Mobilný telefón Huawei Pura 90 Pro
Huawei Pura 90 Pro bude vydaný Apríla 2026 . Cena, špecifikácie a úniky. Všetko, čo o tom vieme.
Farby:
Popis Huawei Pura 90 Pro
Huawei Pura 90 Pro má jasný a jasný (rozlíšenie 2760x1256) 6.6 palca-palcový displej a rozmery 157.8 x 74.5 x 8.2mm. Váži tiež iba 213g. Hlavnými špecifikáciami sú procesor HiSilicon - úložisko Kirin 9030S, 256GB a RAM 12Gb.
Dátum vydania Huawei Pura 90 Pro je Apríla 2026. Zadný fotoaparát SmartSens SC555XS so snímačom 50Mp robí vynikajúce fotografie a predný fotoaparát 13Mp je určený pre selfie. Cena smartfónu je veľmi nízka, a preto je momentálne najvýhodnejšia. Je to dobrá kúpa pre každého, kto je zvyknutý používať HarmonyOS 6.0 OS.
Huawei Pura 90 Pro má sloty pre dve SIM karty, môžete mať 2 čísla od rôznych operátorov.
Vďaka podpore 5G bude internet fungovať veľmi rýchlo, pretože rýchlosti v tejto sieti dosahujú 25 Gb / s.
Pre Huawei Pura 90 Pro nie je možné rozšíriť vaše úložisko, pretože nie je k dispozícii slot pre microSD na vloženie pamäťovej karty.
Ak chcete použiť štandardné 3,5 mm portové slúchadlá, musíte použiť adaptér, pretože existuje iba výstup USB typu C.
Môžete platiť pomocou Huawei Pura 90 Pro, pretože má NFC.
Pretože má infračervený (IR) blaster, môžete ho použiť ako diaľkové ovládanie.
Batéria Huawei Pura 90 Pro a jej batéria 6000mAh sú kompatibilné s rýchlym aj bezdrôtovým nabíjaním, čo zvyšuje jeho použiteľnosť.
Zariadenie je vodotesné. To umožňuje jeho použitie v daždi a snehu, ako aj v sprche a kúpeľni.
Huawei Pura 90 Pro :
Huawei Pura 90 Pro bude čoskoro uvedený na trh.
Zanechajte svoj e-mail a hneď ako sa začne tovar predávať, budete o ňom vedieť ako prví
Alternatívy k Huawei Pura 90 Pro :
- Výrobca: Huawei
- Meno modela: Pura 90 Pro
- Hmotnost: 213g
- Rozmery: 157.8 x 74.5 x 8.2mm
- Operačný systém: HarmonyOS 6.0
- Veľkosť displeja: 6.6 palca
- Rozlíšenie: 2760x1256
- RAM: 12Gb
- Veľkosť pamäti (ROM): 256GB
- Kamera: 50Mp SmartSens SC555XS
- Systém na čipe (CPU): HiSilicon Kirin 9030S
- Batéria: 6000mAh
Charakteristika
| Operačný systém (OS) | HarmonyOS 6.0 |
| Benchmark Geekbench | 4289 (Multi-Core) - porovnajte s ostatnými modelmi tu |
| Výrobca | Huawei - Pozrite si všetky modely Huawei tu |
| Benchmark Geekbench | 1422 (Single Core) |
| Meno modela | Pura 90 Pro |
| Výkon | otestovať porovnanie anti- test ~ 1610095. - Porovnajte s ostatnými modelmi tu |
Displej
| Rozlíšenie | 2760x1256 - Viac modelov s rozlíšením 2760x1256 nájdete tu |
| Typy skla | Gorilské sklo |
| Typ displeja | AMOLED |
| Multi-touch | 10 |
| Bezelless | Áno - Ďalšie modely s displejom bez rámov nájdete tu |
| Veľkosť rámu | 3 mm |
| Pomer displej - telo | 90 % |
| Jas | 750 cd/m² |
| Veľkosť displeja | 6.6 palca |
Systém na čipe (CPU)
| Architektúra CPU | 1x 3 ГГц Taishan Big + 3x 2.27 ГГц Taishan Mid + 4x 1.72 ГГц Taishan Little |
| Výrobca | HiSilicon |
| Model | Kirin 9030S - Viac modelov s procesorom Kirin 9030S nájdete tu |
| Dátum vydania | 04/20/2026 |
| CPU Kernel | 8 |
| CPU Frekvencia | 3 GHz |
| Trocha | bit 64 bit |
| Technológia procesu | 5 nm |
| Kapacita | 16 Gb |
| GPU Model | Maleoon 920 |
| Frekvencia GPU | 0 Mhz |
| Jadrá GPU | 4 |
| TDP | 10 W |
| Features | Balong 6000 |
| Upload Speed | 3500 Mbps |
Kapacita
| RAM (pamäť) | 12 Gb - Viac modelov s 12 Gb RAM nájdete tu |
| Veľkosť pamäti (ROM) | 256 GB |
| Miesto pre kartu | Nie |
Kamera
| Zadný fotoaparát | |
| Rozlíšenie | 50 Mp - Viac modelov s fotoaparátom 50 Mp nájdete tu |
| Model | SmartSens SC555XS - Viac modelov s SmartSens SC555XS nájdete tu |
| Blesk | Duálny LED blesk |
| Predný fotoaparát | |
| Rozlíšenie | 13 Mp |
| Blesk | Nie |
Mobilné pripojenie
| Frekvencia siete | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Typ siete | 5G |
| SIM karta | nanoSIM + nanoSIM |
bezdrôtové pripojenie
| Wi-Fi | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| NFC | Áno - viac modelov s NFC nájdete tu |
Poloha
| Podpora siete | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batéria
| Kapacita batérie (mAh) | 6000 mAh |
| Typ batérie | Neodnímateľný |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Pohotovostný čas | 6-7 dní |
| Životnosť batérie | 3-4 dni |
| Pracovná doba v tvrdom režime | 10-12 hodín |
| Doba hovoru | 30 hodín |
| Bezdrôtové nabíjanie | Áno |
Senzory
| Informačnú diódu | Nie |
| čítačku odtlačkov | Áno |
| Senzor blízkosti | Áno |
| Senzor okolitého svetla | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Akcelerometer | Áno |
| Digitálny kompas | Áno |
| Barometer | Nie |
| IrDA | Áno |
Audio
| Zvukový procesor | Integrovaný |
| Vstavaný reproduktor | Áno |
| Vstavaný mikrofón | Áno |
| Headset jack | Nie |
Prevedenie
| Rozmery | 157.8 x 74.5 x 8.2 mm |
| Hmotnost | 213 g |
| Materiál | Kovový rám a sklenené puzdro |
| S hodnotením IP68 | Áno - Viac modelov s IP68 nájdete tu |
Podporované jazyky
| Jazyky | - Podrobný zoznam podporovaných jazykov tu |
Rozhrania / konektory
| Porty USB typu C | 1 |
Ďalšie vlastnosti
| Ďalšie vlastnosti | Skener odtlačkov prstov Intradisplay , Predná kamera so zabudovaným displejom , Obnovovacia frekvencia obrazovky 120 Hz , 4-násobné optické zväčšenie |
Popis
Platby
- Debetná / kreditná karta (Visa. Mastercard)
Doprava
Objednávka dodávky
Záruka
Príslušenstvo pre Huawei Pura 90 Pro
Zobraziť všetky zľavnené produkty