16
- Størrelse: 6.31 tommer
- Oppløsning: 2640 x 1216
- RAM: 12Gb
- Internminne (ROM): 256GB
- Kamera: 200Mp Samsung ISOCELL HPB
- Prosessor (CPU): MediaTek Dimensity 9500
- Batteri: 6040mAh
Kjennetegn
| Operativsystem (OS) | Android 16 |
| Geekbench-referanse | 10084 (Multi-Core) - Sammenlign med de andre modellene her |
| Produsent | Vivo - Vis alle Vivo-modeller her |
| Geekbench-referanse | 3357 (Single Core) |
| Model | X300 |
| Opptreden | test antutu referanse ~ 3159942. - Sammenlign med de andre modellene her |
Skjerm
| Oppløsning | 2640 x 1216 - Flere modeller med 2640 x 1216 oppløsning se her |
| Glasstyper | Gorillaglass |
| Teknologi | AMOLED |
| Flerpunktsberøring | 10 |
| Bezelless | Ja - Flere modeller med rammeløs skjerm se her |
| Rammestørrelse | 3 mm |
| Skjerm til kropp | 89 % |
| Lysstyrke | 750 cd/m² |
| Størrelse | 6.31 tommer |
Prosessor (CPU)
| CPU-type | 1 x C1-Ultra 4.21GHz + 3 x C1-Premium 3.5GHz + 4 x C1-Pro 2.7GHz |
| Merke | MediaTek |
| Model | Dimensity 9500 - Flere modeller med Dimensity 9500 CPU se her |
| Utgivelsesdato | 10/15/2025 |
| Kjerner | 8 |
| CPU-hastighet | 4.21 GHz |
| Bit | 64 bit |
| Prosess teknologi | 3 nm |
| Minne | 32 Gb |
| GPU | Mali G1-Ultra MC12 |
| GPU-frekvens | 1716 Mhz |
| GPU-kjerner | 12 |
| TDP | 10 W |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 10700 Mbps |
Minne
| RAM (minne) | 12 Gb - Flere modeller med 12 Gb RAM se her |
| Internminne (ROM) | 256 GB |
| Støtte for eksternt minne | Nei |
Kamera
| Hovedkamera | |
| Oppløsning | 200 Mp - Flere modeller med et 200 Mp-kamera, se her |
| Model | Samsung ISOCELL HPB - Flere modeller med Samsung ISOCELL HPB se her |
| Blits | Dobbel LED-blits |
| Frontkamera | |
| Oppløsning | 50 Mp |
| Blits | Nei |
Mobilnettverk
| Frekvens | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Nettverkstype | 5G |
| Antall SIM-kort | nanoSIM + nanoSIM |
Trådløsteknologi
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Bluetooth-versjon | Ja |
| NFC | Ja - Flere modeller med NFC se her |
Stedstjeneste
| Nettverksstøtte | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batteri
| Batterikapasitet (mAh) | 6040 mAh |
| Type | Kan ikke fjernes |
| Kan hurtiglades | Ja |
| Standby-tid | 6-7 dager |
| Batteritid | 3-4 dager |
| Arbeidstid i hard modus | 8-9 timer |
| Samtaletid | 30 timer |
| Trådløs lading | Ja |
Sensorer
| Varsler ledet | Nei |
| Fingeravtrykksensor | Ja |
| Nærhetssensor | Ja |
| Lyssensor | Ja |
| Gyrosensor | Ja |
| Akselerometer | Ja |
| Geo-magnetisk | Ja |
| Barometer | Nei |
| IR | Ja |
Lyd
| Audioprosessor | Integrert |
| Innebygd høyttaler | Ja |
| Innebygde mikrofoner | Ja |
| Øretelefon | Nei |
Design
| Størrelse | 150.6 x 71.9 x 8 mm |
| Vekt | 190 g |
| Kroppstype | Metallramme og glassveske |
| Sprut-, vann- og støvbestandig (IP68) | Ja - Flere modeller med IP68 se her |
Språkstøtte
| Språk | - En detaljert liste over støttede språk her |
Grensesnitt / kontakter
| USB Type-C-porter | 1 |
Funksjoner
| Funksjoner | Intradisplay fingeravtrykkskanner , Innebygd skjermkamera foran , Skjermoppdateringsfrekvens 120Hz , 3x optisk zoom |
Beskrivelse
Betalinger
- Debet- / kredittkort (Visa. Mastercard)
Shipping
Bestill levering
Garanti
Tilbehør til Vivo X300
Nå har vi ikke lager på denne smarttelefonen, men det er lignende produkter du kan kjøpe med rabatt, for eksempel:Se alle rabatterte produkter