Xiaomi Poco F5 Pro 8/256GB Benchmark Xiaomi Poco F5 Pro 8/256GB
V testovaní aplikácie Xiaomi Poco F5 Pro 8/256GB získal Xiaomi Poco F5 Pro 8/256GB skóre „Single-core“ 1287 bodov a skóre „Multi-core“ 4313 . Nižšie môžete porovnať jeho výkon s ostatnými modelmi založenými na referenčnej hodnote Geekbench.
Najlepšie Xiaomi Poco F5 Pro 8/256GB ceny Xiaomi Poco F5 Pro 8/256GB
| Uložiť | cena | Choď na dohodu |
|---|---|---|
|
Najlepšie Xiaomi Poco F5 Pro 8/256GB ceny Xiaomi Poco F5 Pro 8/256GB: Aliexpress-PocoOnlineStore |
391.03€ ($449.23) | Zobraziť dohodu |
| Aliexpress-YouGeek | 400.25€ ($459.83) | Zobraziť dohodu |
| Sunsky | 468.60€ ($538.35) | Zobraziť dohodu |
Benchmark Geekbench
Xiaomi Redmi K60 16/512GB
6.67 palca (3200x1400) Zakrivené sklo / Snapdragon 8+ Gen 1 / 16Gb / 512GB / 64Mp OmniVision OV64B / 5500mAh
458.96€
$527.28
OnePlus Ace Pro 16/512GB
6.7 palca (2412x1080) Gorilské sklo / Snapdragon 8+ Gen 1 / 16Gb / 512GB / 50Mp Sony IMX766 / 4800mAh
307.61€
$353.40
Vivo IQOO Neo7 8/128GB
6.78 palca (2400x1080) Gorilské sklo / Snapdragon 8+ Gen 1 / 8Gb / 128GB / 50Mp Sony IMX766 / 5000mAh
261.48€
$300.40
Vivo IQOO Neo7 8/256GB
6.78 palca (2400x1080) Gorilské sklo / Snapdragon 8+ Gen 1 / 8Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX766 / 5000mAh
385.89€
$443.33
Vivo IQOO 10 Pro 12/512GB
6.78 palca (3200x1440) Gorilské sklo / Snapdragon 8+ Gen 1 / 12Gb / 512GB / 50Mp Samsung GN5 / 4700mAh
652.36€
$749.46
Vivo IQOO Neo7 12/256GB
6.78 palca (2400x1080) Gorilské sklo / Snapdragon 8+ Gen 1 / 12Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX766 / 5000mAh
400.58€
$460.21
Vivo IQOO 10 Pro 12/256GB
6.78 palca (3200x1440) Gorilské sklo / Snapdragon 8+ Gen 1 / 12Gb / 256GB / 50Mp Samsung GN5 / 4700mAh
605.85€
$696.03
Motorola Moto Razr 2022 8/256GB Global
6.7 palca (2400x1080) Zakrivené sklo / Snapdragon 8+ Gen 1 / 8Gb / 128GB / 50Mp Omnivision OV50A / 3500mAh
533.58€
$613.00
Motorola Edge 30 Ultra 12/256GB
6.67 palca (2400x1080) Gorilské sklo / Snapdragon 8+ Gen 1 / 12Gb / 256GB / 200Mp Samsung HP1 (S5KHP1) ISOCELL Plus / 4610mAh
478.55€
$549.78
Vivo IQOO 10 12/512GB
6.78 palca (2400x1080) Gorilské sklo / Snapdragon 8+ Gen 1 / 12Gb / 512GB / 50Mp Samsung GN5 / 4700mAh
498.35€
$572.53
Vivo IQOO 10 8/256GB
6.78 palca (2400x1080) Gorilské sklo / Snapdragon 8+ Gen 1 / 8Gb / 256GB / 50Mp Samsung GN5 / 4700mAh
506.08€
$581.41
Xiaomi Poco F5 Pro 8/256GB
6.67 palca (3200x1440) Zakrivené sklo / Snapdragon 8+ Gen 1 / 8Gb / 256GB / 64Mp OmniVision OV64B / 5000mAh
385.78€
$443.20
Motorola Edge 30 Ultra 8/128GB
6.67 palca (2400x1080) Gorilské sklo / Snapdragon 8+ Gen 1 / 8Gb / 128GB / 200Mp Samsung HP1 (S5KHP1) ISOCELL Plus / 4610mAh
644.12€
$740.00
OnePlus 10T 16/256GB
6.7 palca (2412x1080) Gorilské sklo / Snapdragon 8+ Gen 1 / 16Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX766 / 4800mAh
695.48€
$799.00
OnePlus 10T 8/128GB
6.7 palca (2412x1080) Gorilské sklo / Snapdragon 8+ Gen 1 / 8Gb / 128GB / 50Mp Sony IMX766 / 4800mAh
288.68€
$331.65
Vivo IQOO 10 12/256GB
6.78 palca (2400x1080) Gorilské sklo / Snapdragon 8+ Gen 1 / 12Gb / 256GB / 50Mp Samsung GN5 / 4700mAh
515.86€
$592.65
Realme GT3 16/1024GB 240W
6.74 palca (2772x1240) Gorilské sklo / Snapdragon 8+ Gen 1 / 16Gb / 1024GB / 50Mp Sony IMX890 / 4600mAh
439.45€
$504.86
OnePlus Ace 2 12/256GB
6.74 palca (2772x1240) Gorilské sklo / Snapdragon 8+ Gen 1 / 12Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX890 / 5000mAh
426.09€
$489.51
OnePlus Ace 2 16/256GB
6.74 palca (2772x1240) Gorilské sklo / Snapdragon 8+ Gen 1 / 16Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX890 / 5000mAh
434.97€
$499.72
Honor 90 Pro
6.78 palca (2700x1224) Gorilské sklo / Snapdragon 8+ Gen 1 / 12Gb / 256GB / 200Mp Samsung ISOCELL HP3 / 5000mAh
417.76€
$479.95
OnePlus Ace 2 16/512GB
6.74 palca (2772x1240) Gorilské sklo / Snapdragon 8+ Gen 1 / 16Gb / 512GB / 50Mp Sony IMX890 / 5000mAh
499.29€
$573.61
- Výrobca: Xiaomi
- Meno modela: Poco F5 Pro
- Hmotnost: 205g
- Rozmery: 162.8 x 75.4 x 8.6mm
- Operačný systém: Android 13
- Veľkosť displeja: 6.67 palca
- Rozlíšenie: 3200x1440
- RAM: 8Gb
- Veľkosť pamäti (ROM): 256GB
- Kamera: 64Mp OmniVision OV64B
- Systém na čipe (CPU): Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1
- Batéria: 5000mAh
Charakteristika
| Operačný systém (OS) | Android 13 |
| Benchmark Geekbench | 4313 (Multi-Core) - porovnajte s ostatnými modelmi tu |
| Výrobca | Xiaomi - Pozrite si všetky modely Xiaomi tu |
| Benchmark Geekbench | 1287 (Single Core) |
| Meno modela | Poco F5 Pro |
| Výkon | otestovať porovnanie anti- test ~ 1091288. - Porovnajte s ostatnými modelmi tu |
Displej
| Rozlíšenie | 3200x1440 - Viac modelov s rozlíšením 3200x1440 nájdete tu |
| Typy skla | Zakrivené sklo |
| Typ displeja | AMOLED |
| Multi-touch | 10 |
| Bezelless | Áno - Ďalšie modely s displejom bez rámov nájdete tu |
| Veľkosť rámu | 3.4 mm |
| Pomer displej - telo | 87 % |
| Jas | 750 cd/m² |
| Veľkosť displeja | 6.67 palca |
Systém na čipe (CPU)
| Architektúra CPU | 1x 3.2 GHz ARM Cortex-X2 + 3x 2.75 GHz ARM Cortex-A710 + 4x 2 GHz ARM Cortex-A510 |
| Výrobca | Qualcomm |
| Model | Snapdragon 8+ Gen 1 - Viac modelov s procesorom Snapdragon 8+ Gen 1 nájdete tu |
| Dátum vydania | 20/5/2022 |
| CPU Kernel | 8 |
| CPU Frekvencia | 3.2 GHz |
| Trocha | bit 64 bit |
| Technológia procesu | 4 nm |
| Kapacita | 16 Gb |
| GPU Model | Adreno 730 |
| Frekvencia GPU | 920 Mhz |
| Jadrá GPU | 3 |
| TDP | 10 W |
| Features | Snapdragon X65 |
| Upload Speed | 316 Mbps |
Kapacita
| RAM (pamäť) | 8 Gb - Viac modelov s 8 Gb RAM nájdete tu |
| Veľkosť pamäti (ROM) | 256 GB |
| Miesto pre kartu | Nie |
Kamera
| Zadný fotoaparát | |
| Rozlíšenie | 64 Mp - Viac modelov s fotoaparátom 64 Mp nájdete tu |
| Model | OmniVision OV64B - Viac modelov s OmniVision OV64B nájdete tu |
| Blesk | Duálny LED blesk |
| Predný fotoaparát | |
| Rozlíšenie | 16 Mp |
| Blesk | Nie |
Mobilné pripojenie
| Frekvencia siete | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Typ siete | 5G |
| SIM karta | nanoSIM + nanoSIM |
bezdrôtové pripojenie
| Wi-Fi | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| NFC | Áno - viac modelov s NFC nájdete tu |
Poloha
| Podpora siete | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batéria
| Kapacita batérie (mAh) | 5000 mAh |
| Typ batérie | Neodnímateľný |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Pohotovostný čas | 6-7 dní |
| Životnosť batérie | 2-3 dni |
| Pracovná doba v tvrdom režime | 8-9 hodín |
| Doba hovoru | 30 hodín |
| Bezdrôtové nabíjanie | Nie |
Senzory
| Informačnú diódu | Nie |
| čítačku odtlačkov | Áno |
| Senzor blízkosti | Áno |
| Senzor okolitého svetla | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Akcelerometer | Áno |
| Digitálny kompas | Áno |
| Barometer | Nie |
| IrDA | Áno |
Audio
| Zvukový procesor | Integrovaný |
| Vstavaný reproduktor | Áno |
| Vstavaný mikrofón | Áno |
| Headset jack | Nie |
Prevedenie
| Rozmery | 162.8 x 75.4 x 8.6 mm |
| Hmotnost | 205 g |
| Materiál | Plast |
| S hodnotením IP68 | Nie - Viac modelov s IP68 nájdete tu |
Podporované jazyky
| Jazyky | - Podrobný zoznam podporovaných jazykov tu |
Rozhrania / konektory
| Porty USB typu C | 1 |
Ďalšie vlastnosti
| Ďalšie vlastnosti | Skener odtlačkov prstov Intradisplay , Predná kamera so zabudovaným displejom , Obnovovacia frekvencia obrazovky 120 Hz |