OUKITEL G7 farger
- Svart
- Hvit
- rød
- Gul
- Grønn
- Blå
-
- Hva er best OUKITEL G7 farge?
-
OUKITEL G7 tilbyr disse fargene:
- Svart: beste klassiske fargen, bra for de fleste
- Hvit: et godt valg damer, eller hvis du vil ha noe som er lett og friskt
- rød: få deg til å skille deg ut fra resten
- Gul: den bedre måten å få oppmerksomhet på
- Grønn: hvis du vil ha noe nytt
- Blå: hvis du vil være på topp
-
- Hvilke farger kommer OUKITEL G7 i?
-
- Hvilken OUKITEL G7 farge er den mest populære?
-
De mest populære og vanlige fargene for OUKITEL G7 er hvite og svarte. De selger det beste og genererer mye inntekter for selskapet. De blir fulgt av rød, gul og blå, som også er i de beste fargevalgene og selger godt.
-
- Hvilken OUKITEL G7 farge skal jeg få?
-
Du bør kjøpe OUKITEL G7 i hvitt eller svart hvis du vil ha en av de mest populære og bestselgende fargene. Hvis du leter etter noe nytt, anbefaler vi at du skaffer deg veldig fersk telefon ved å se på gult og rødt.
- Merke: OUKITEL
- Model: G7
- Vekt: 388g
- Størrelse: 172.2 x 80.5 x 18.5mm
- Operativsystem: Android 16
- Størrelse: 6.52 tommer
- Oppløsning: 1280x576
- RAM: 4Gb
- Internminne (ROM): 128GB
- Kamera: 13Mp
- Prosessor (CPU): MediaTek Helio G85
- Batteri: 10600mAh
Kjennetegn
| Operativsystem (OS) | Android 16 |
| Geekbench-referanse | 1361 (Multi-Core) - Sammenlign med de andre modellene her |
| Produsent | OUKITEL - Vis alle OUKITEL-modeller her |
| Geekbench-referanse | 388 (Single Core) |
| Model | G7 |
| Opptreden | test antutu referanse ~ 231674. - Sammenlign med de andre modellene her |
Skjerm
| Oppløsning | 1280x576 - Flere modeller med 1280x576 oppløsning se her |
| Glasstyper | Buet glass |
| Teknologi | OGS |
| Flerpunktsberøring | 10 |
| Bezelless | Nei - Flere modeller med rammeløs skjerm se her |
| Rammestørrelse | 7.2 mm |
| Skjerm til kropp | 65 % |
| Lysstyrke | 500 cd/m² |
| Størrelse | 6.52 tommer |
Prosessor (CPU)
| CPU-type | 2x Cortex-A75 (2 GHz) + 6x Cortex-A55 (1.8 GHz) |
| Merke | MediaTek |
| Model | Helio G85 - Flere modeller med Helio G85 CPU se her |
| Utgivelsesdato | 4/30/2020 |
| Kjerner | 8 |
| CPU-hastighet | 2 GHz |
| Bit | 64 bit |
| Prosess teknologi | 12 nm |
| Minne | 8 Gb |
| GPU | Mali-G52 MC2 |
| GPU-frekvens | 1000 Mhz |
| GPU-kjerner | 2 |
| TDP | 5 W |
| Features | MediaTek modem |
| Upload Speed | 100 Mbps |
Minne
| RAM (minne) | 4 Gb - Flere modeller med 4 Gb RAM se her |
| Internminne (ROM) | 128 GB |
| Støtte for eksternt minne | MicroSD (TF), støtte for kort opptil 2 TB |
Kamera
| Hovedkamera | |
| Oppløsning | 13 Mp - Flere modeller med et 13 Mp-kamera, se her |
| Blits | LED-blits |
| Frontkamera | |
| Oppløsning | 8 Mp |
| Blits | Nei |
| Model | Sony IMX219 |
Mobilnettverk
| Frekvens | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 850/900/2100 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) |
| Nettverkstype | 4G |
| Antall SIM-kort | nanoSIM + nanoSIM eller microSD (TF) |
Trådløsteknologi
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Bluetooth-versjon | Ja |
| NFC | Ja - Flere modeller med NFC se her |
Stedstjeneste
| Nettverksstøtte | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batteri
| Batterikapasitet (mAh) | 10600 mAh |
| Type | Kan ikke fjernes |
| Kan hurtiglades | Ja |
| Standby-tid | 8-9 dager |
| Batteritid | 3-4 dager |
| Arbeidstid i hard modus | 14-15 timer |
| Samtaletid | 30 timer |
| Trådløs lading | Nei |
Sensorer
| Varsler ledet | Nei |
| Fingeravtrykksensor | Ja |
| Nærhetssensor | Ja |
| Lyssensor | Ja |
| Gyrosensor | Nei |
| Akselerometer | Ja |
| Geo-magnetisk | Ja |
| Barometer | Nei |
| IR | Nei |
Lyd
| Audioprosessor | Integrert |
| Innebygd høyttaler | Ja |
| Innebygde mikrofoner | Ja |
| Øretelefon | Ja |
Design
| Størrelse | 172.2 x 80.5 x 18.5 mm |
| Vekt | 388 g |
| Kroppstype | Plast og gummi |
| Sprut-, vann- og støvbestandig (IP68) | Ja - Flere modeller med IP68 se her |
Språkstøtte
| Språk | - En detaljert liste over støttede språk her |
Grensesnitt / kontakter
| USB Type-C-porter | 1 |