Ulefone Armor 8 Benchmark Ulefone Armor 8
V testovaní aplikácie Ulefone Armor 8 získal Ulefone Armor 8 skóre „Single-core“ 320 bodov a skóre „Multi-core“ 1475 . Nižšie môžete porovnať jeho výkon s ostatnými modelmi založenými na referenčnej hodnote Geekbench.
Najlepšie Ulefone Armor 8 ceny Ulefone Armor 8
| Uložiť | cena | Choď na dohodu |
|---|---|---|
|
Najlepšie Ulefone Armor 8 ceny Ulefone Armor 8: Sunsky |
125.34€ ($144.00) | Zobraziť dohodu |
| Banggood | 130.56€ ($149.99) | Zobraziť dohodu |
| Aliexpress / BlackBeer Store | 174.08€ ($199.99) | Zobraziť dohodu |
Benchmark Geekbench
69.99€
$80.41
Blackview Oscal C80
6.5 palca (1600x720) Zakrivené sklo / Tiger T606 / 8Gb / 128GB / 50Mp Samsung S5KJN1 / 5180mAh
77.85€
$89.44
136.49€
$156.81
UMIDIGI S3 Pro
6.3 palca (2340x1080) Zakrivené sklo / Helio P70 / 6Gb / 128GB / 48Mp Sony IMX586 / 5150mAh
146.22€
$167.99
183.64€
$210.97
UMIDIGI F2
6.53 palca (2340x1080) Zakrivené sklo / Helio P70 / 6Gb / 128GB / 48Mp Samsung GM1 / 5150mAh
150.14€
$172.49
Blackview BV9700 Pro
5.84 palca (2280x1080) Gorilské sklo / Helio P70 / 6Gb / 128GB / 16Mp Samsung S5K2P7 / 4380mAh
227.17€
$260.99
Blackview BV9600 Pro (Helio P70)
6.21 palca (2248х1080) Gorilské sklo / Helio P70 / 6Gb / 128GB / 16Mp Samsung S5K3P8 / 5580mAh
279.99€
$321.67
117.70€
$135.22
Doogee S68 Pro
5.9 palca (2280x1080) Gorilské sklo / Helio P70 / 6Gb / 128GB / 21Mp Sony IMX230 / 6300mAh
119.33€
$137.09
Blackview BV9800 Pro
6.3 palca (2340x1080) Gorilské sklo / Helio P70 / 6Gb / 128GB / 48Mp Sony IMX582 / 6580mAh
291.01€
$334.33
141.87€
$162.99
166.94€
$191.79
Doogee S88 Pro 6/128Gb
6.3 palca (2160x1080) Gorilské sklo / Helio P70 / 6Gb / 128GB / 21Mp Sony IMX230 / 10000mAh
156.93€
$180.29
Ulefone Armor 3WT
5.7 palca (2160x1080) Gorilské sklo / Helio P70 / 6Gb / 64GB / 21Mp Sony IMX230 / 10300mAh
250.42€
$287.69
Motorola One Vision Plus
6.3 palca (2280x1080) Gorilské sklo / Snapdragon 665 / 4Gb / 128GB / 48Mp / 4000mAh
184.52€
$211.99
87.03€
$99.99
Blackview BV9600E
6.21 palca (2248х1080) Gorilské sklo / Helio P70 / 4Gb / 128GB / 16Mp Samsung S5K3P8 / 5580mAh
209.51€
$240.70
196.00€
$225.18
130.65€
$150.10
134.05€
$154.00
- Výrobca: Ulefone
- Meno modela: Armor 8
- Hmotnost: 282g
- Rozmery: 166 x 81.8 x 15mm
- Operačný systém: Android 10.0 (Q)
- Veľkosť displeja: 6.1 palca
- Rozlíšenie: 1560x720
- RAM: 4Gb
- Veľkosť pamäti (ROM): 64GB
- Kamera: 16Mp
- Systém na čipe (CPU): MediaTek Helio P60
- Batéria: 5580mAh
Charakteristika
| Operačný systém (OS) | Android 10.0 (Q) |
| Benchmark Geekbench | 1475 (Multi-Core) - porovnajte s ostatnými modelmi tu |
| Výrobca | Ulefone - Pozrite si všetky modely Ulefone tu |
| Benchmark Geekbench | 320 (Single Core) |
| Meno modela | Armor 8 |
| Výkon | otestovať porovnanie anti- test ~ 147133. - Porovnajte s ostatnými modelmi tu |
Displej
| Rozlíšenie | 1560x720 - Viac modelov s rozlíšením 1560x720 nájdete tu |
| Typy skla | Gorilské sklo |
| Typ displeja | OGS |
| Multi-touch | 10 |
| Bezelless | Nie - Ďalšie modely s displejom bez rámov nájdete tu |
| Veľkosť rámu | 7.7 mm |
| Pomer displej - telo | 68.4 % |
| Jas | 500 cd/m² |
| Veľkosť displeja | 6.1 palca |
Systém na čipe (CPU)
| Architektúra CPU | 4 x procesor Cortex-A73 2 GHz + 4 x Cortex-A53 CPU 2 GHz |
| Výrobca | MediaTek |
| Model | Helio P60 - Viac modelov s procesorom Helio P60 nájdete tu |
| Dátum vydania | 2/26/2018 |
| CPU Kernel | 8 |
| CPU Frekvencia | 2 GHz |
| Trocha | bit 64 bit |
| Technológia procesu | 12 nm |
| Kapacita | 8 Gb |
| GPU Model | Mali-G72 MP |
| Frekvencia GPU | 800 Mhz |
| Jadrá GPU | 3 |
| TDP | 5 W |
| Features | MediaTek modem |
| Upload Speed | 100 Mbps |
Kapacita
| RAM (pamäť) | 4 Gb - Viac modelov s 4 Gb RAM nájdete tu |
| Veľkosť pamäti (ROM) | 64 GB |
| Miesto pre kartu | MicroSD (TF), podpora karty až do 2Tb |
Kamera
| Zadný fotoaparát | |
| Rozlíšenie | 16 Mp - Viac modelov s fotoaparátom 16 Mp nájdete tu |
| Blesk | Duálny LED blesk |
| Predný fotoaparát | |
| Rozlíšenie | 8 Mp |
| Blesk | Nie |
Mobilné pripojenie
| Typ siete | 4G |
| SIM karta | nanoSIM + nanoSIM alebo microSD (TF) |
bezdrôtové pripojenie
| Wi-Fi | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| NFC | Áno - viac modelov s NFC nájdete tu |
Poloha
| Podpora siete | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batéria
| Kapacita batérie (mAh) | 5580 mAh |
| Typ batérie | Neodnímateľný |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Pohotovostný čas | 6-7 dní |
| Životnosť batérie | 3-4 dni |
| Pracovná doba v tvrdom režime | 10-12 hodín |
| Doba hovoru | 30 hodín |
| Bezdrôtové nabíjanie | Nie |
Senzory
| Informačnú diódu | Nie |
| čítačku odtlačkov | Áno |
| Senzor blízkosti | Áno |
| Senzor okolitého svetla | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Akcelerometer | Áno |
| Digitálny kompas | Áno |
| Barometer | Nie |
| IrDA | Nie |
Audio
| Zvukový procesor | Integrovaný |
| Vstavaný reproduktor | Áno |
| Vstavaný mikrofón | Áno |
| Headset jack | Áno |
Prevedenie
| Rozmery | 166 x 81.8 x 15 mm |
| Hmotnost | 282 g |
| Materiál | Plasty a guma |
| S hodnotením IP68 | Áno - Viac modelov s IP68 nájdete tu |
Podporované jazyky
| Jazyky | - Podrobný zoznam podporovaných jazykov tu |
Rozhrania / konektory
| micro USB | 1 |