AnTuTu dla ZTE Nubia Neo 5 Pro.
W teście AnTuTu ZTE Nubia Neo 5 Pro uzyskał wynik 490822 punktów. Poniżej możesz porównać jego wydajność z wydajnością innych modeli według testu AnTuTu Benchmark.
ZTE Nubia Neo 5 Pro: najlepsze oferty i ceny
ZTE Nubia Neo 5 Pro Wkrótce w sprzedaży
Zostaw swój e-mail dzięki czemu otrzymasz powiadomienie, gdy tylko smartfon pojawi się w sprzedaży
ZTE Nubia Neo 5 Pro: alternatywy:
AnTuTu Benchmark
Realme 9 Pro+ 8/128GB
6.4 cala (2400x1080) Gorilla glass / Dimensity 920 / 8Gb / 128GB / 50MP Sony IMX766 / 4500mAh
742.41zł
$200.30
Realme 9 Pro+ 8/256GB
6.4 cala (2400x1080) Gorilla glass / Dimensity 920 / 8Gb / 256GB / 50MP Sony IMX766 / 4500mAh
1236.42zł
$333.58
Apple iPhone SE 2020 3/64Gb
4.7 cala (1334x750) Glass / A13 Bionic chip / 3Gb / 64GB / 12MP / 1821mAh
1478.90zł
$399.00
Apple iPhone SE 2020 3/256Gb
4.7 cala (1334x750) Glass / A13 Bionic chip / 3Gb / 256GB / 12MP / 1821mAh
2034.87zł
$549.00
Apple iPhone SE 2020 3/128Gb
4.7 cala (1334x750) Glass / A13 Bionic chip / 3Gb / 128GB / 12MP / 1821mAh
1664.22zł
$449.00
Wkrótce w sprzedaży
Wkrótce w sprzedaży
Vivo iQOO Z8x
6.64 cala (2388×1080) Gorilla glass / Snapdragon 6 Gen 1 / 8Gb / 128GB / 50MP / 6000mAh
831.18zł
$224.25
Ulefone Power Armor 18T
6.58 cala (2400x1080) Gorilla glass / Dimensity 900 / 12Gb / 256GB / 108MP Samsung HM2 / 9600mAh
1944.95zł
$524.74
Honor 60 SE 8/256Gb
6.67 cala (2400x1080) Gorilla glass / Dimensity 900 / 8Gb / 256GB / 64MP OmniVision OV64B / 4800mAh
982.82zł
$265.16
Honor 60 SE 8/128Gb
6.67 cala (2400x1080) Gorilla glass / Dimensity 900 / 8Gb / 128GB / 64MP OmniVision OV64B / 4800mAh
1119.29zł
$301.98
- Producent: ZTE
- Model: Nubia Neo 5 Pro
- Waga:
- Wymiary:
- System operacyjny: Android 16
- Przekątna ekranu: 6.8 cala
- Rozdzielczość ekranu: 2392x1080
- Pamięć operacyjna (RAM): 12Gb
- Pamięć wewnętrzna (ROM): 256GB
- Aparat: 50MP
- Procesor: UNISOC T820
- Bateria: 6000mAh
Specyfikacje
| System operacyjny (OS) | Android 16 |
| Geekbench Benchmark | 2487 (Multi-Core) - Kliknij link, by porównać wynik z innymi modelami |
| Producent | ZTE - Zobacz wszystkie modele ZTE tutaj |
| Geekbench Benchmark | 854 (Single Core) |
| Model | Nubia Neo 5 Pro |
| Wydajność | Test porównawczy antutu ~490822. - Kliknij link, by porównać wynik z innymi modelami |
Ekran
| Rozdzielczość ekranu | 2392x1080 - Więcej modeli z 2392x1080 patrz tutaj |
| Ochrona | Gorilla glass |
| Technologia | AMOLED |
| Multitouch | 10 |
| Bezramkową konstrukcją | tak - Więcej modeli z bezramkową konstrukcją patrz tutaj |
| Format ramki | 3.8 mm |
| Współczynnik ekran / ciało | 82 % |
| Jasność | 750 cd/m² |
| Przekątna ekranu | 6.8 cala |
Procesor (CPU)
| Architektura procesora | 1 x Cortex-A76 2.7GHz + 3 x Cortex-A76 2.3GHz + 4 x Cortex-A55 2.1GHz |
| Producent | UNISOC |
| Nazwa procesora | T820 - Więcej modeli z T820 patrz tutaj |
| Data premiery | 06/10/2023 |
| Ilość rdzeni procesora | 8 |
| Częstotliwość taktowania | 2.7 GHz |
| Pojemność cyfr | 64 bit |
| Litografia | 6 nm |
| Pamięć | 12 Gb |
| Procesor graficzny GPU | Mali-G57 MC |
| Częstotliwość rdzenia | 850 Mhz |
| Liczba rdzeni GPU | 4 |
| TDP | 10 W |
| Features | UNISOC modem |
| Upload Speed | 300 Mb/s |
Pamięć
| Pamięć zewnętrzna RAM | 12 Gb - Więcej modeli z 12 Gb RAM patrz tutaj |
| Pamięć zewnętrzna (ROM) | 256 GB |
| Obsługa kart microSD | Nie |
Aparat fotograficzny
| Kamera tylna, podstawowa | |
| Rozdzielczość matrycy | 50 Mp - Więcej modeli z 50 Mpx patrz tutaj |
| Flesz | Podwójna dioda LED |
| Przednia kamera, selfie | |
| Rozdzielczość matrycy | 16 MP |
| Flesz | Nie |
Komunikacja
| Częstotliwość | 2G (GSM): 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz 3G (WCDMA): 800 / 850 / 1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1(2100) / B3 (1800) / B7(2600) 5G |
| Typ sieci | 5G |
| Standard kart SIM | nanoSIM + nanoSIM |
Komunikacja
| Wi-Fi | tak |
| Bluetooth | tak |
| NFC | tak - Więcej modeli z NFC patrz tutaj |
Lokalizacja
| System nawigacji satelitarnej | GPS, A-GPS, GLONAS |
Bateria
| Pojemność baterii | 6000 mAh |
| Typ baterii | Nieusuwalny |
| Szybkie ładowanie | tak |
| Max. czas czuwania | 6-7 dni |
| Normalny czas pracy | 2-3 dni |
| Czas pracy przy stałym użytkowaniu | 10-12 godzin |
| Max. czas rozmów | 30 godzin |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
Czujniki
| Dioda doświetlająca | Nie |
| Czytnik linii papilarnych | tak |
| Czujnik zbliżeniowy | tak |
| Czujnik oświetlenia zewnętrznego | tak |
| Żyroskop | tak |
| Akcelerometr | tak |
| Kompas | tak |
| Barometr | Nie |
| Port podczerwieni | Nie |
Dźwięk
| Układ audio | Zintegrowany |
| Głośniki | tak |
| Wbudowane mikrofon | tak |
| Gniazdo słuchawkowe | Nie |
Cechy fizyczne
| Materiał | Plastik |
| Stopień ochrony (IP68) | Nie - Więcej modeli z IP68 patrz tutaj |
Obsługiwane języki
| Języki | Polski, angielski, niemiecki, hiszpański, portugalski, włoski, francuski, duński, chiński uproszczony, chiński tradycyjny itp. - Szczegółowa lista obsługiwanych języków tutaj |
Interfejs
| USB Typ-C | 1 |
Cechy
| Funkcje dodatkowe | Intradisplay - skaner linii papilarnych , Wbudowana przednia kamera wyświetlacza , Częstotliwość odświeżania ekranu 120 Hz , Przyciski do gier |