Mobilný telefón Oppo K15 Pro
Oppo K15 Pro bude vydaný Apríla 2026 . Cena, špecifikácie a úniky. Všetko, čo o tom vieme.
Farby:
Popis Oppo K15 Pro
Oppo K15 Pro má jasný a jasný (rozlíšenie 2760x1256) 6.59 palca-palcový displej a rozmery 158.3 x 75.13 x 8.3mm. Váži tiež iba 200g. Hlavnými špecifikáciami sú procesor MediaTek - úložisko Dimensity 8500, 256GB a RAM 12Gb.
Dátum vydania Oppo K15 Pro je Apríla 2026. Zadný fotoaparát so snímačom 50Mp robí vynikajúce fotografie a predný fotoaparát 16Mp je určený pre selfie. Cena smartfónu je veľmi nízka, a preto je momentálne najvýhodnejšia. Je to dobrá kúpa pre každého, kto je zvyknutý používať Android 16 OS.
Oppo K15 Pro má sloty pre dve SIM karty, môžete mať 2 čísla od rôznych operátorov.
Vďaka podpore 5G bude internet fungovať veľmi rýchlo, pretože rýchlosti v tejto sieti dosahujú 25 Gb / s.
Pre Oppo K15 Pro nie je možné rozšíriť vaše úložisko, pretože nie je k dispozícii slot pre microSD na vloženie pamäťovej karty.
Ak chcete použiť štandardné 3,5 mm portové slúchadlá, musíte použiť adaptér, pretože existuje iba výstup USB typu C.
Môžete platiť pomocou Oppo K15 Pro, pretože má NFC.
Nemôžete ho použiť ako diaľkový ovládač, pretože nemá infračervený (IR) blaster.
Oppo K15 Pro a jeho batéria 7500mAh pracujú s rýchlym nabíjaním. Neexistuje bezdrôtové nabíjanie, ako väčšina konkurencie.
Zariadenie je vodotesné. To umožňuje jeho použitie v daždi a snehu, ako aj v sprche a kúpeľni.
Oppo K15 Pro :
Oppo K15 Pro bude čoskoro uvedený na trh.
Zanechajte svoj e-mail a hneď ako sa začne tovar predávať, budete o ňom vedieť ako prví
Alternatívy k Oppo K15 Pro :
- Výrobca: Oppo
- Meno modela: K15 Pro
- Hmotnost: 200g
- Rozmery: 158.3 x 75.13 x 8.3mm
- Operačný systém: Android 16
- Veľkosť displeja: 6.59 palca
- Rozlíšenie: 2760x1256
- RAM: 12Gb
- Veľkosť pamäti (ROM): 256GB
- Kamera: 50Mp
- Systém na čipe (CPU): MediaTek Dimensity 8500
- Batéria: 7500mAh
Charakteristika
| Operačný systém (OS) | Android 16 |
| Benchmark Geekbench | 7152 (Multi-Core) - porovnajte s ostatnými modelmi tu |
| Výrobca | Oppo - Pozrite si všetky modely Oppo tu |
| Benchmark Geekbench | 1967 (Single Core) |
| Meno modela | K15 Pro |
| Výkon | otestovať porovnanie anti- test ~ 1969337. - Porovnajte s ostatnými modelmi tu |
Displej
| Rozlíšenie | 2760x1256 - Viac modelov s rozlíšením 2760x1256 nájdete tu |
| Typy skla | Zakrivené sklo |
| Typ displeja | AMOLED |
| Multi-touch | 10 |
| Bezelless | Áno - Ďalšie modely s displejom bez rámov nájdete tu |
| Veľkosť rámu | 3 mm |
| Pomer displej - telo | 89 % |
| Jas | 750 cd/m² |
| Veľkosť displeja | 6.59 palca |
Systém na čipe (CPU)
| Výrobca | MediaTek |
| Model | Dimensity 8500 - Viac modelov s procesorom Dimensity 8500 nájdete tu |
| Dátum vydania | 10/15/2025 |
| CPU Kernel | 8 |
| CPU Frekvencia | 0 GHz |
| Trocha | bit bit |
| Technológia procesu | 4 nm |
| Kapacita | 16 Gb |
| Frekvencia GPU | 0 Mhz |
| Jadrá GPU | 0 |
| TDP | 10 W |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 0 Mbps |
Kapacita
| RAM (pamäť) | 12 Gb - Viac modelov s 12 Gb RAM nájdete tu |
| Veľkosť pamäti (ROM) | 256 GB |
| Miesto pre kartu | Nie |
Kamera
| Zadný fotoaparát | |
| Rozlíšenie | 50 Mp - Viac modelov s fotoaparátom 50 Mp nájdete tu |
| Blesk | Duálny LED blesk |
| Predný fotoaparát | |
| Rozlíšenie | 16 Mp |
| Blesk | Nie |
Mobilné pripojenie
| Frekvencia siete | 2G (GSM): 900/1800 MHz 3G (WCDMA) 2100 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) 5G |
| Typ siete | 5G |
| SIM karta | nanoSIM + nanoSIM |
bezdrôtové pripojenie
| Wi-Fi | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| NFC | Áno - viac modelov s NFC nájdete tu |
Poloha
| Podpora siete | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batéria
| Kapacita batérie (mAh) | 7500 mAh |
| Typ batérie | Neodnímateľný |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Pohotovostný čas | 6-7 dní |
| Životnosť batérie | 2-3 dni |
| Pracovná doba v tvrdom režime | 10-12 hodín |
| Doba hovoru | 30 hodín |
| Bezdrôtové nabíjanie | Nie |
Senzory
| Informačnú diódu | Nie |
| čítačku odtlačkov | Áno |
| Senzor blízkosti | Áno |
| Senzor okolitého svetla | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Akcelerometer | Áno |
| Digitálny kompas | Áno |
| Barometer | Nie |
| IrDA | Nie |
Audio
| Zvukový procesor | Integrovaný |
| Vstavaný reproduktor | Áno |
| Vstavaný mikrofón | Áno |
| Headset jack | Nie |
Prevedenie
| Rozmery | 158.3 x 75.13 x 8.3 mm |
| Hmotnost | 200 g |
| Materiál | Plast |
| S hodnotením IP68 | Áno - Viac modelov s IP68 nájdete tu |
Podporované jazyky
| Jazyky | - Podrobný zoznam podporovaných jazykov tu |
Rozhrania / konektory
| Porty USB typu C | 1 |
Ďalšie vlastnosti
| Ďalšie vlastnosti | Skener odtlačkov prstov Intradisplay , Aktívny chladiaci systém , Predná kamera so zabudovaným displejom , Obnovovacia frekvencia obrazovky 144 Hz |
Popis
Platby
- Debetná / kreditná karta (Visa. Mastercard)
Doprava
Objednávka dodávky
Záruka
Príslušenstvo pre Oppo K15 Pro
Zobraziť všetky zľavnené produkty