Kenxinda S9 farger
- Svart
- Hvit
- rød
- Gul
- Grønn
- Blå
-
- Hva er best Kenxinda S9 farge?
-
Kenxinda S9 tilbyr disse fargene:
- Svart: beste klassiske fargen, bra for de fleste
- Hvit: et godt valg damer, eller hvis du vil ha noe som er lett og friskt
- rød: få deg til å skille deg ut fra resten
- Gul: den bedre måten å få oppmerksomhet på
- Grønn: hvis du vil ha noe nytt
- Blå: hvis du vil være på topp
-
- Hvilke farger kommer Kenxinda S9 i?
-
- Hvilken Kenxinda S9 farge er den mest populære?
-
De mest populære og vanlige fargene for Kenxinda S9 er hvite og svarte. De selger det beste og genererer mye inntekter for selskapet. De blir fulgt av rød, gul og blå, som også er i de beste fargevalgene og selger godt.
-
- Hvilken Kenxinda S9 farge skal jeg få?
-
Du bør kjøpe Kenxinda S9 i hvitt eller svart hvis du vil ha en av de mest populære og bestselgende fargene. Hvis du leter etter noe nytt, anbefaler vi at du skaffer deg veldig fersk telefon ved å se på gult og rødt.
- Merke: Kenxinda
- Model: S9
- Vekt: 205g
- Størrelse: 154 х 76 х 9.2mm
- Operativsystem:
- Størrelse: 5.5 tommer
- Oppløsning: 1280x720
- RAM: 2Gb
- Internminne (ROM): 16GB
- Kamera: 8Mp
- Prosessor (CPU): MediaTek MT6737
- Batteri: 5000mAh
Kjennetegn
| Produsent | Kenxinda - Vis alle Kenxinda-modeller her |
| Geekbench-referanse | 106 (Single Core) |
| Model | S9 |
| Opptreden | test antutu referanse ~ . - Sammenlign med de andre modellene her |
Skjerm
| Oppløsning | 1280x720 - Flere modeller med 1280x720 oppløsning se her |
| Glasstyper | Buet glass |
| Teknologi | IPS |
| Flerpunktsberøring | 5 |
| Bezelless | Nei - Flere modeller med rammeløs skjerm se her |
| Rammestørrelse | 4 mm |
| Lysstyrke | 420 cd/m² |
| Størrelse | 5.5 tommer |
Prosessor (CPU)
| CPU-type | 4 x Cortex-A53 1,3 GHz |
| Merke | MediaTek |
| Model | MT6737 - Flere modeller med MT6737 CPU se her |
| Utgivelsesdato | 05/23/2016 |
| Kjerner | 4 |
| CPU-hastighet | 1.3 GHz |
| Bit | 64 bit |
| Prosess teknologi | 28 nm |
| Minne | 3 Gb |
| GPU | Mali T720MP |
| GPU-frekvens | 650 Mhz |
| GPU-kjerner | 2 |
| TDP | 7 W |
| Features | MediaTek modem |
| Upload Speed | 50 Mbps |
Minne
| RAM (minne) | 2 Gb - Flere modeller med 2 Gb RAM se her |
| Internminne (ROM) | 16 GB |
Kamera
| Hovedkamera | |
| Dobbelt kamera | Nei |
| Oppløsning | 8 Mp - Flere modeller med et 8 Mp-kamera, se her |
| Blits | Dobbel LED-blits |
| Frontkamera | |
| Oppløsning | 5 Mp |
| Blits | Nei |
Mobilnettverk
| Frekvens | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 850/900/2100 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) |
| Nettverkstype | 4G |
| Antall SIM-kort | microSIM + microSIM eller microSD (TF) |
Trådløsteknologi
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Bluetooth-versjon | Ja |
| NFC | Nei - Flere modeller med NFC se her |
Stedstjeneste
| Nettverksstøtte | GPS, A-GPS |
Batteri
| Batterikapasitet (mAh) | 5000 mAh |
| Type | Kan ikke fjernes |
| Kan hurtiglades | Ja |
| Standby-tid | 6-7 dager |
| Batteritid | 3-4 dager |
| Arbeidstid i hard modus | 10-12 timer |
| Samtaletid | 30 timer |
Sensorer
| Varsler ledet | Ja |
| Fingeravtrykksensor | Ja |
| Nærhetssensor | Ja |
| Lyssensor | Ja |
| Gyrosensor | Nei |
| Akselerometer | Ja |
| Geo-magnetisk | Nei |
| Barometer | Nei |
| IR | Nei |
Lyd
| Audioprosessor | Integrert |
| Innebygd høyttaler | Ja |
| Innebygde mikrofoner | Ja |
| Øretelefon | Ja |
Design
| Størrelse | 154 х 76 х 9.2 mm |
| Vekt | 205 g |
Språkstøtte
| Språk | - En detaljert liste over støttede språk her |
Grensesnitt / kontakter
| micro USB | 1 |