Mobilný telefón Doogee M30 Pro
Doogee M30 Pro bude vydaný Apríla 2026 . Cena, špecifikácie a úniky. Všetko, čo o tom vieme.
Farby:
Popis Doogee M30 Pro
Doogee M30 Pro má jasný a jasný (rozlíšenie 1640 x 720) 6.88 palca-palcový displej a rozmery . Váži tiež iba . Hlavnými špecifikáciami sú procesor UNISOC - úložisko Tiger T620, 256GB a RAM 8Gb.
Dátum vydania Doogee M30 Pro je Apríla 2026. Zadný fotoaparát so snímačom 64Mp robí vynikajúce fotografie a predný fotoaparát 20Mp je určený pre selfie. Cena smartfónu je veľmi nízka, a preto je momentálne najvýhodnejšia. Je to dobrá kúpa pre každého, kto je zvyknutý používať Android 16 OS.
Doogee M30 Pro má sloty pre dve SIM karty, môžete mať 2 čísla od rôznych operátorov.
Rýchlosť internetu bude štandardná, pretože tu nie je podpora 5G.
Doogee M30 Pro podporuje rozšíriteľné úložisko, takže SD karty môžete vkladať hneď, ako to budete potrebovať.
Ak chcete použiť štandardné 3,5 mm portové slúchadlá, musíte použiť adaptér, pretože existuje iba výstup USB typu C.
Môžete platiť pomocou Doogee M30 Pro, pretože má NFC.
Nemôžete ho použiť ako diaľkový ovládač, pretože nemá infračervený (IR) blaster.
Doogee M30 Pro a jeho batéria 8000mAh pracujú s rýchlym nabíjaním. Neexistuje bezdrôtové nabíjanie, ako väčšina konkurencie.
Zariadenie je vodotesné. To umožňuje jeho použitie v daždi a snehu, ako aj v sprche a kúpeľni.
Doogee M30 Pro :
Doogee M30 Pro bude čoskoro uvedený na trh.
Zanechajte svoj e-mail a hneď ako sa začne tovar predávať, budete o ňom vedieť ako prví
Alternatívy k Doogee M30 Pro :
- Výrobca: Doogee
- Meno modela: M30 Pro
- Hmotnost:
- Rozmery:
- Operačný systém: Android 16
- Veľkosť displeja: 6.88 palca
- Rozlíšenie: 1640 x 720
- RAM: 8Gb
- Veľkosť pamäti (ROM): 256GB
- Kamera: 64Mp
- Systém na čipe (CPU): UNISOC Tiger T620
- Batéria: 8000mAh
Charakteristika
| Operačný systém (OS) | Android 16 |
| Benchmark Geekbench | 1364 (Multi-Core) - porovnajte s ostatnými modelmi tu |
| Výrobca | Doogee - Pozrite si všetky modely Doogee tu |
| Benchmark Geekbench | 377 (Single Core) |
| Meno modela | M30 Pro |
| Výkon | otestovať porovnanie anti- test ~ 265662. - Porovnajte s ostatnými modelmi tu |
Displej
| Rozlíšenie | 1640 x 720 - Viac modelov s rozlíšením 1640 x 720 nájdete tu |
| Typy skla | Zakrivené sklo |
| Typ displeja | OGS |
| Multi-touch | 10 |
| Bezelless | Nie - Ďalšie modely s displejom bez rámov nájdete tu |
| Veľkosť rámu | 6.5 mm |
| Pomer displej - telo | 70 % |
| Jas | 600 cd/m² |
| Veľkosť displeja | 6.88 palca |
Systém na čipe (CPU)
| Architektúra CPU | 2 x Cortex-A75 2.2GHz + 6 x Cortex-A55 1.8GHz |
| Výrobca | UNISOC |
| Model | Tiger T620 - Viac modelov s procesorom Tiger T620 nájdete tu |
| Dátum vydania | 07/15/2024 |
| CPU Kernel | 8 |
| CPU Frekvencia | 2.2 GHz |
| Trocha | bit 64 bit |
| Technológia procesu | 12 nm |
| Kapacita | 12 Gb |
| GPU Model | Mali-G57MC |
| Frekvencia GPU | 850 Mhz |
| Jadrá GPU | 1 |
| TDP | 10 W |
| Features | Unisoc modem |
| Upload Speed | 150 Mbps |
Kapacita
| RAM (pamäť) | 8 Gb - Viac modelov s 8 Gb RAM nájdete tu |
| Veľkosť pamäti (ROM) | 256 GB |
| Miesto pre kartu | MicroSD (TF), podpora karty až do 2Tb |
Kamera
| Zadný fotoaparát | |
| Rozlíšenie | 64 Mp - Viac modelov s fotoaparátom 64 Mp nájdete tu |
| Blesk | LED blesk |
| Predný fotoaparát | |
| Rozlíšenie | 20 Mp |
| Blesk | Nie |
Mobilné pripojenie
| Typ siete | 4G |
| SIM karta | nanoSIM + nanoSIM alebo microSD (TF) |
bezdrôtové pripojenie
| Wi-Fi | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| NFC | Áno - viac modelov s NFC nájdete tu |
Poloha
| Podpora siete | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batéria
| Kapacita batérie (mAh) | 8000 mAh |
| Typ batérie | Neodnímateľný |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Pohotovostný čas | 6-7 dní |
| Životnosť batérie | 2-3 dni |
| Pracovná doba v tvrdom režime | 10-12 hodín |
| Doba hovoru | 30 hodín |
| Bezdrôtové nabíjanie | Nie |
Senzory
| Informačnú diódu | Nie |
| čítačku odtlačkov | Áno |
| Senzor blízkosti | Áno |
| Senzor okolitého svetla | Áno |
| Gyroskop | Nie |
| Akcelerometer | Áno |
| Digitálny kompas | Áno |
| Barometer | Nie |
| IrDA | Nie |
Audio
| Zvukový procesor | Integrovaný |
| Vstavaný reproduktor | Áno |
| Vstavaný mikrofón | Áno |
| Headset jack | Nie |
Prevedenie
| Materiál | Plast |
| S hodnotením IP68 | Áno - Viac modelov s IP68 nájdete tu |
Podporované jazyky
| Jazyky | - Podrobný zoznam podporovaných jazykov tu |
Rozhrania / konektory
| Porty USB typu C | 1 |
Ďalšie vlastnosti
| Ďalšie vlastnosti | Dodatočná obrazovka , Obnovovacia frekvencia obrazovky 120 Hz |
Popis
Platby
- Debetná / kreditná karta (Visa. Mastercard)
Doprava
Objednávka dodávky
Záruka
Príslušenstvo pre Doogee M30 Pro
Zobraziť všetky zľavnené produkty