AnTuTu dla OUKITEL G7.
W teście AnTuTu OUKITEL G7 uzyskał wynik 231674 punktów. Poniżej możesz porównać jego wydajność z wydajnością innych modeli według testu AnTuTu Benchmark.
OUKITEL G7: najlepsze oferty i ceny
OUKITEL G7 Wkrótce w sprzedaży
Zostaw swój e-mail dzięki czemu otrzymasz powiadomienie, gdy tylko smartfon pojawi się w sprzedaży
OUKITEL G7: alternatywy:
AnTuTu Benchmark
Motorola Moto G42 6/128GB
6.4 cala (2400x1080) Curved Glass / Snapdragon 680 / 6Gb / 128GB / 50MP Samsung S5KJN1 / 5000mAh
683.42zł
$184.85
637.51zł
$172.43
Motorola Moto G14
6.5 cala (1600x720) Curved Glass / Tiger T616 / 4Gb / 128GB / 50MP Samsung S5KJN1 / 5000mAh
436.79zł
$118.14
Xiaomi Redmi K30 6/64Gb
6.67 cala (2400x1080) Curved Glass / Snapdragon 730G / 6Gb / 64GB / 64MP Sony IMX686 / 4500mAh
1291.28zł
$349.26
335.00zł
$90.61
OUKITEL C35
6.56 cala (1600x720) Curved Glass / Tiger T616 / 12Gb / 256GB / 50MP Samsung S5KJN1 / 5150mAh
551.66zł
$149.21
581.71zł
$157.34
595.95zł
$161.19
646.97zł
$174.99
552.84zł
$149.53
- Producent: OUKITEL
- Model: G7
- Waga: 388g
- Wymiary: 172.2 x 80.5 x 18.5mm
- System operacyjny: Android 16
- Przekątna ekranu: 6.52 cala
- Rozdzielczość ekranu: 1280x576
- Pamięć operacyjna (RAM): 4Gb
- Pamięć wewnętrzna (ROM): 128GB
- Aparat: 13MP
- Procesor: MediaTek Helio G85
- Bateria: 10600mAh
Specyfikacje
| System operacyjny (OS) | Android 16 |
| Geekbench Benchmark | 1361 (Multi-Core) - Kliknij link, by porównać wynik z innymi modelami |
| Producent | OUKITEL - Zobacz wszystkie modele OUKITEL tutaj |
| Geekbench Benchmark | 388 (Single Core) |
| Model | G7 |
| Wydajność | Test porównawczy antutu ~231674. - Kliknij link, by porównać wynik z innymi modelami |
Ekran
| Rozdzielczość ekranu | 1280x576 - Więcej modeli z 1280x576 patrz tutaj |
| Ochrona | Curved Glass |
| Technologia | OGS |
| Multitouch | 10 |
| Bezramkową konstrukcją | Nie - Więcej modeli z bezramkową konstrukcją patrz tutaj |
| Format ramki | 7.2 mm |
| Współczynnik ekran / ciało | 65 % |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Przekątna ekranu | 6.52 cala |
Procesor (CPU)
| Architektura procesora | 2x Cortex-A75 (2 GHz) + 6x Cortex-A55 (1.8 GHz) |
| Producent | MediaTek |
| Nazwa procesora | Helio G85 - Więcej modeli z Helio G85 patrz tutaj |
| Data premiery | 4/30/2020 |
| Ilość rdzeni procesora | 8 |
| Częstotliwość taktowania | 2 GHz |
| Pojemność cyfr | 64 bit |
| Litografia | 12 nm |
| Pamięć | 8 Gb |
| Procesor graficzny GPU | Mali-G52 MC2 |
| Częstotliwość rdzenia | 1000 Mhz |
| Liczba rdzeni GPU | 2 |
| TDP | 5 W |
| Features | MediaTek modem |
| Upload Speed | 100 Mb/s |
Pamięć
| Pamięć zewnętrzna RAM | 4 Gb - Więcej modeli z 4 Gb RAM patrz tutaj |
| Pamięć zewnętrzna (ROM) | 128 GB |
| Obsługa kart microSD | MicroSD obsługuje karty do 2Tb |
Aparat fotograficzny
| Kamera tylna, podstawowa | |
| Rozdzielczość matrycy | 13 Mp - Więcej modeli z 13 Mpx patrz tutaj |
| Flesz | Pojedyncza dioda LED |
| Przednia kamera, selfie | |
| Rozdzielczość matrycy | 8 MP |
| Flesz | Nie |
| Model matrycy | Sony IMX219 |
Komunikacja
| Częstotliwość | 2G (GSM): 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz 3G (WCDMA): 850 / 900 / 2100 MHz 4G (FDD-LTE): B1(2100) / B3(1800) / B7(2600) |
| Typ sieci | 4G |
| Standard kart SIM | nanoSIM + nanoSIM lub microSD |
Komunikacja
| Wi-Fi | tak |
| Bluetooth | tak |
| NFC | tak - Więcej modeli z NFC patrz tutaj |
Lokalizacja
| System nawigacji satelitarnej | GPS, A-GPS, GLONAS |
Bateria
| Pojemność baterii | 10600 mAh |
| Typ baterii | Nieusuwalny |
| Szybkie ładowanie | tak |
| Max. czas czuwania | 8-9 dni |
| Normalny czas pracy | 3-4 dni |
| Czas pracy przy stałym użytkowaniu | 14-15 godzin |
| Max. czas rozmów | 30 godzin |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
Czujniki
| Dioda doświetlająca | Nie |
| Czytnik linii papilarnych | tak |
| Czujnik zbliżeniowy | tak |
| Czujnik oświetlenia zewnętrznego | tak |
| Żyroskop | Nie |
| Akcelerometr | tak |
| Kompas | tak |
| Barometr | Nie |
| Port podczerwieni | Nie |
Dźwięk
| Układ audio | Zintegrowany |
| Głośniki | tak |
| Wbudowane mikrofon | tak |
| Gniazdo słuchawkowe | tak |
Cechy fizyczne
| Wymiary | 172.2 x 80.5 x 18.5 mm |
| Waga | 388 g |
| Materiał | Plastik, guma |
| Stopień ochrony (IP68) | tak - Więcej modeli z IP68 patrz tutaj |
Obsługiwane języki
| Języki | Polski, angielski, niemiecki, hiszpański, portugalski, włoski, francuski, duński, chiński uproszczony, chiński tradycyjny itp. - Szczegółowa lista obsługiwanych języków tutaj |
Interfejs
| USB Typ-C | 1 |