Wyniki testu Asus ROG Phone 6 12/128GB GLOBAL ROM Geekbench Benchmark
W teście Geekbench Asus ROG Phone 6 12/128GB GLOBAL ROM uzyskał wynik „Single-core” na poziomie 1249 punktów i „Multi-core” 4095. Poniżej możesz porównać jego wydajność z innymi modelami w oparciu o Geekbench Benchmark.
Asus ROG Phone 6 12/128GB GLOBAL ROM: najlepsze oferty i ceny
| Sklep | Cena | Porównaj ceny |
|---|---|---|
|
Asus ROG Phone 6 12/128GB GLOBAL ROM: najlepsze oferty i ceny: AliExpress-Super-GLX-Store |
1587.87zł ($428.40) | Idź do sklepu |
| Aliexpress-Super-GLX-Store-ES | 1777.68zł ($479.61) | Idź do sklepu |
| AliExpress-Super-GLX-Store (ES warehouse) | 1784.24zł ($481.38) | Idź do sklepu |
| Aliexpress-Super-GLX-Store-ES (MX warehouse) | 1822.08zł ($491.59) | Idź do sklepu |
| Aliexpress-ROGOfficialStore-ES | 1894.43zł ($511.11) | Idź do sklepu |
| Aliexpress-Super-GLX-Store-FR (RU warehouse) | 1900.85zł ($512.84) | Idź do sklepu |
| Aliexpress-Super-GLX-Store-ES (RU warehouse) | 1918.56zł ($517.62) | Idź do sklepu |
| AliExpress-Pophong | 2037.36zł ($549.67) | Idź do sklepu |
| Aliexpress-ROGOfficialStore-ES (MX warehouse) | 2049.07zł ($552.83) | Idź do sklepu |
| Aliexpress-ROGOfficialStore-ES (RU warehouse) | 2049.07zł ($552.83) | Idź do sklepu |
| AliExpress-MobilePhoneMall | 2206.52zł ($595.31) | Idź do sklepu |
| Aliexpress-BLFGlobalStore-CN | 2247.03zł ($606.24) | Idź do sklepu |
| Aliexpress-Super-GLX-Store-FR (MX warehouse) | 2265.64zł ($611.26) | Idź do sklepu |
| Aliexpress-Super-GLX-Store-FR (ES warehouse) | 2354.26zł ($635.17) | Idź do sklepu |
Geekbench Benchmark
Honor 70 Pro+ 12/256Gb Global Version
6.78 cala (2652x1200) Gorilla glass / Dimensity 9000 / 12Gb / 256GB / 54MP Sony IMX800 / 4500mAh
3052.53zł
$823.56
Xiaomi 12S 8/128 Chinese version
6.28 cala (2400x1080) Gorilla glass / Snapdragon 8+ Gen 1 / 8Gb / 128GB / 50MP Sony IMX707 / 4500mAh
1930.42zł
$520.82
Xiaomi 12S 8/256 Chinese version
6.28 cala (2400x1080) Gorilla glass / Snapdragon 8+ Gen 1 / 8Gb / 256GB / 50MP Sony IMX707 / 4500mAh
2845.97zł
$767.83
Xiaomi 12S 12/512 Chinese version
6.28 cala (2400x1080) Gorilla glass / Snapdragon 8+ Gen 1 / 12Gb / 512GB / 50MP Sony IMX707 / 4500mAh
3430.71zł
$925.59
Xiaomi 12S 12/256 Chinese version
6.28 cala (2400x1080) Gorilla glass / Snapdragon 8+ Gen 1 / 12Gb / 256GB / 50MP Sony IMX707 / 4500mAh
3101.87zł
$836.87
OnePlus 10 Pro 8/256GB
6.7 cala (3216x1440) Gorilla glass / Snapdragon 8 Gen 1 / 8Gb / 256GB / 48MP Sony IMX789 / 5000mAh
1815.37zł
$489.78
OnePlus 10 Pro 8/128Gb
6.7 cala (3216x1440) Gorilla glass / Snapdragon 8 Gen 1 / 8Gb / 128GB / 48MP Sony IMX789 / 5000mAh
1776.49zł
$479.29
OnePlus 10 Pro 12/512GB
6.7 cala (3216x1440) Gorilla glass / Snapdragon 8 Gen 1 / 12Gb / 512GB / 48MP Sony IMX789 / 5000mAh
1861.19zł
$502.14
OnePlus 10 Pro 12/256GB
6.7 cala (3216x1440) Gorilla glass / Snapdragon 8 Gen 1 / 12Gb / 256GB / 48MP Sony IMX789 / 5000mAh
1783.16zł
$481.09
Asus ROG Phone 6 8/128GB GLOBAL ROM
6.78 cala (2448x1080) Gorilla glass / Snapdragon 8+ Gen 1 / 8Gb / 128GB / 50MP Sony IMX766 / 6000mAh
1820.90zł
$491.27
Asus ROG Phone 6 12/128GB GLOBAL ROM
6.78 cala (2448x1080) Gorilla glass / Snapdragon 8+ Gen 1 / 12Gb / 128GB / 50MP Sony IMX766 / 6000mAh
1549.95zł
$418.17
Asus ROG Phone 6 12/256GB GLOBAL ROM
6.78 cala (2448x1080) Gorilla glass / Snapdragon 8+ Gen 1 / 12Gb / 256GB / 50MP Sony IMX766 / 6000mAh
1722.04zł
$464.60
Asus ROG Phone 6 16/512GB GLOBAL ROM
6.78 cala (2448x1080) Gorilla glass / Snapdragon 8+ Gen 1 / 16Gb / 512GB / 50MP Sony IMX766 / 6000mAh
1996.55zł
$538.66
Lenovo Legion Y70 8/128GB
6.67 cala (2400x1080) Gorilla glass / Snapdragon 8 Gen 1 / 8Gb / 128GB / 50MP Omnivision OV50A / 5000mAh
1095.16zł
$295.47
Lenovo Legion Y70 16/512GB
6.67 cala (2400x1080) Gorilla glass / Snapdragon 8 Gen 1 / 8Gb / 128GB / 50MP Omnivision OV50A / 5000mAh
1647.88zł
$444.59
Lenovo Legion Y70 12/256GB
6.67 cala (2400x1080) Gorilla glass / Snapdragon 8 Gen 1 / 12Gb / 256GB / 50MP Omnivision OV50A / 5000mAh
1331.27zł
$359.17
Xiaomi Poco F4 GT 8/128GB
6.67 cala (2400x1080) Curved Glass / Snapdragon 8 Gen 1 / 8Gb / 128GB / 64MP Sony IMX686 / 4700mAh
1002.02zł
$270.34
Xiaomi Poco F4 GT 12/256GB
6.67 cala (2400x1080) Curved Glass / Snapdragon 8 Gen 1 / 12Gb / 256GB / 64MP Sony IMX686 / 4700mAh
1245.68zł
$336.08
Xiaomi Redmi K50 Ultra 12/256GB
6.67 cala (2712x1220) Curved Glass / Snapdragon 8+ Gen 1 / 12Gb / 256GB / 108MP Samsung ISOCELL HM6 / 5000mAh
1549.06zł
$417.93
Xiaomi Redmi K50 Ultra 12/512GB
6.67 cala (2712x1220) Curved Glass / Snapdragon 8+ Gen 1 / 12Gb / 512GB / 108MP Samsung ISOCELL HM6 / 5000mAh
1586.98zł
$428.16
Xiaomi Redmi K50 Ultra 8/128GB
6.67 cala (2712x1220) Curved Glass / Snapdragon 8+ Gen 1 / 8Gb / 128GB / 108MP Samsung ISOCELL HM6 / 5000mAh
1495.39zł
$403.45
- Producent: Asus
- Model: ROG Phone 6
- Waga: 239g
- Wymiary: 173 x 77 x 10.3mm
- System operacyjny: Android 12
- Przekątna ekranu: 6.78 cala
- Rozdzielczość ekranu: 2448x1080
- Pamięć operacyjna (RAM): 12Gb
- Pamięć wewnętrzna (ROM): 128GB
- Aparat: 50MP Sony IMX766
- Procesor: Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1
- Bateria: 6000mAh
Specyfikacje
| System operacyjny (OS) | Android 12 |
| Geekbench Benchmark | 4095 (Multi-Core) - Kliknij link, by porównać wynik z innymi modelami |
| Producent | Asus - Zobacz wszystkie modele Asus tutaj |
| Geekbench Benchmark | 1249 (Single Core) |
| Model | ROG Phone 6 |
| Wydajność | Test porównawczy antutu ~1089653. - Kliknij link, by porównać wynik z innymi modelami |
Ekran
| Rozdzielczość ekranu | 2448x1080 - Więcej modeli z 2448x1080 patrz tutaj |
| Ochrona | Gorilla glass |
| Technologia | AMOLED |
| Multitouch | 10 |
| Bezramkową konstrukcją | tak - Więcej modeli z bezramkową konstrukcją patrz tutaj |
| Format ramki | 3.9 mm |
| Współczynnik ekran / ciało | 82 % |
| Jasność | 750 cd/m² |
| Przekątna ekranu | 6.78 cala |
Procesor (CPU)
| Architektura procesora | 1x 3.2 GHz ARM Cortex-X2 + 3x 2.75 GHz ARM Cortex-A710 + 4x 2 GHz ARM Cortex-A510 |
| Producent | Qualcomm |
| Nazwa procesora | Snapdragon 8+ Gen 1 - Więcej modeli z Snapdragon 8+ Gen 1 patrz tutaj |
| Data premiery | 20/5/2022 |
| Ilość rdzeni procesora | 8 |
| Częstotliwość taktowania | 3.2 GHz |
| Pojemność cyfr | 64 bit |
| Litografia | 4 nm |
| Pamięć | 16 Gb |
| Procesor graficzny GPU | Adreno 730 |
| Częstotliwość rdzenia | 920 Mhz |
| Liczba rdzeni GPU | 3 |
| TDP | 10 W |
| Features | Snapdragon X65 |
| Upload Speed | 316 Mb/s |
Pamięć
| Pamięć zewnętrzna RAM | 12 Gb - Więcej modeli z 12 Gb RAM patrz tutaj |
| Pamięć zewnętrzna (ROM) | 128 GB |
| Obsługa kart microSD | Nie |
Aparat fotograficzny
| Kamera tylna, podstawowa | |
| Rozdzielczość matrycy | 50 Mp - Więcej modeli z 50 Mpx patrz tutaj |
| Model matrycy | Sony IMX766 - Więcej modeli z Sony IMX766 patrz tutaj |
| Flesz | Podwójna dioda LED |
| Przednia kamera, selfie | |
| Rozdzielczość matrycy | 12 MP |
| Flesz | Nie |
Komunikacja
| Częstotliwość | 2G (GSM): 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz 3G (WCDMA): 800 / 850 / 1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1(2100) / B3 (1800) / B7(2600) 5G |
| Typ sieci | 5G |
| Standard kart SIM | nanoSIM + nanoSIM |
Komunikacja
| Wi-Fi | tak |
| Bluetooth | tak |
| NFC | tak - Więcej modeli z NFC patrz tutaj |
Lokalizacja
| System nawigacji satelitarnej | GPS, A-GPS, GLONAS |
Bateria
| Pojemność baterii | 6000 mAh |
| Typ baterii | Nieusuwalny |
| Szybkie ładowanie | tak |
| Max. czas czuwania | 6-7 dni |
| Normalny czas pracy | 3-4 dni |
| Czas pracy przy stałym użytkowaniu | 10-12 godzin |
| Max. czas rozmów | 30 godzin |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
Czujniki
| Dioda doświetlająca | Nie |
| Czytnik linii papilarnych | tak |
| Czujnik zbliżeniowy | tak |
| Czujnik oświetlenia zewnętrznego | tak |
| Żyroskop | tak |
| Akcelerometr | tak |
| Kompas | tak |
| Barometr | Nie |
| Port podczerwieni | Nie |
Dźwięk
| Układ audio | Zintegrowany |
| Głośniki | tak |
| Wbudowane mikrofon | tak |
| Gniazdo słuchawkowe | tak |
Cechy fizyczne
| Wymiary | 173 x 77 x 10.3 mm |
| Waga | 239 g |
| Materiał | Metalowa rama, szklana obudowa |
| Stopień ochrony (IP68) | Nie - Więcej modeli z IP68 patrz tutaj |
Obsługiwane języki
| Języki | Polski, angielski, niemiecki, hiszpański, portugalski, włoski, francuski, duński, chiński uproszczony, chiński tradycyjny itp. - Szczegółowa lista obsługiwanych języków tutaj |
Interfejs
| USB Typ-C | 1 |
Cechy
| Funkcje dodatkowe | Dodatkowy ekran , Intradisplay - skaner linii papilarnych , Częstotliwość odświeżania ekranu 165Hz , Przyciski do gier |