Vivo X300 farger
- Svart
- Hvit
- rød
- Gul
- Grønn
- Blå
-
- Hva er best Vivo X300 farge?
-
Vivo X300 tilbyr disse fargene:
- Svart: beste klassiske fargen, bra for de fleste
- Hvit: et godt valg damer, eller hvis du vil ha noe som er lett og friskt
- rød: få deg til å skille deg ut fra resten
- Gul: den bedre måten å få oppmerksomhet på
- Grønn: hvis du vil ha noe nytt
- Blå: hvis du vil være på topp
-
- Hvilke farger kommer Vivo X300 i?
-
- Hvilken Vivo X300 farge er den mest populære?
-
De mest populære og vanlige fargene for Vivo X300 er hvite og svarte. De selger det beste og genererer mye inntekter for selskapet. De blir fulgt av rød, gul og blå, som også er i de beste fargevalgene og selger godt.
-
- Hvilken Vivo X300 farge skal jeg få?
-
Du bør kjøpe Vivo X300 i hvitt eller svart hvis du vil ha en av de mest populære og bestselgende fargene. Hvis du leter etter noe nytt, anbefaler vi at du skaffer deg veldig fersk telefon ved å se på gult og rødt.
- Merke: Vivo
- Model: X300
- Vekt: 190g
- Størrelse: 150.6 x 71.9 x 8mm
- Operativsystem: Android 16
- Størrelse: 6.31 tommer
- Oppløsning: 2640 x 1216
- RAM: 12Gb
- Internminne (ROM): 256GB
- Kamera: 200Mp Samsung ISOCELL HPB
- Prosessor (CPU): MediaTek Dimensity 9500
- Batteri: 6040mAh
Kjennetegn
| Operativsystem (OS) | Android 16 |
| Geekbench-referanse | 10084 (Multi-Core) - Sammenlign med de andre modellene her |
| Produsent | Vivo - Vis alle Vivo-modeller her |
| Geekbench-referanse | 3357 (Single Core) |
| Model | X300 |
| Opptreden | test antutu referanse ~ 3159942. - Sammenlign med de andre modellene her |
Skjerm
| Oppløsning | 2640 x 1216 - Flere modeller med 2640 x 1216 oppløsning se her |
| Glasstyper | Gorillaglass |
| Teknologi | AMOLED |
| Flerpunktsberøring | 10 |
| Bezelless | Ja - Flere modeller med rammeløs skjerm se her |
| Rammestørrelse | 3 mm |
| Skjerm til kropp | 89 % |
| Lysstyrke | 750 cd/m² |
| Størrelse | 6.31 tommer |
Prosessor (CPU)
| CPU-type | 1 x C1-Ultra 4.21GHz + 3 x C1-Premium 3.5GHz + 4 x C1-Pro 2.7GHz |
| Merke | MediaTek |
| Model | Dimensity 9500 - Flere modeller med Dimensity 9500 CPU se her |
| Utgivelsesdato | 10/15/2025 |
| Kjerner | 8 |
| CPU-hastighet | 4.21 GHz |
| Bit | 64 bit |
| Prosess teknologi | 3 nm |
| Minne | 32 Gb |
| GPU | Mali G1-Ultra MC12 |
| GPU-frekvens | 1716 Mhz |
| GPU-kjerner | 12 |
| TDP | 10 W |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 10700 Mbps |
Minne
| RAM (minne) | 12 Gb - Flere modeller med 12 Gb RAM se her |
| Internminne (ROM) | 256 GB |
| Støtte for eksternt minne | Nei |
Kamera
| Hovedkamera | |
| Oppløsning | 200 Mp - Flere modeller med et 200 Mp-kamera, se her |
| Model | Samsung ISOCELL HPB - Flere modeller med Samsung ISOCELL HPB se her |
| Blits | Dobbel LED-blits |
| Frontkamera | |
| Oppløsning | 50 Mp |
| Blits | Nei |
Mobilnettverk
| Frekvens | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Nettverkstype | 5G |
| Antall SIM-kort | nanoSIM + nanoSIM |
Trådløsteknologi
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Bluetooth-versjon | Ja |
| NFC | Ja - Flere modeller med NFC se her |
Stedstjeneste
| Nettverksstøtte | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batteri
| Batterikapasitet (mAh) | 6040 mAh |
| Type | Kan ikke fjernes |
| Kan hurtiglades | Ja |
| Standby-tid | 6-7 dager |
| Batteritid | 3-4 dager |
| Arbeidstid i hard modus | 8-9 timer |
| Samtaletid | 30 timer |
| Trådløs lading | Ja |
Sensorer
| Varsler ledet | Nei |
| Fingeravtrykksensor | Ja |
| Nærhetssensor | Ja |
| Lyssensor | Ja |
| Gyrosensor | Ja |
| Akselerometer | Ja |
| Geo-magnetisk | Ja |
| Barometer | Nei |
| IR | Ja |
Lyd
| Audioprosessor | Integrert |
| Innebygd høyttaler | Ja |
| Innebygde mikrofoner | Ja |
| Øretelefon | Nei |
Design
| Størrelse | 150.6 x 71.9 x 8 mm |
| Vekt | 190 g |
| Kroppstype | Metallramme og glassveske |
| Sprut-, vann- og støvbestandig (IP68) | Ja - Flere modeller med IP68 se her |
Språkstøtte
| Språk | - En detaljert liste over støttede språk her |
Grensesnitt / kontakter
| USB Type-C-porter | 1 |
Funksjoner
| Funksjoner | Intradisplay fingeravtrykkskanner , Innebygd skjermkamera foran , Skjermoppdateringsfrekvens 120Hz , 3x optisk zoom |