AnTuTu dla Doogee M30 Pro.
W teście AnTuTu Doogee M30 Pro uzyskał wynik 265662 punktów. Poniżej możesz porównać jego wydajność z wydajnością innych modeli według testu AnTuTu Benchmark.
Doogee M30 Pro: najlepsze oferty i ceny
Doogee M30 Pro Wkrótce w sprzedaży
Zostaw swój e-mail dzięki czemu otrzymasz powiadomienie, gdy tylko smartfon pojawi się w sprzedaży
Doogee M30 Pro: alternatywy:
AnTuTu Benchmark
Xiaomi Mi Note 10 Lite 6/128Gb
6.47 cala (2340x1080) Gorilla glass / Snapdragon 730G / 6Gb / 128GB / 64MP Sony IMX686 / 5260mAh
1407.25zł
$378.84
Xiaomi Mi Note 10 Lite 8/128Gb
6.47 cala (2340x1080) Gorilla glass / Snapdragon 730G / 8Gb / 128GB / 64MP Sony IMX686 / 5260mAh
1151.53zł
$310.00
OUKITEL WP13
6.52 cala (1600x720) Curved Glass / Dimensity 700 / 8Gb / 128GB / 48MP Sony IMX582 / 5280mAh
913.76zł
$245.99
OUKITEL WP17
6.78 cala (2400x1080) Glass / Helio G95 / 8Gb / 128GB / 64MP OmniVision OV64B / 8300mAh
811.61zł
$218.49
Hotwav Cyber 13 Pro
6.6 cala (2408x1080) Curved Glass / Tiger T619 / 12Gb / 256GB / 64MP Sony IMX686 / 10800mAh
770.30zł
$207.37
Wkrótce w sprzedaży
Wkrótce w sprzedaży
Xiaomi Mi Note 10
6.47 cala (2340x1080) Gorilla glass / Snapdragon 730G / 6Gb / 128GB / 108MP Samsung ISOCELL Bright HMX / 5260mAh
1332.95zł
$358.84
Xiaomi CC9 Pro 8/256Gb
6.47" (2340x1080) Gorilla glass / Snapdragon 730G / 8Gb / 256GB / 108Mp Samsung ISOCELL Bright HMX / 5260mAh
1597.62zł
$430.09
Samsung Galaxy A22s 5G 4/64GB
6.6 cala (2400x1080) Gorilla glass / Dimensity 700 / 4Gb / 64GB / 48MP Samsung GM2 / 5000mAh
919.81zł
$247.62
Samsung Galaxy A22s 5G 4/128GB
6.6 cala (2408x1080) Gorilla glass / Dimensity 700 / 4Gb / 128GB / 48MP Samsung GM2 / 5000mAh
915.17zł
$246.37
Motorola Moto G52 4/128GB
6.55 cala (2400x1080) Curved Glass / Snapdragon 680 / 4Gb / 128GB / 50MP Samsung S5KJN1 / 5000mAh
572.61zł
$154.15
- Producent: Doogee
- Model: M30 Pro
- Waga:
- Wymiary:
- System operacyjny: Android 16
- Przekątna ekranu: 6.88 cala
- Rozdzielczość ekranu: 1640 x 720
- Pamięć operacyjna (RAM): 8Gb
- Pamięć wewnętrzna (ROM): 256GB
- Aparat: 64MP
- Procesor: UNISOC Tiger T620
- Bateria: 8000mAh
Specyfikacje
| System operacyjny (OS) | Android 16 |
| Geekbench Benchmark | 1364 (Multi-Core) - Kliknij link, by porównać wynik z innymi modelami |
| Producent | Doogee - Zobacz wszystkie modele Doogee tutaj |
| Geekbench Benchmark | 377 (Single Core) |
| Model | M30 Pro |
| Wydajność | Test porównawczy antutu ~265662. - Kliknij link, by porównać wynik z innymi modelami |
Ekran
| Rozdzielczość ekranu | 1640 x 720 - Więcej modeli z 1640 x 720 patrz tutaj |
| Ochrona | Curved Glass |
| Technologia | OGS |
| Multitouch | 10 |
| Bezramkową konstrukcją | Nie - Więcej modeli z bezramkową konstrukcją patrz tutaj |
| Format ramki | 6.5 mm |
| Współczynnik ekran / ciało | 70 % |
| Jasność | 600 cd/m² |
| Przekątna ekranu | 6.88 cala |
Procesor (CPU)
| Architektura procesora | 2 x Cortex-A75 2.2GHz + 6 x Cortex-A55 1.8GHz |
| Producent | UNISOC |
| Nazwa procesora | Tiger T620 - Więcej modeli z Tiger T620 patrz tutaj |
| Data premiery | 07/15/2024 |
| Ilość rdzeni procesora | 8 |
| Częstotliwość taktowania | 2.2 GHz |
| Pojemność cyfr | 64 bit |
| Litografia | 12 nm |
| Pamięć | 12 Gb |
| Procesor graficzny GPU | Mali-G57MC |
| Częstotliwość rdzenia | 850 Mhz |
| Liczba rdzeni GPU | 1 |
| TDP | 10 W |
| Features | Unisoc modem |
| Upload Speed | 150 Mb/s |
Pamięć
| Pamięć zewnętrzna RAM | 8 Gb - Więcej modeli z 8 Gb RAM patrz tutaj |
| Pamięć zewnętrzna (ROM) | 256 GB |
| Obsługa kart microSD | MicroSD obsługuje karty do 2Tb |
Aparat fotograficzny
| Kamera tylna, podstawowa | |
| Rozdzielczość matrycy | 64 Mp - Więcej modeli z 64 Mpx patrz tutaj |
| Flesz | Pojedyncza dioda LED |
| Przednia kamera, selfie | |
| Rozdzielczość matrycy | 20 MP |
| Flesz | Nie |
Komunikacja
| Częstotliwość | 2G (GSM): 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz 3G (WCDMA): 850 / 900 / 2100 MHz 4G (FDD-LTE): B1(2100) / B3(1800) / B7(2600) |
| Typ sieci | 4G |
| Standard kart SIM | nanoSIM + nanoSIM lub microSD |
Komunikacja
| Wi-Fi | tak |
| Bluetooth | tak |
| NFC | tak - Więcej modeli z NFC patrz tutaj |
Lokalizacja
| System nawigacji satelitarnej | GPS, A-GPS, GLONAS |
Bateria
| Pojemność baterii | 8000 mAh |
| Typ baterii | Nieusuwalny |
| Szybkie ładowanie | tak |
| Max. czas czuwania | 6-7 dni |
| Normalny czas pracy | 2-3 dni |
| Czas pracy przy stałym użytkowaniu | 10-12 godzin |
| Max. czas rozmów | 30 godzin |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
Czujniki
| Dioda doświetlająca | Nie |
| Czytnik linii papilarnych | tak |
| Czujnik zbliżeniowy | tak |
| Czujnik oświetlenia zewnętrznego | tak |
| Żyroskop | Nie |
| Akcelerometr | tak |
| Kompas | tak |
| Barometr | Nie |
| Port podczerwieni | Nie |
Dźwięk
| Układ audio | Zintegrowany |
| Głośniki | tak |
| Wbudowane mikrofon | tak |
| Gniazdo słuchawkowe | Nie |
Cechy fizyczne
| Materiał | Plastik |
| Stopień ochrony (IP68) | tak - Więcej modeli z IP68 patrz tutaj |
Obsługiwane języki
| Języki | Polski, angielski, niemiecki, hiszpański, portugalski, włoski, francuski, duński, chiński uproszczony, chiński tradycyjny itp. - Szczegółowa lista obsługiwanych języków tutaj |
Interfejs
| USB Typ-C | 1 |
Cechy
| Funkcje dodatkowe | Dodatkowy ekran , Częstotliwość odświeżania ekranu 120 Hz |