Doogee M30 Pro farger
- Svart
- Hvit
- rød
- Gul
- Grønn
- Blå
-
- Hva er best Doogee M30 Pro farge?
-
Doogee M30 Pro tilbyr disse fargene:
- Svart: beste klassiske fargen, bra for de fleste
- Hvit: et godt valg damer, eller hvis du vil ha noe som er lett og friskt
- rød: få deg til å skille deg ut fra resten
- Gul: den bedre måten å få oppmerksomhet på
- Grønn: hvis du vil ha noe nytt
- Blå: hvis du vil være på topp
-
- Hvilke farger kommer Doogee M30 Pro i?
-
- Hvilken Doogee M30 Pro farge er den mest populære?
-
De mest populære og vanlige fargene for Doogee M30 Pro er hvite og svarte. De selger det beste og genererer mye inntekter for selskapet. De blir fulgt av rød, gul og blå, som også er i de beste fargevalgene og selger godt.
-
- Hvilken Doogee M30 Pro farge skal jeg få?
-
Du bør kjøpe Doogee M30 Pro i hvitt eller svart hvis du vil ha en av de mest populære og bestselgende fargene. Hvis du leter etter noe nytt, anbefaler vi at du skaffer deg veldig fersk telefon ved å se på gult og rødt.
- Merke: Doogee
- Model: M30 Pro
- Vekt:
- Størrelse:
- Operativsystem: Android 16
- Størrelse: 6.88 tommer
- Oppløsning: 1640 x 720
- RAM: 8Gb
- Internminne (ROM): 256GB
- Kamera: 64Mp
- Prosessor (CPU): UNISOC Tiger T620
- Batteri: 8000mAh
Kjennetegn
| Operativsystem (OS) | Android 16 |
| Geekbench-referanse | 1364 (Multi-Core) - Sammenlign med de andre modellene her |
| Produsent | Doogee - Vis alle Doogee-modeller her |
| Geekbench-referanse | 377 (Single Core) |
| Model | M30 Pro |
| Opptreden | test antutu referanse ~ 265662. - Sammenlign med de andre modellene her |
Skjerm
| Oppløsning | 1640 x 720 - Flere modeller med 1640 x 720 oppløsning se her |
| Glasstyper | Buet glass |
| Teknologi | OGS |
| Flerpunktsberøring | 10 |
| Bezelless | Nei - Flere modeller med rammeløs skjerm se her |
| Rammestørrelse | 6.5 mm |
| Skjerm til kropp | 70 % |
| Lysstyrke | 600 cd/m² |
| Størrelse | 6.88 tommer |
Prosessor (CPU)
| CPU-type | 2 x Cortex-A75 2.2GHz + 6 x Cortex-A55 1.8GHz |
| Merke | UNISOC |
| Model | Tiger T620 - Flere modeller med Tiger T620 CPU se her |
| Utgivelsesdato | 07/15/2024 |
| Kjerner | 8 |
| CPU-hastighet | 2.2 GHz |
| Bit | 64 bit |
| Prosess teknologi | 12 nm |
| Minne | 12 Gb |
| GPU | Mali-G57MC |
| GPU-frekvens | 850 Mhz |
| GPU-kjerner | 1 |
| TDP | 10 W |
| Features | Unisoc modem |
| Upload Speed | 150 Mbps |
Minne
| RAM (minne) | 8 Gb - Flere modeller med 8 Gb RAM se her |
| Internminne (ROM) | 256 GB |
| Støtte for eksternt minne | MicroSD (TF), støtte for kort opptil 2 TB |
Kamera
| Hovedkamera | |
| Oppløsning | 64 Mp - Flere modeller med et 64 Mp-kamera, se her |
| Blits | LED-blits |
| Frontkamera | |
| Oppløsning | 20 Mp |
| Blits | Nei |
Mobilnettverk
| Frekvens | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 850/900/2100 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) |
| Nettverkstype | 4G |
| Antall SIM-kort | nanoSIM + nanoSIM eller microSD (TF) |
Trådløsteknologi
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Bluetooth-versjon | Ja |
| NFC | Ja - Flere modeller med NFC se her |
Stedstjeneste
| Nettverksstøtte | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batteri
| Batterikapasitet (mAh) | 8000 mAh |
| Type | Kan ikke fjernes |
| Kan hurtiglades | Ja |
| Standby-tid | 6-7 dager |
| Batteritid | 2-3 dager |
| Arbeidstid i hard modus | 10-12 timer |
| Samtaletid | 30 timer |
| Trådløs lading | Nei |
Sensorer
| Varsler ledet | Nei |
| Fingeravtrykksensor | Ja |
| Nærhetssensor | Ja |
| Lyssensor | Ja |
| Gyrosensor | Nei |
| Akselerometer | Ja |
| Geo-magnetisk | Ja |
| Barometer | Nei |
| IR | Nei |
Lyd
| Audioprosessor | Integrert |
| Innebygd høyttaler | Ja |
| Innebygde mikrofoner | Ja |
| Øretelefon | Nei |
Design
| Kroppstype | Plast |
| Sprut-, vann- og støvbestandig (IP68) | Ja - Flere modeller med IP68 se her |
Språkstøtte
| Språk | - En detaljert liste over støttede språk her |
Grensesnitt / kontakter
| USB Type-C-porter | 1 |
Funksjoner
| Funksjoner | Ekstra skjerm , Skjermoppdateringsfrekvens 120Hz |