Mobilný telefón Xiaomi Mix Flip 3
Xiaomi Mix Flip 3 bude vydaný Augusta 2025 . Cena, špecifikácie a úniky. Všetko, čo o tom vieme.
Farby:
Popis Xiaomi Mix Flip 3
Xiaomi Mix Flip 3 má jasný a jasný (rozlíšenie 2912x1224) 6.86 palca-palcový displej a rozmery . Váži tiež iba . Hlavnými špecifikáciami sú procesor Qualcomm - úložisko Snapdragon 8 Elite Gen 5, 256GB a RAM 12Gb.
Dátum vydania Xiaomi Mix Flip 3 je Augusta 2025. Zadný fotoaparát so snímačom 50Mp robí vynikajúce fotografie a predný fotoaparát 32Mp je určený pre selfie. Cena smartfónu je veľmi nízka, a preto je momentálne najvýhodnejšia. Je to dobrá kúpa pre každého, kto je zvyknutý používať Android 15 OS.
Xiaomi Mix Flip 3 má sloty pre dve SIM karty, môžete mať 2 čísla od rôznych operátorov.
Vďaka podpore 5G bude internet fungovať veľmi rýchlo, pretože rýchlosti v tejto sieti dosahujú 25 Gb / s.
Pre Xiaomi Mix Flip 3 nie je možné rozšíriť vaše úložisko, pretože nie je k dispozícii slot pre microSD na vloženie pamäťovej karty.
Ak chcete použiť štandardné 3,5 mm portové slúchadlá, musíte použiť adaptér, pretože existuje iba výstup USB typu C.
Môžete platiť pomocou Xiaomi Mix Flip 3, pretože má NFC.
Pretože má infračervený (IR) blaster, môžete ho použiť ako diaľkové ovládanie.
Batéria Xiaomi Mix Flip 3 a jej batéria 5500mAh sú kompatibilné s rýchlym aj bezdrôtovým nabíjaním, čo zvyšuje jeho použiteľnosť.
Zariadenie nie je vodotesné. Neodporúčame ho brať do sprchy alebo do kúpeľne alebo používať v daždi alebo snehu.
Xiaomi Mix Flip 3 :
Xiaomi Mix Flip 3 bude čoskoro uvedený na trh.
Zanechajte svoj e-mail a hneď ako sa začne tovar predávať, budete o ňom vedieť ako prví
Alternatívy k Xiaomi Mix Flip 3 :
- Výrobca: Xiaomi
- Meno modela: Mix Flip 3
- Hmotnost:
- Rozmery:
- Operačný systém: Android 15
- Veľkosť displeja: 6.86 palca
- Rozlíšenie: 2912x1224
- RAM: 12Gb
- Veľkosť pamäti (ROM): 256GB
- Kamera: 50Mp
- Systém na čipe (CPU): Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5
- Batéria: 5500mAh
Charakteristika
| Operačný systém (OS) | Android 15 |
| Benchmark Geekbench | 11537 (Multi-Core) - porovnajte s ostatnými modelmi tu |
| Výrobca | Xiaomi - Pozrite si všetky modely Xiaomi tu |
| Benchmark Geekbench | 3621 (Single Core) |
| Meno modela | Mix Flip 3 |
| Výkon | otestovať porovnanie anti- test ~ 3476693. - Porovnajte s ostatnými modelmi tu |
Displej
| Rozlíšenie | 2912x1224 - Viac modelov s rozlíšením 2912x1224 nájdete tu |
| Typy skla | Zakrivené sklo |
| Typ displeja | AMOLED |
| Multi-touch | 10 |
| Bezelless | Áno - Ďalšie modely s displejom bez rámov nájdete tu |
| Veľkosť rámu | 3.3 mm |
| Pomer displej - telo | 84 % |
| Jas | 750 cd/m² |
| Veľkosť displeja | 6.86 palca |
Systém na čipe (CPU)
| Architektúra CPU | 2x Phoenix 4.61GHz + 6x Phoenix 3.63GHz |
| Výrobca | Qualcomm |
| Model | Snapdragon 8 Elite Gen 5 - Viac modelov s procesorom Snapdragon 8 Elite Gen 5 nájdete tu |
| Dátum vydania | 11/25/2025 |
| CPU Kernel | 8 |
| CPU Frekvencia | 5 GHz |
| Trocha | bit 64 bit |
| Technológia procesu | 3 nm |
| Kapacita | 32 Gb |
| GPU Model | Adreno 840 |
| Frekvencia GPU | 0 Mhz |
| Jadrá GPU | 0 |
| TDP | 10 W |
| Features | Snapdragon X85 |
| Upload Speed | 12500 Mbps |
Kapacita
| RAM (pamäť) | 12 Gb - Viac modelov s 12 Gb RAM nájdete tu |
| Veľkosť pamäti (ROM) | 256 GB |
| Miesto pre kartu | Nie |
Kamera
| Zadný fotoaparát | |
| Rozlíšenie | 50 Mp - Viac modelov s fotoaparátom 50 Mp nájdete tu |
| Blesk | LED blesk |
| Predný fotoaparát | |
| Rozlíšenie | 32 Mp |
| Blesk | Nie |
Mobilné pripojenie
| Frekvencia siete | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Typ siete | 5G |
| SIM karta | nanoSIM + nanoSIM |
bezdrôtové pripojenie
| Wi-Fi | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| NFC | Áno - viac modelov s NFC nájdete tu |
Poloha
| Podpora siete | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batéria
| Kapacita batérie (mAh) | 5500 mAh |
| Typ batérie | Neodnímateľný |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Pohotovostný čas | 6-7 dní |
| Životnosť batérie | 2-3 dni |
| Pracovná doba v tvrdom režime | 8-9 hodín |
| Doba hovoru | 30 hodín |
| Bezdrôtové nabíjanie | Áno |
Senzory
| Informačnú diódu | Nie |
| čítačku odtlačkov | Áno |
| Senzor blízkosti | Áno |
| Senzor okolitého svetla | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Akcelerometer | Áno |
| Digitálny kompas | Áno |
| Barometer | Nie |
| IrDA | Áno |
Audio
| Zvukový procesor | Integrovaný |
| Vstavaný reproduktor | Áno |
| Vstavaný mikrofón | Áno |
| Headset jack | Nie |
Prevedenie
| Materiál | Kovový rám a sklenené puzdro |
| S hodnotením IP68 | Nie - Viac modelov s IP68 nájdete tu |
Podporované jazyky
| Jazyky | - Podrobný zoznam podporovaných jazykov tu |
Rozhrania / konektory
| Porty USB typu C | 1 |
Ďalšie vlastnosti
| Ďalšie vlastnosti | Dodatočná obrazovka , Flexibilná obrazovka , 3x optické zväčšenie , Obnovovacia frekvencia obrazovky 120 Hz , Predná kamera so zabudovaným displejom |
Popis
Platby
- Debetná / kreditná karta (Visa. Mastercard)
Doprava
Objednávka dodávky
Záruka
Príslušenstvo pre Xiaomi Mix Flip 3
Teraz nemáme sklad pre tento smartphone, ale existujú podobné produkty, ktoré si môžete kúpiť so zľavou, napríklad:Zobraziť všetky zľavnené produkty