Dxomark DLA Vivo X300 Pro
W teście Dxomark Vivo X300 Pro uzyskał wynik 171 punktów. Poniżej możesz porównać jego wydajność z innymi modelami według testu Dxomark.
171
DxOMark mobile
Vivo X300 Pro
171
photo
Vivo X300 Pro
Exposure: 0
Color: 0
Autofocus: 0
Texture: 0
Noise: 0
Artifact: 0
Flash: 0
Zoom: 0
Bokeh: 0
169
video
Vivo X300 Pro
Exposure: 0
Color: 0
Autofocus: 0
Texture: 0
Noise: 0
Artifact: 0
Stabilisation: 0
Vivo X300 Pro: najlepsze oferty i ceny
Vivo X300 Pro Wkrótce w sprzedaży
Zostaw swój e-mail dzięki czemu otrzymasz powiadomienie, gdy tylko smartfon pojawi się w sprzedaży
Vivo X300 Pro: alternatywy:
DxOMark mobile
Dxomark Ocena
DxOMark mobile
Vivo X300 Pro
6.78 cala (2800 x 1260) Gorilla glass / Dimensity 9500 / 12Gb / 256GB / 50MP Sony LYT-828 / 6510mAh
Wkrótce w sprzedaży
Wkrótce w sprzedaży
Honor Magic5 Pro
6.81 cala (2848 x 1312) Curved Glass / Snapdragon 8 Gen 2 / 8Gb / 256GB / 50MP Sony IMX878 / 5100mAh
2944.66zł
$796.46
Honor Magic4 Pro Ultimate
6.81 cala (2848 x 1312) Curved Glass / Snapdragon 8 Gen 1 / 12Gb / 512GB / 50MP Samsung GN2 / 4600mAh
2911.57zł
$787.51
Huawei Mate 40 Pro 8/512Gb
6.76 cala (2772x1344) Gorilla glass / Kirin 9000 / 8Gb / 512GB / 52MP Sony IMX700 / 4400mAh
5638.90zł
$1525.19
Huawei Mate 40 Pro 8/128Gb
6.76 cala (2772x1344) Gorilla glass / Kirin 9000 / 8Gb / 128GB / 52MP Sony IMX700 / 4400mAh
3611.07zł
$976.71
Huawei Mate 40 Pro 8/256Gb
6.76 cala (2772x1344) Gorilla glass / Kirin 9000 / 8Gb / 256GB / 52MP Sony IMX700 / 4400mAh
3926.41zł
$1062.00
Huawei Honor 30 Pro Plus 8/256GB
6.57 cala (2340x1080) Gorilla glass / Kirin 990 / 8Gb / 256GB / 52MP Sony IMX700 / 4000mAh
2874.00zł
$777.35
Huawei Honor 30 Pro Plus 12/256GB
6.57 cala (2340x1080) Gorilla glass / Kirin 990 / 12Gb / 256GB / 52MP Sony IMX700 / 4000mAh
3565.23zł
$964.31
Google Pixel 5
6 cala (2340x1080) Curved Glass / Snapdragon 765 / 8Gb / 128GB / 12MP Sony IMX363 / 4080mAh
2292.25zł
$620.00
Samsung Galaxy Note10+
6.8 cala (3040x1440) Curved Glass / Exynos 9825 / 12Gb / 256GB / 12MP Samsung SAK2L4 / 4300mAh
2879.37zł
$778.80
- Producent: Vivo
- Model: X300 Pro
- Waga: 226g
- Wymiary: 161.2 x 75.5 x 8mm
- System operacyjny: Android 16
- Przekątna ekranu: 6.78 cala
- Rozdzielczość ekranu: 2800 x 1260
- Pamięć operacyjna (RAM): 12Gb
- Pamięć wewnętrzna (ROM): 256GB
- Aparat: 50MP Sony LYT-828
- Procesor: MediaTek Dimensity 9500
- Bateria: 6510mAh
Specyfikacje
| System operacyjny (OS) | Android 16 |
| Geekbench Benchmark | 10108 (Multi-Core) - Kliknij link, by porównać wynik z innymi modelami |
| Producent | Vivo - Zobacz wszystkie modele Vivo tutaj |
| Geekbench Benchmark | 3365 (Single Core) |
| Model | X300 Pro |
| Wydajność | Test porównawczy antutu ~3171688. - Kliknij link, by porównać wynik z innymi modelami |
Ekran
| Rozdzielczość ekranu | 2800 x 1260 - Więcej modeli z 2800 x 1260 patrz tutaj |
| Ochrona | Gorilla glass |
| Technologia | AMOLED |
| Multitouch | 10 |
| Bezramkową konstrukcją | tak - Więcej modeli z bezramkową konstrukcją patrz tutaj |
| Format ramki | 2.9 mm |
| Współczynnik ekran / ciało | 90 % |
| Jasność | 750 cd/m² |
| Przekątna ekranu | 6.78 cala |
Procesor (CPU)
| Architektura procesora | 1 x C1-Ultra 4.21GHz + 3 x C1-Premium 3.5GHz + 4 x C1-Pro 2.7GHz |
| Producent | MediaTek |
| Nazwa procesora | Dimensity 9500 - Więcej modeli z Dimensity 9500 patrz tutaj |
| Data premiery | 10/15/2025 |
| Ilość rdzeni procesora | 8 |
| Częstotliwość taktowania | 4.21 GHz |
| Pojemność cyfr | 64 bit |
| Litografia | 3 nm |
| Pamięć | 32 Gb |
| Procesor graficzny GPU | Mali G1-Ultra MC12 |
| Częstotliwość rdzenia | 1716 Mhz |
| Liczba rdzeni GPU | 12 |
| TDP | 10 W |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 10700 Mb/s |
Pamięć
| Pamięć zewnętrzna RAM | 12 Gb - Więcej modeli z 12 Gb RAM patrz tutaj |
| Pamięć zewnętrzna (ROM) | 256 GB |
| Obsługa kart microSD | Nie |
Aparat fotograficzny
| Kamera tylna, podstawowa | |
| dxomark mobile | 171 - Test porównawczy DXOMARK. Porównaj z innymi modelami tutaj |
| dxomark (zdjęcie) | 171 |
| dxomark (wideo) | 169 |
| Rozdzielczość matrycy | 50 Mp - Więcej modeli z 50 Mpx patrz tutaj |
| Model matrycy | Sony LYT-828 - Więcej modeli z Sony LYT-828 patrz tutaj |
| Flesz | Podwójna dioda LED |
| Przednia kamera, selfie | |
| Rozdzielczość matrycy | 50 MP |
| Flesz | Nie |
Komunikacja
| Częstotliwość | 2G (GSM): 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz 3G (WCDMA): 800 / 850 / 1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1(2100) / B3 (1800) / B7(2600) 5G |
| Typ sieci | 5G |
| Standard kart SIM | nanoSIM + nanoSIM |
Komunikacja
| Wi-Fi | tak |
| Bluetooth | tak |
| NFC | tak - Więcej modeli z NFC patrz tutaj |
Lokalizacja
| System nawigacji satelitarnej | GPS, A-GPS, GLONAS |
Bateria
| Pojemność baterii | 6510 mAh |
| Typ baterii | Nieusuwalny |
| Szybkie ładowanie | tak |
| Max. czas czuwania | 6-7 dni |
| Normalny czas pracy | 3-4 dni |
| Czas pracy przy stałym użytkowaniu | 8-9 godzin |
| Max. czas rozmów | 30 godzin |
| Ładowanie bezprzewodowe | tak |
Czujniki
| Dioda doświetlająca | Nie |
| Czytnik linii papilarnych | tak |
| Czujnik zbliżeniowy | tak |
| Czujnik oświetlenia zewnętrznego | tak |
| Żyroskop | tak |
| Akcelerometr | tak |
| Kompas | tak |
| Barometr | Nie |
| Port podczerwieni | tak |
Dźwięk
| Układ audio | Zintegrowany |
| Głośniki | tak |
| Wbudowane mikrofon | tak |
| Gniazdo słuchawkowe | Nie |
Cechy fizyczne
| Wymiary | 161.2 x 75.5 x 8 mm |
| Waga | 226 g |
| Materiał | Metalowa rama, szklana obudowa |
| Stopień ochrony (IP68) | tak - Więcej modeli z IP68 patrz tutaj |
Obsługiwane języki
| Języki | Polski, angielski, niemiecki, hiszpański, portugalski, włoski, francuski, duński, chiński uproszczony, chiński tradycyjny itp. - Szczegółowa lista obsługiwanych języków tutaj |
Interfejs
| USB Typ-C | 1 |
Cechy
| Funkcje dodatkowe | Przedni aparat z możliwością przedłużenia , Wbudowana przednia kamera wyświetlacza , Częstotliwość odświeżania ekranu 120 Hz , 4x optical zoom |