Apple iPhone 17e farger
- Svart
- Hvit
- rød
- Gul
- Grønn
- Blå
-
- Hva er best Apple iPhone 17e farge?
-
Apple iPhone 17e tilbyr disse fargene:
- Svart: beste klassiske fargen, bra for de fleste
- Hvit: et godt valg damer, eller hvis du vil ha noe som er lett og friskt
- rød: få deg til å skille deg ut fra resten
- Gul: den bedre måten å få oppmerksomhet på
- Grønn: hvis du vil ha noe nytt
- Blå: hvis du vil være på topp
-
- Hvilke farger kommer Apple iPhone 17e i?
-
- Hvilken Apple iPhone 17e farge er den mest populære?
-
De mest populære og vanlige fargene for Apple iPhone 17e er hvite og svarte. De selger det beste og genererer mye inntekter for selskapet. De blir fulgt av rød, gul og blå, som også er i de beste fargevalgene og selger godt.
-
- Hvilken Apple iPhone 17e farge skal jeg få?
-
Du bør kjøpe Apple iPhone 17e i hvitt eller svart hvis du vil ha en av de mest populære og bestselgende fargene. Hvis du leter etter noe nytt, anbefaler vi at du skaffer deg veldig fersk telefon ved å se på gult og rødt.
- Merke: Apple
- Model: iPhone 17e
- Vekt: 169g
- Størrelse: 146.7 x 71.5 x 7.8mm
- Operativsystem: iOS
- Størrelse: 6.1 tommer
- Oppløsning: 2532x1170
- RAM: 8Gb
- Internminne (ROM): 256GB
- Kamera: 48Mp
- Prosessor (CPU): Apple A19
- Batteri: 4006mAh
Kjennetegn
| Operativsystem (OS) | iOS |
| Geekbench-referanse | 9188 (Multi-Core) - Sammenlign med de andre modellene her |
| Produsent | Apple - Vis alle Apple-modeller her |
| Geekbench-referanse | 3588 (Single Core) |
| Model | iPhone 17e |
| Opptreden | test antutu referanse ~ 2180337. - Sammenlign med de andre modellene her |
Skjerm
| Oppløsning | 2532x1170 - Flere modeller med 2532x1170 oppløsning se her |
| Glasstyper | Glass |
| Teknologi | AMOLED |
| Flerpunktsberøring | 10 |
| Bezelless | Ja - Flere modeller med rammeløs skjerm se her |
| Rammestørrelse | 3.5 mm |
| Skjerm til kropp | 86 % |
| Lysstyrke | 750 cd/m² |
| Størrelse | 6.1 tommer |
Prosessor (CPU)
| CPU-type | 2 Everest x 4.26GHz + 4 Sawtooth x 2.6GHz |
| Merke | Apple |
| Model | A19 - Flere modeller med A19 CPU se her |
| Utgivelsesdato | 09/09/2025 |
| Kjerner | 6 |
| CPU-hastighet | 4.26 GHz |
| Bit | 64 bit |
| Prosess teknologi | 3 nm |
| Minne | 12 Gb |
| GPU | Apple A19 GPU |
| GPU-frekvens | 1620 Mhz |
| GPU-kjerner | 5 |
| TDP | 10 W |
| Features | Apple A19 modem |
| Upload Speed | 10000 Mbps |
Minne
| RAM (minne) | 8 Gb - Flere modeller med 8 Gb RAM se her |
| Internminne (ROM) | 256 GB |
| Støtte for eksternt minne | Nei |
Kamera
| Hovedkamera | |
| Oppløsning | 48 Mp - Flere modeller med et 48 Mp-kamera, se her |
| Blits | Dobbel LED-blits |
| Frontkamera | |
| Oppløsning | 12 Mp |
| Blits | Nei |
Mobilnettverk
| Frekvens | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Nettverkstype | 5G |
| Antall SIM-kort | 1: NanoSIM 2: eSIM |
Trådløsteknologi
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Bluetooth-versjon | Ja |
| NFC | Ja - Flere modeller med NFC se her |
Stedstjeneste
| Nettverksstøtte | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batteri
| Batterikapasitet (mAh) | 4006 mAh |
| Type | Kan ikke fjernes |
| Kan hurtiglades | Nei |
| Standby-tid | 6-7 dager |
| Batteritid | 2-3 dager |
| Arbeidstid i hard modus | 8-9 timer |
| Samtaletid | 20 timer |
| Trådløs lading | Ja |
Sensorer
| Varsler ledet | Nei |
| Fingeravtrykksensor | Nei |
| Nærhetssensor | Ja |
| Lyssensor | Ja |
| Gyrosensor | Ja |
| Akselerometer | Ja |
| Geo-magnetisk | Ja |
| Barometer | Ja |
| IR | Nei |
Lyd
| Audioprosessor | Integrert |
| Innebygd høyttaler | Ja |
| Innebygde mikrofoner | Ja |
| Øretelefon | Nei |
Design
| Størrelse | 146.7 x 71.5 x 7.8 mm |
| Vekt | 169 g |
| Kroppstype | Metallramme og glassveske |
| Sprut-, vann- og støvbestandig (IP68) | Ja - Flere modeller med IP68 se her |
Språkstøtte
| Språk | - En detaljert liste over støttede språk her |
Grensesnitt / kontakter
| USB Type-C-porter | 1 |