Huawei Y5 II Benchmark Huawei Y5 II
V testovaní aplikácie Huawei Y5 II získal Huawei Y5 II skóre „Single-core“ 120 bodov a skóre „Multi-core“ 400 . Nižšie môžete porovnať jeho výkon s ostatnými modelmi založenými na referenčnej hodnote Geekbench.
Huawei Y5 II :
Huawei Y5 II bude čoskoro uvedený na trh.
Zanechajte svoj e-mail a hneď ako sa začne tovar predávať, budete o ňom vedieť ako prví
Alternatívy k Huawei Y5 II :
Benchmark Geekbench
121.41€
$139.88
OUKITEL WP2
6 palca (2160x1080) Gorilské sklo / MT6750T / 4Gb / 64GB / 16Mp Samsung S5K2P7 / 10000mAh
111.02€
$127.91
67.66€
$77.96
135.67€
$156.31
112.27€
$129.35
95.13€
$109.60
112.26€
$129.34
153.77€
$177.17
68.57€
$79.00
116.99€
$134.79
109.99€
$126.72
97.07€
$111.84
105.99€
$122.12
149.90€
$172.71
95.98€
$110.58
72.89€
$83.98
59.25€
$68.27
51.16€
$58.94
116.64€
$134.39
- Výrobca: Huawei
- Meno modela: Y5 II
- Hmotnost:
- Rozmery: x x x x x x x x x x x x x mm
- Operačný systém: Android 5.1
- Veľkosť displeja: 5 palca
- Rozlíšenie: 1280x720
- RAM: 1Gb
- Veľkosť pamäti (ROM): 8GB
- Kamera: 8Mp
- Systém na čipe (CPU): MediaTek MT6735P
- Batéria: 2200mAh
Charakteristika
| Operačný systém (OS) | Android 5.1 |
| Výrobca | Huawei - Pozrite si všetky modely Huawei tu |
| Benchmark Geekbench | 120 (Single Core) |
| Meno modela | Y5 II |
| Výkon | otestovať porovnanie anti- test ~ . - Porovnajte s ostatnými modelmi tu |
Displej
| Rozlíšenie | 1280x720 - Viac modelov s rozlíšením 1280x720 nájdete tu |
| Multi-touch | 5 |
| Bezelless | Nie - Ďalšie modely s displejom bez rámov nájdete tu |
| Veľkosť displeja | 5 palca |
Systém na čipe (CPU)
| Architektúra CPU | 4 x Cortex-A53 1 GHz |
| Výrobca | MediaTek |
| Model | MT6735P - Viac modelov s procesorom MT6735P nájdete tu |
| Dátum vydania | 10/15/2014 |
| CPU Kernel | 4 |
| CPU Frekvencia | 1 GHz |
| Trocha | bit 64 bit |
| Technológia procesu | 28 nm |
| Kapacita | 4 Gb |
| GPU Model | Mali T720MP |
| Frekvencia GPU | 600 Mhz |
| Jadrá GPU | 2 |
| TDP | 7 W |
| Features | MediaTek modem |
| Upload Speed | 50 Mbps |
Kapacita
| RAM (pamäť) | 1 Gb - Viac modelov s 1 Gb RAM nájdete tu |
| Veľkosť pamäti (ROM) | 8 GB |
| Miesto pre kartu | MicroSD (TF), podporuje karty až do 32 GB |
Kamera
| Zadný fotoaparát | |
| Duálny fotoaparát | Nie |
| Rozlíšenie | 8 Mp - Viac modelov s fotoaparátom 8 Mp nájdete tu |
| Predný fotoaparát | |
| Rozlíšenie | 5 Mp |
Mobilné pripojenie
| Typ siete | 4G |
| SIM karta | microSIM + microSIM |
bezdrôtové pripojenie
| Wi-Fi | Áno |
| Bluetooth | Áno |
Poloha
| Podpora siete | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batéria
| Kapacita batérie (mAh) | 2200 mAh |
| Typ batérie | Odnímateľné |
Senzory
| Senzor blízkosti | Žiadne dáta |
| Senzor okolitého svetla | Žiadne dáta |
| Gyroskop | Žiadne dáta |
| Akcelerometer | Nie |
| Digitálny kompas | Žiadne dáta |
| Barometer | Žiadne dáta |
| IrDA | Žiadne dáta |
Audio
| Zvukový procesor | Integrovaný |
| Vstavaný reproduktor | Žiadne dáta |
| Vstavaný mikrofón | Áno |
| Headset jack | Áno |
Prevedenie
| Rozmery | x x x x x x x x x x x x x mm |
Rozhrania / konektory
| micro USB | 1 |