Mobilný telefón Apple iPhone 17e
Apple iPhone 17e bude vydaný Marca 2026 . Cena, špecifikácie a úniky. Všetko, čo o tom vieme.
Popis Apple iPhone 17e
Apple iPhone 17e má jasný a jasný (rozlíšenie 2532x1170) 6.1 palca-palcový displej a rozmery 146.7 x 71.5 x 7.8mm. Váži tiež iba 169g. Hlavnými špecifikáciami sú procesor Apple - úložisko A19, 256GB a RAM 8Gb.
Dátum vydania Apple iPhone 17e je Marca 2026. Zadný fotoaparát so snímačom 48Mp robí vynikajúce fotografie a predný fotoaparát 12Mp je určený pre selfie. Cena smartfónu je veľmi nízka, a preto je momentálne najvýhodnejšia. Je to dobrá kúpa pre každého, kto je zvyknutý používať iOS OS.
Apple iPhone 17e má sloty pre dve SIM karty, môžete mať 2 čísla od rôznych operátorov.
Vďaka podpore 5G bude internet fungovať veľmi rýchlo, pretože rýchlosti v tejto sieti dosahujú 25 Gb / s.
Pre Apple iPhone 17e nie je možné rozšíriť vaše úložisko, pretože nie je k dispozícii slot pre microSD na vloženie pamäťovej karty.
Ak chcete použiť štandardné 3,5 mm portové slúchadlá, musíte použiť adaptér, pretože existuje iba výstup USB typu C.
Môžete platiť pomocou Apple iPhone 17e, pretože má NFC.
Nemôžete ho použiť ako diaľkový ovládač, pretože nemá infračervený (IR) blaster.
Zariadenie je vodotesné. To umožňuje jeho použitie v daždi a snehu, ako aj v sprche a kúpeľni.
Apple iPhone 17e :
Apple iPhone 17e bude čoskoro uvedený na trh.
Zanechajte svoj e-mail a hneď ako sa začne tovar predávať, budete o ňom vedieť ako prví
Alternatívy k Apple iPhone 17e :
- Výrobca: Apple
- Meno modela: iPhone 17e
- Hmotnost: 169g
- Rozmery: 146.7 x 71.5 x 7.8mm
- Operačný systém: iOS
- Veľkosť displeja: 6.1 palca
- Rozlíšenie: 2532x1170
- RAM: 8Gb
- Veľkosť pamäti (ROM): 256GB
- Kamera: 48Mp
- Systém na čipe (CPU): Apple A19
- Batéria: 4006mAh
Charakteristika
| Operačný systém (OS) | iOS |
| Benchmark Geekbench | 9188 (Multi-Core) - porovnajte s ostatnými modelmi tu |
| Výrobca | Apple - Pozrite si všetky modely Apple tu |
| Benchmark Geekbench | 3588 (Single Core) |
| Meno modela | iPhone 17e |
| Výkon | otestovať porovnanie anti- test ~ 2180337. - Porovnajte s ostatnými modelmi tu |
Displej
| Rozlíšenie | 2532x1170 - Viac modelov s rozlíšením 2532x1170 nájdete tu |
| Typy skla | Sklo |
| Typ displeja | AMOLED |
| Multi-touch | 10 |
| Bezelless | Áno - Ďalšie modely s displejom bez rámov nájdete tu |
| Veľkosť rámu | 3.5 mm |
| Pomer displej - telo | 86 % |
| Jas | 750 cd/m² |
| Veľkosť displeja | 6.1 palca |
Systém na čipe (CPU)
| Architektúra CPU | 2 Everest x 4.26GHz + 4 Sawtooth x 2.6GHz |
| Výrobca | Apple |
| Model | A19 - Viac modelov s procesorom A19 nájdete tu |
| Dátum vydania | 09/09/2025 |
| CPU Kernel | 6 |
| CPU Frekvencia | 4.26 GHz |
| Trocha | bit 64 bit |
| Technológia procesu | 3 nm |
| Kapacita | 12 Gb |
| GPU Model | Apple A19 GPU |
| Frekvencia GPU | 1620 Mhz |
| Jadrá GPU | 5 |
| TDP | 10 W |
| Features | Apple A19 modem |
| Upload Speed | 10000 Mbps |
Kapacita
| RAM (pamäť) | 8 Gb - Viac modelov s 8 Gb RAM nájdete tu |
| Veľkosť pamäti (ROM) | 256 GB |
| Miesto pre kartu | Nie |
Kamera
| Zadný fotoaparát | |
| Rozlíšenie | 48 Mp - Viac modelov s fotoaparátom 48 Mp nájdete tu |
| Blesk | Duálny LED blesk |
| Predný fotoaparát | |
| Rozlíšenie | 12 Mp |
| Blesk | Nie |
Mobilné pripojenie
| Frekvencia siete | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Typ siete | 5G |
| SIM karta | 1: NanoSIM 2: eSIM |
bezdrôtové pripojenie
| Wi-Fi | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| NFC | Áno - viac modelov s NFC nájdete tu |
Poloha
| Podpora siete | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batéria
| Kapacita batérie (mAh) | 4006 mAh |
| Typ batérie | Neodnímateľný |
| Rýchle nabíjanie | Nie |
| Pohotovostný čas | 6-7 dní |
| Životnosť batérie | 2-3 dni |
| Pracovná doba v tvrdom režime | 8-9 hodín |
| Doba hovoru | 20 hodín |
| Bezdrôtové nabíjanie | Áno |
Senzory
| Informačnú diódu | Nie |
| čítačku odtlačkov | Nie |
| Senzor blízkosti | Áno |
| Senzor okolitého svetla | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Akcelerometer | Áno |
| Digitálny kompas | Áno |
| Barometer | Áno |
| IrDA | Nie |
Audio
| Zvukový procesor | Integrovaný |
| Vstavaný reproduktor | Áno |
| Vstavaný mikrofón | Áno |
| Headset jack | Nie |
Prevedenie
| Rozmery | 146.7 x 71.5 x 7.8 mm |
| Hmotnost | 169 g |
| Materiál | Kovový rám a sklenené puzdro |
| S hodnotením IP68 | Áno - Viac modelov s IP68 nájdete tu |
Podporované jazyky
| Jazyky | - Podrobný zoznam podporovaných jazykov tu |
Rozhrania / konektory
| Porty USB typu C | 1 |
Popis
Platby
- Debetná / kreditná karta (Visa. Mastercard)
Doprava
Objednávka dodávky
Záruka
Príslušenstvo pre Apple iPhone 17e
Zobraziť všetky zľavnené produkty