Mobilný telefón OUKITEL G7
OUKITEL G7 bude vydaný Marca 2026 . Cena, špecifikácie a úniky. Všetko, čo o tom vieme.
Popis OUKITEL G7
OUKITEL G7 má jasný a jasný (rozlíšenie 1280x576) 6.52 palca-palcový displej a rozmery 172.2 x 80.5 x 18.5mm. Váži tiež iba 388g. Hlavnými špecifikáciami sú procesor MediaTek - úložisko Helio G85, 128GB a RAM 4Gb.
Dátum vydania OUKITEL G7 je Marca 2026. Zadný fotoaparát so snímačom 13Mp robí vynikajúce fotografie a predný fotoaparát 8Mp je určený pre selfie. Cena smartfónu je veľmi nízka, a preto je momentálne najvýhodnejšia. Je to dobrá kúpa pre každého, kto je zvyknutý používať Android 16 OS.
OUKITEL G7 má sloty pre dve SIM karty, môžete mať 2 čísla od rôznych operátorov.
Rýchlosť internetu bude štandardná, pretože tu nie je podpora 5G.
OUKITEL G7 podporuje rozšíriteľné úložisko, takže SD karty môžete vkladať hneď, ako to budete potrebovať.
Štandardný konektor pre slúchadlá vám ušetrí peniaze, pretože môžete pripojiť ľubovoľné 3,5 mm portové slúchadlá bez adaptéra.
Môžete platiť pomocou OUKITEL G7, pretože má NFC.
Nemôžete ho použiť ako diaľkový ovládač, pretože nemá infračervený (IR) blaster.
OUKITEL G7 a jeho batéria 10600mAh pracujú s rýchlym nabíjaním. Neexistuje bezdrôtové nabíjanie, ako väčšina konkurencie.
Zariadenie je vodotesné. To umožňuje jeho použitie v daždi a snehu, ako aj v sprche a kúpeľni.
OUKITEL G7 :
OUKITEL G7 bude čoskoro uvedený na trh.
Zanechajte svoj e-mail a hneď ako sa začne tovar predávať, budete o ňom vedieť ako prví
Alternatívy k OUKITEL G7 :
- Výrobca: OUKITEL
- Meno modela: G7
- Hmotnost: 388g
- Rozmery: 172.2 x 80.5 x 18.5mm
- Operačný systém: Android 16
- Veľkosť displeja: 6.52 palca
- Rozlíšenie: 1280x576
- RAM: 4Gb
- Veľkosť pamäti (ROM): 128GB
- Kamera: 13Mp
- Systém na čipe (CPU): MediaTek Helio G85
- Batéria: 10600mAh
Charakteristika
| Operačný systém (OS) | Android 16 |
| Benchmark Geekbench | 1361 (Multi-Core) - porovnajte s ostatnými modelmi tu |
| Výrobca | OUKITEL - Pozrite si všetky modely OUKITEL tu |
| Benchmark Geekbench | 388 (Single Core) |
| Meno modela | G7 |
| Výkon | otestovať porovnanie anti- test ~ 231674. - Porovnajte s ostatnými modelmi tu |
Displej
| Rozlíšenie | 1280x576 - Viac modelov s rozlíšením 1280x576 nájdete tu |
| Typy skla | Zakrivené sklo |
| Typ displeja | OGS |
| Multi-touch | 10 |
| Bezelless | Nie - Ďalšie modely s displejom bez rámov nájdete tu |
| Veľkosť rámu | 7.2 mm |
| Pomer displej - telo | 65 % |
| Jas | 500 cd/m² |
| Veľkosť displeja | 6.52 palca |
Systém na čipe (CPU)
| Architektúra CPU | 2x Cortex-A75 (2 GHz) + 6x Cortex-A55 (1.8 GHz) |
| Výrobca | MediaTek |
| Model | Helio G85 - Viac modelov s procesorom Helio G85 nájdete tu |
| Dátum vydania | 4/30/2020 |
| CPU Kernel | 8 |
| CPU Frekvencia | 2 GHz |
| Trocha | bit 64 bit |
| Technológia procesu | 12 nm |
| Kapacita | 8 Gb |
| GPU Model | Mali-G52 MC2 |
| Frekvencia GPU | 1000 Mhz |
| Jadrá GPU | 2 |
| TDP | 5 W |
| Features | MediaTek modem |
| Upload Speed | 100 Mbps |
Kapacita
| RAM (pamäť) | 4 Gb - Viac modelov s 4 Gb RAM nájdete tu |
| Veľkosť pamäti (ROM) | 128 GB |
| Miesto pre kartu | MicroSD (TF), podpora karty až do 2Tb |
Kamera
| Zadný fotoaparát | |
| Rozlíšenie | 13 Mp - Viac modelov s fotoaparátom 13 Mp nájdete tu |
| Blesk | LED blesk |
| Predný fotoaparát | |
| Rozlíšenie | 8 Mp |
| Blesk | Nie |
| Model | Sony IMX219 |
Mobilné pripojenie
| Typ siete | 4G |
| SIM karta | nanoSIM + nanoSIM alebo microSD (TF) |
bezdrôtové pripojenie
| Wi-Fi | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| NFC | Áno - viac modelov s NFC nájdete tu |
Poloha
| Podpora siete | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batéria
| Kapacita batérie (mAh) | 10600 mAh |
| Typ batérie | Neodnímateľný |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Pohotovostný čas | 8-9 dní |
| Životnosť batérie | 3-4 dni |
| Pracovná doba v tvrdom režime | 14-15 hodín |
| Doba hovoru | 30 hodín |
| Bezdrôtové nabíjanie | Nie |
Senzory
| Informačnú diódu | Nie |
| čítačku odtlačkov | Áno |
| Senzor blízkosti | Áno |
| Senzor okolitého svetla | Áno |
| Gyroskop | Nie |
| Akcelerometer | Áno |
| Digitálny kompas | Áno |
| Barometer | Nie |
| IrDA | Nie |
Audio
| Zvukový procesor | Integrovaný |
| Vstavaný reproduktor | Áno |
| Vstavaný mikrofón | Áno |
| Headset jack | Áno |
Prevedenie
| Rozmery | 172.2 x 80.5 x 18.5 mm |
| Hmotnost | 388 g |
| Materiál | Plasty a guma |
| S hodnotením IP68 | Áno - Viac modelov s IP68 nájdete tu |
Podporované jazyky
| Jazyky | - Podrobný zoznam podporovaných jazykov tu |
Rozhrania / konektory
| Porty USB typu C | 1 |
Popis
Platby
- Debetná / kreditná karta (Visa. Mastercard)
Doprava
Objednávka dodávky
Záruka
Príslušenstvo pre OUKITEL G7
Zobraziť všetky zľavnené produkty