Wyniki testu iLife V5s Pro Geekbench Benchmark
W teście Geekbench iLife V5s Pro uzyskał wynik „Single-core” na poziomie 0 punktów i „Multi-core” 0. Poniżej możesz porównać jego wydajność z innymi modelami w oparciu o Geekbench Benchmark.
iLife V5s Pro: najlepsze oferty i ceny
Codziennie sprawdzamy najlepsze ceny w ponad 100 sklepach.
iLife V5s Pro: Wycofany z produkcji
iLife V5s Pro: Wycofany z produkcji
iLife V5s Pro: alternatywy:
Geekbench Benchmark
258.39zł
$69.64
204.85zł
$55.21
239.43zł
$64.53
282.21zł
$76.06
261.95zł
$70.60
206.33zł
$55.61
367.29zł
$98.99
256.42zł
$69.11
212.53zł
$57.28
221.92zł
$59.81
Specyfikacje
| Model | V5s Pro |
| Wydajność | Test porównawczy antutu ~. - Kliknij link, by porównać wynik z innymi modelami |
Ekran
| Wyświetlacz LCD | Nie |
Komunikacja
| Sterowanie za pomocą smartfona | Nie |
| Pilot zdalnego sterowania | tak |
Bateria
| Pojemność baterii | 2500 mAh |
| Normalny czas pracy | 2,5 godziny |
| Bateria | Li-ion |
Cechy fizyczne
| Wymiary | 300 x 300 x 70 mm |
| Waga | 2050 g |
Czyszczenie
| Moc Ssąca | 850 Pa |
| Poziom hałasu | 50 dB |
| Obszar czyszczenia | 180 m² |
| Wirtualna ściana | Nie |
| Funkcja mopowania | tak |
| Pojemność zbiornika na kurz | 300 ml |