Wyniki testu Blackview BV6900 Geekbench Benchmark
W teście Geekbench Blackview BV6900 uzyskał wynik „Single-core” na poziomie 178 punktów i „Multi-core” 871. Poniżej możesz porównać jego wydajność z innymi modelami w oparciu o Geekbench Benchmark.
Blackview BV6900: najlepsze oferty i ceny
| Sklep | Cena | Porównaj ceny |
|---|---|---|
|
Blackview BV6900: najlepsze oferty i ceny: Amazon |
470.47zł ($126.93) | Idź do sklepu |
| Amazon | 819.10zł ($220.99) | Idź do sklepu |
| Amazon | 855.43zł ($230.79) | Idź do sklepu |
| Amazon | 855.46zł ($230.80) | Idź do sklepu |
| Amazon | 931.41zł ($251.29) | Idź do sklepu |
Geekbench Benchmark
549.90zł
$148.36
Doogee S61 Pro
6 cala (1440x720) Gorilla glass / Helio G35 / 6Gb / 128GB / 48MP Samsung GM1 / 5180mAh
649.05zł
$175.11
464.20zł
$125.24
OnePlus Nord N20 SE
6.56 cala (1612х720) Gorilla glass / Helio G35 / 4Gb / 64GB / 50MP Samsung S5KJN1 / 5000mAh
589.34zł
$159.00
594.56zł
$160.41
505.01zł
$136.25
423.88zł
$114.36
Blackview BV6900
5.84 cala (2280x1080) Gorilla glass / MT6757 Pro / Helio P25 / 4Gb / 64GB / 16MP Samsung S5K3P9 / 5580mAh
470.47zł
$126.93
IIIF150 Air1 Pro
6.5 cala (2400x1080) Curved Glass / Helio G37 / 6Gb / 128GB / 48MP Samsung GM1 / 5000mAh
540.30zł
$145.77
Ulefone Note 13P
6.5 cala (2400x1080) Curved Glass / Helio G35 / 4Gb / 64GB / 20MP Sony IMX350 / 5180mAh
445.49zł
$120.19
659.76zł
$178.00
1185.90zł
$319.95
585.59zł
$157.99
364.68zł
$98.39
Ulefone Armor 2
5.5 cala (1920x1080) Gorilla glass / MT6757 Pro / Helio P25 / 6Gb / 32GB / 16MP / 4700mAh
874.37zł
$235.90
926.52zł
$249.97
369.39zł
$99.66
963.66zł
$259.99
296.48zł
$79.99
889.53zł
$239.99
578.18zł
$155.99
- Producent: Blackview
- Model: BV6900
- Waga: 284g
- Wymiary: 164.5 x 82.4 x 15mm
- System operacyjny: Android 9.0
- Przekątna ekranu: 5.84 cala
- Rozdzielczość ekranu: 2280x1080
- Pamięć operacyjna (RAM): 4Gb
- Pamięć wewnętrzna (ROM): 64GB
- Aparat: 16MP Samsung S5K3P9
- Procesor: MediaTek MT6757 Pro / Helio P25
- Bateria: 5580mAh
Specyfikacje
| System operacyjny (OS) | Android 9.0 |
| Geekbench Benchmark | 871 (Multi-Core) - Kliknij link, by porównać wynik z innymi modelami |
| Producent | Blackview - Zobacz wszystkie modele Blackview tutaj |
| Geekbench Benchmark | 178 (Single Core) |
| Model | BV6900 |
| Wydajność | Test porównawczy antutu ~94338. - Kliknij link, by porównać wynik z innymi modelami |
Ekran
| Rozdzielczość ekranu | 2280x1080 - Więcej modeli z 2280x1080 patrz tutaj |
| Ochrona | Gorilla glass |
| Technologia | OGS |
| Multitouch | 5 |
| Bezramkową konstrukcją | Nie - Więcej modeli z bezramkową konstrukcją patrz tutaj |
| Format ramki | 8 mm |
| Współczynnik ekran / ciało | 63.2 % |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Przekątna ekranu | 5.84 cala |
Procesor (CPU)
| Architektura procesora | 4x2.6 GHz ARM Cortex-A53 + 4x1.4 GHz ARM Cortex-A53 |
| Producent | MediaTek |
| Nazwa procesora | MT6757 Pro / Helio P25 - Więcej modeli z MT6757 Pro / Helio P25 patrz tutaj |
| Data premiery | 02/08/2016 |
| Ilość rdzeni procesora | 8 |
| Częstotliwość taktowania | 2.6 GHz |
| Pojemność cyfr | 64 bit |
| Litografia | 16 nm |
| Pamięć | 6 Gb |
| Procesor graficzny GPU | Mali T880MP |
| Częstotliwość rdzenia | 1000 Mhz |
| Liczba rdzeni GPU | 2 |
| TDP | 5 W |
| Features | MediaTek modem |
| Upload Speed | 50 Mb/s |
Pamięć
| Pamięć zewnętrzna RAM | 4 Gb - Więcej modeli z 4 Gb RAM patrz tutaj |
| Pamięć zewnętrzna (ROM) | 64 GB |
| Obsługa kart microSD | MicroSD obsługuje karty do 256Gb |
Aparat fotograficzny
| Kamera tylna, podstawowa | |
| Rozdzielczość matrycy | 16 Mp - Więcej modeli z 16 Mpx patrz tutaj |
| Model matrycy | Samsung S5K3P9 - Więcej modeli z Samsung S5K3P9 patrz tutaj |
| Flesz | Podwójna dioda LED |
| Przednia kamera, selfie | |
| Rozdzielczość matrycy | 16 MP |
| Flesz | Nie |
Komunikacja
| Częstotliwość | 2G (GSM): 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz 3G (WCDMA): 850 / 900 / 2100 MHz 4G (FDD-LTE): B1(2100) / B3(1800) / B7(2600) |
| Typ sieci | 4G |
| Standard kart SIM | nanoSIM + nanoSIM lub microSD |
Komunikacja
| Wi-Fi | tak |
| Bluetooth | tak |
| NFC | tak - Więcej modeli z NFC patrz tutaj |
Lokalizacja
| System nawigacji satelitarnej | GPS, A-GPS, GLONAS |
Bateria
| Pojemność baterii | 5580 mAh |
| Typ baterii | Nieusuwalny |
| Szybkie ładowanie | tak |
| Max. czas czuwania | 6-7 dni |
| Normalny czas pracy | 3-4 dni |
| Czas pracy przy stałym użytkowaniu | 10-12 godzin |
| Max. czas rozmów | 30 godzin |
| Ładowanie bezprzewodowe | tak |
Czujniki
| Dioda doświetlająca | tak |
| Czytnik linii papilarnych | tak |
| Czujnik zbliżeniowy | tak |
| Czujnik oświetlenia zewnętrznego | tak |
| Żyroskop | tak |
| Akcelerometr | tak |
| Kompas | tak |
| Barometr | Nie |
| Port podczerwieni | Nie |
Dźwięk
| Układ audio | Zintegrowany |
| Głośniki | tak |
| Wbudowane mikrofon | tak |
| Gniazdo słuchawkowe | Nie |
Cechy fizyczne
| Wymiary | 164.5 x 82.4 x 15 mm |
| Waga | 284 g |
| Materiał | Plastik, guma |
| Stopień ochrony (IP68) | tak - Więcej modeli z IP68 patrz tutaj |
Obsługiwane języki
| Języki | Polski, angielski, niemiecki, hiszpański, portugalski, włoski, francuski, duński, chiński uproszczony, chiński tradycyjny itp. - Szczegółowa lista obsługiwanych języków tutaj |
Interfejs
| USB Typ-C | 1 |