Oppo K15 Pro farger
- Svart
- Hvit
- rød
- Gul
- Grønn
- Blå
-
- Hva er best Oppo K15 Pro farge?
-
Oppo K15 Pro tilbyr disse fargene:
- Svart: beste klassiske fargen, bra for de fleste
- Hvit: et godt valg damer, eller hvis du vil ha noe som er lett og friskt
- rød: få deg til å skille deg ut fra resten
- Gul: den bedre måten å få oppmerksomhet på
- Grønn: hvis du vil ha noe nytt
- Blå: hvis du vil være på topp
-
- Hvilke farger kommer Oppo K15 Pro i?
-
- Hvilken Oppo K15 Pro farge er den mest populære?
-
De mest populære og vanlige fargene for Oppo K15 Pro er hvite og svarte. De selger det beste og genererer mye inntekter for selskapet. De blir fulgt av rød, gul og blå, som også er i de beste fargevalgene og selger godt.
-
- Hvilken Oppo K15 Pro farge skal jeg få?
-
Du bør kjøpe Oppo K15 Pro i hvitt eller svart hvis du vil ha en av de mest populære og bestselgende fargene. Hvis du leter etter noe nytt, anbefaler vi at du skaffer deg veldig fersk telefon ved å se på gult og rødt.
- Merke: Oppo
- Model: K15 Pro
- Vekt: 200g
- Størrelse: 158.3 x 75.13 x 8.3mm
- Operativsystem: Android 16
- Størrelse: 6.59 tommer
- Oppløsning: 2760x1256
- RAM: 12Gb
- Internminne (ROM): 256GB
- Kamera: 50Mp
- Prosessor (CPU): MediaTek Dimensity 8500
- Batteri: 7500mAh
Kjennetegn
| Operativsystem (OS) | Android 16 |
| Geekbench-referanse | 7152 (Multi-Core) - Sammenlign med de andre modellene her |
| Produsent | Oppo - Vis alle Oppo-modeller her |
| Geekbench-referanse | 1967 (Single Core) |
| Model | K15 Pro |
| Opptreden | test antutu referanse ~ 1969337. - Sammenlign med de andre modellene her |
Skjerm
| Oppløsning | 2760x1256 - Flere modeller med 2760x1256 oppløsning se her |
| Glasstyper | Buet glass |
| Teknologi | AMOLED |
| Flerpunktsberøring | 10 |
| Bezelless | Ja - Flere modeller med rammeløs skjerm se her |
| Rammestørrelse | 3 mm |
| Skjerm til kropp | 89 % |
| Lysstyrke | 750 cd/m² |
| Størrelse | 6.59 tommer |
Prosessor (CPU)
| Merke | MediaTek |
| Model | Dimensity 8500 - Flere modeller med Dimensity 8500 CPU se her |
| Utgivelsesdato | 10/15/2025 |
| Kjerner | 8 |
| CPU-hastighet | 0 GHz |
| Bit | bit |
| Prosess teknologi | 4 nm |
| Minne | 16 Gb |
| GPU-frekvens | 0 Mhz |
| GPU-kjerner | 0 |
| TDP | 10 W |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 0 Mbps |
Minne
| RAM (minne) | 12 Gb - Flere modeller med 12 Gb RAM se her |
| Internminne (ROM) | 256 GB |
| Støtte for eksternt minne | Nei |
Kamera
| Hovedkamera | |
| Oppløsning | 50 Mp - Flere modeller med et 50 Mp-kamera, se her |
| Blits | Dobbel LED-blits |
| Frontkamera | |
| Oppløsning | 16 Mp |
| Blits | Nei |
Mobilnettverk
| Frekvens | 2G (GSM): 900/1800 MHz 3G (WCDMA) 2100 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) 5G |
| Nettverkstype | 5G |
| Antall SIM-kort | nanoSIM + nanoSIM |
Trådløsteknologi
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Bluetooth-versjon | Ja |
| NFC | Ja - Flere modeller med NFC se her |
Stedstjeneste
| Nettverksstøtte | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batteri
| Batterikapasitet (mAh) | 7500 mAh |
| Type | Kan ikke fjernes |
| Kan hurtiglades | Ja |
| Standby-tid | 6-7 dager |
| Batteritid | 2-3 dager |
| Arbeidstid i hard modus | 10-12 timer |
| Samtaletid | 30 timer |
| Trådløs lading | Nei |
Sensorer
| Varsler ledet | Nei |
| Fingeravtrykksensor | Ja |
| Nærhetssensor | Ja |
| Lyssensor | Ja |
| Gyrosensor | Ja |
| Akselerometer | Ja |
| Geo-magnetisk | Ja |
| Barometer | Nei |
| IR | Nei |
Lyd
| Audioprosessor | Integrert |
| Innebygd høyttaler | Ja |
| Innebygde mikrofoner | Ja |
| Øretelefon | Nei |
Design
| Størrelse | 158.3 x 75.13 x 8.3 mm |
| Vekt | 200 g |
| Kroppstype | Plast |
| Sprut-, vann- og støvbestandig (IP68) | Ja - Flere modeller med IP68 se her |
Språkstøtte
| Språk | - En detaljert liste over støttede språk her |
Grensesnitt / kontakter
| USB Type-C-porter | 1 |
Funksjoner
| Funksjoner | Intradisplay fingeravtrykkskanner , Aktivt kjølesystem , Innebygd skjermkamera foran , Skjermoppdateringsfrekvens 144Hz |