Ulefone Note 9P Benchmark Ulefone Note 9P
V testovaní aplikácie Ulefone Note 9P získal Ulefone Note 9P skóre „Single-core“ 147 bodov a skóre „Multi-core“ 863 . Nižšie môžete porovnať jeho výkon s ostatnými modelmi založenými na referenčnej hodnote Geekbench.
Najlepšie Ulefone Note 9P ceny Ulefone Note 9P
| Uložiť | cena | Choď na dohodu |
|---|---|---|
|
Najlepšie Ulefone Note 9P ceny Ulefone Note 9P: Sunsky |
80.25€ ($92.20) | Zobraziť dohodu |
| Banggood | 82.68€ ($94.99) | Zobraziť dohodu |
| Dealextreme | 97.04€ ($111.49) | Zobraziť dohodu |
| Ebay | 121.85€ ($139.99) | Zobraziť dohodu |
Benchmark Geekbench
Samsung Galaxy M11
6.4 palca (1560x720) Zakrivené sklo / Snapdragon 450 / 3Gb / 32GB / 13Mp / 5000mAh
117.08€
$134.51
159.65€
$183.41
181.02€
$207.96
59.68€
$68.56
85.55€
$98.29
116.02€
$133.29
127.74€
$146.75
Xiaomi Redmi 7A 2/16Gb
5.45 palca (1440x720) Zakrivené sklo / Snapdragon 439 / 2Gb / 16GB / 13Mp / 4000mAh
105.00€
$120.63
56.14€
$64.50
Xiaomi Redmi 7A 2/32Gb
5.45 palca (1440x720) Zakrivené sklo / Snapdragon 439 / 2Gb / 32GB / 13Mp / 4000mAh
84.72€
$97.33
59.95€
$68.87
81.25€
$93.34
Motorola Moto E6 Plus 2/32Gb
6.1 palca (1520x720) Zakrivené sklo / Helio P22 / 2Gb / 32GB / 13Mp / 3000mAh
89.00€
$102.25
Xiaomi Redmi 8A
6.22 palca (1520x720) Zakrivené sklo / Snapdragon 439 / 2Gb / 32GB / 12Mp Sony IMX486 / 5000mAh
86.79€
$99.71
166.27€
$191.02
67.28€
$77.30
AGM A9 4/64Gb
5.99 palca (2160x1080) Gorilské sklo / Snapdragon 450 / 4Gb / 64GB / 12Mp Sony IMX486 / 5400mAh
98.08€
$112.68
87.00€
$99.95
111.00€
$127.52
92.36€
$106.11
75.96€
$87.27
- Výrobca: Ulefone
- Meno modela: Note 9P
- Hmotnost: 192g
- Rozmery: 166 x 76.7 x 9.2mm
- Operačný systém: Android 10.0 (Q)
- Veľkosť displeja: 6.52 palca
- Rozlíšenie: 1600x720
- RAM: 4Gb
- Veľkosť pamäti (ROM): 64GB
- Kamera: 16Mp
- Systém na čipe (CPU): MediaTek Helio P22
- Batéria: 4500mAh
Charakteristika
| Operačný systém (OS) | Android 10.0 (Q) |
| Benchmark Geekbench | 863 (Multi-Core) - porovnajte s ostatnými modelmi tu |
| Výrobca | Ulefone - Pozrite si všetky modely Ulefone tu |
| Benchmark Geekbench | 147 (Single Core) |
| Meno modela | Note 9P |
| Výkon | otestovať porovnanie anti- test ~ 85109. - Porovnajte s ostatnými modelmi tu |
Displej
| Rozlíšenie | 1600x720 - Viac modelov s rozlíšením 1600x720 nájdete tu |
| Typy skla | Zakrivené sklo |
| Typ displeja | OGS |
| Multi-touch | 5 |
| Bezelless | Áno - Ďalšie modely s displejom bez rámov nájdete tu |
| Veľkosť rámu | 3.9 mm |
| Pomer displej - telo | 80.1 % |
| Jas | 350 cd/m² |
| Veľkosť displeja | 6.52 palca |
Systém na čipe (CPU)
| Architektúra CPU | 4 x Cortex-A53 CPU 2GHz + 4 x Cortex-A53 CPU 1.5GHz |
| Výrobca | MediaTek |
| Model | Helio P22 - Viac modelov s procesorom Helio P22 nájdete tu |
| Dátum vydania | 5/22/2018 |
| CPU Kernel | 8 |
| CPU Frekvencia | 2 GHz |
| Trocha | bit 64 bit |
| Technológia procesu | 12 nm |
| Kapacita | 6 Gb |
| GPU Model | PowerVR GE8320 |
| Frekvencia GPU | 650 Mhz |
| Jadrá GPU | 2 |
| TDP | 5 W |
| Features | MediaTek modem |
| Upload Speed | 50 Mbps |
Kapacita
| RAM (pamäť) | 4 Gb - Viac modelov s 4 Gb RAM nájdete tu |
| Veľkosť pamäti (ROM) | 64 GB |
| Miesto pre kartu | MicroSD (TF), podporuje karty až do 256 GB |
Kamera
| Zadný fotoaparát | |
| Rozlíšenie | 16 Mp - Viac modelov s fotoaparátom 16 Mp nájdete tu |
| Blesk | Duálny LED blesk |
| Predný fotoaparát | |
| Rozlíšenie | 8 Mp |
| Blesk | Nie |
Mobilné pripojenie
| Typ siete | 4G |
| SIM karta | nanoSIM + nanoSIM |
bezdrôtové pripojenie
| Wi-Fi | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| NFC | Nie - viac modelov s NFC nájdete tu |
Poloha
| Podpora siete | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batéria
| Kapacita batérie (mAh) | 4500 mAh |
| Typ batérie | Neodnímateľný |
| Rýchle nabíjanie | Nie |
| Pohotovostný čas | 6-7 dní |
| Životnosť batérie | 2-3 dni |
| Pracovná doba v tvrdom režime | 10-12 hodín |
| Doba hovoru | 25 hodín |
| Bezdrôtové nabíjanie | Nie |
Senzory
| Informačnú diódu | Nie |
| čítačku odtlačkov | Áno |
| Senzor blízkosti | Áno |
| Senzor okolitého svetla | Áno |
| Gyroskop | Nie |
| Akcelerometer | Áno |
| Digitálny kompas | Nie |
| Barometer | Nie |
| IrDA | Nie |
Audio
| Zvukový procesor | Integrovaný |
| Vstavaný reproduktor | Áno |
| Vstavaný mikrofón | Áno |
| Headset jack | Áno |
Prevedenie
| Rozmery | 166 x 76.7 x 9.2 mm |
| Hmotnost | 192 g |
| Materiál | Plast |
| S hodnotením IP68 | Nie - Viac modelov s IP68 nájdete tu |
Podporované jazyky
| Jazyky | - Podrobný zoznam podporovaných jazykov tu |
Rozhrania / konektory
| micro USB | 1 |