Xiaomi Poco X8 Pro 12/256Gb Benchmark Xiaomi Poco X8 Pro 12/256Gb
V testovaní aplikácie Xiaomi Poco X8 Pro 12/256Gb získal Xiaomi Poco X8 Pro 12/256Gb skóre „Single-core“ 1989 bodov a skóre „Multi-core“ 7144 . Nižšie môžete porovnať jeho výkon s ostatnými modelmi založenými na referenčnej hodnote Geekbench.
Xiaomi Poco X8 Pro 12/256Gb :
Xiaomi Poco X8 Pro 12/256Gb bude čoskoro uvedený na trh.
Zanechajte svoj e-mail a hneď ako sa začne tovar predávať, budete o ňom vedieť ako prví
Alternatívy k Xiaomi Poco X8 Pro 12/256Gb :
Benchmark Geekbench
Asus ROG Phone 8
6.78 palca (2400x1080) Gorilské sklo / Snapdragon 8 Gen 3 / 12Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX890 / 5500mAh
594.00€
$682.42
Xiaomi 14 8/256Gb
6.36 palca (2670x1200) Gorilské sklo / Snapdragon 8 Gen 3 / 8Gb / 256GB / 50Mp Omnivision OVX9000 (Light Hunter 900) / 4610mAh
651.99€
$749.04
Xiaomi 14 12/256Gb
6.36 palca (2400x1080) Gorilské sklo / Snapdragon 8 Gen 3 / 12Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX890 / 4610mAh
649.08€
$745.70
Vivo X100
6.78 palca (2800 x 1260) Gorilské sklo / Dimensity 9300 / 12Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX920 / 5000mAh
574.59€
$660.12
OnePlus 12
6.82 palca (3168x1440) Gorilské sklo / Snapdragon 8 Gen 3 / 16Gb / 512GB / 50Mp Sony LYTIA-T808 / 5400mAh
782.52€
$899.00
1269.63€
$1458.62
1003.22€
$1152.55
Xiaomi 13T Pro
6.67 palca (2712x1220) Zakrivené sklo / Dimensity 9200+ / 12Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX707 / 5000mAh
528.28€
$606.91
Vivo IQOO Neo 8 Pro
6.78 palca (2800 x 1260) Gorilské sklo / Dimensity 9200+ / 16Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX866 / 5000mAh
358.71€
$412.10
Vivo X90s
6.78 palca (2800 x 1260) Gorilské sklo / Dimensity 9200+ / 8Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX866 / 4810mAh
478.52€
$549.75
Xiaomi Poco X8 Pro 12/256Gb
6.59 palca (2756x1268) Zakrivené sklo / Dimensity 8500 / 12Gb / 256GB / 50Mp / 6500mAh
Čoskoro
Čoskoro
Realme 15 Pro 8/256GB
6.8 palca (2800x1280) Gorilské sklo / Snapdragon 7 Gen 4 / 8Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX896 / 7000mAh
245.06€
$281.54
Realme 15 Pro 12/512GB
6.8 palca (2800x1280) Gorilské sklo / Snapdragon 7 Gen 4 / 12Gb / 512GB / 50Mp Sony IMX896 / 7000mAh
283.35€
$325.53
Apple iPhone 14 Pro Max 6/256GB
6.7 palca (2796x1290) Sklo / A16 Bionic / 6Gb / 256GB / 48Mp / 4323mAh
793.59€
$911.72
Apple iPhone 14 Pro Max 6/128GB
6.7 palca (2796x1290) Sklo / A16 Bionic / 6Gb / 128GB / 48Mp / 4323mAh
756.71€
$869.35
Apple iPhone 14 Pro Max 6/1024GB
6.7 palca (2796x1290) Sklo / A16 Bionic / 6Gb / 1024GB / 48Mp / 4323mAh
1207.83€
$1387.62
Apple iPhone 14 Pro Max 6/512GB
6.7 palca (2796x1290) Sklo / A16 Bionic / 6Gb / 512GB / 48Mp / 4323mAh
883.48€
$1014.99
765.96€
$879.97
670.23€
$769.99
1103.07€
$1267.27
1097.02€
$1260.31
- Výrobca: Xiaomi
- Meno modela: Poco X8 Pro
- Hmotnost:
- Rozmery:
- Operačný systém: Android 16
- Veľkosť displeja: 6.59 palca
- Rozlíšenie: 2756x1268
- RAM: 12Gb
- Veľkosť pamäti (ROM): 256GB
- Kamera: 50Mp
- Systém na čipe (CPU): MediaTek Dimensity 8500
- Batéria: 6500mAh
Charakteristika
| Operačný systém (OS) | Android 16 |
| Benchmark Geekbench | 7144 (Multi-Core) - porovnajte s ostatnými modelmi tu |
| Výrobca | Xiaomi - Pozrite si všetky modely Xiaomi tu |
| Benchmark Geekbench | 1989 (Single Core) |
| Meno modela | Poco X8 Pro |
| Výkon | otestovať porovnanie anti- test ~ 1978225. - Porovnajte s ostatnými modelmi tu |
Displej
| Rozlíšenie | 2756x1268 - Viac modelov s rozlíšením 2756x1268 nájdete tu |
| Typy skla | Zakrivené sklo |
| Typ displeja | AMOLED |
| Multi-touch | 10 |
| Bezelless | Áno - Ďalšie modely s displejom bez rámov nájdete tu |
| Veľkosť rámu | 3 mm |
| Pomer displej - telo | 89 % |
| Jas | 750 cd/m² |
| Veľkosť displeja | 6.59 palca |
Systém na čipe (CPU)
| Výrobca | MediaTek |
| Model | Dimensity 8500 - Viac modelov s procesorom Dimensity 8500 nájdete tu |
| Dátum vydania | 10/15/2025 |
| CPU Kernel | 8 |
| CPU Frekvencia | 0 GHz |
| Trocha | bit bit |
| Technológia procesu | 4 nm |
| Kapacita | 16 Gb |
| Frekvencia GPU | 0 Mhz |
| Jadrá GPU | 0 |
| TDP | 10 W |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 0 Mbps |
Kapacita
| RAM (pamäť) | 12 Gb - Viac modelov s 12 Gb RAM nájdete tu |
| Veľkosť pamäti (ROM) | 256 GB |
| Miesto pre kartu | Nie |
Kamera
| Zadný fotoaparát | |
| Rozlíšenie | 50 Mp - Viac modelov s fotoaparátom 50 Mp nájdete tu |
| Blesk | Duálny LED blesk |
| Predný fotoaparát | |
| Rozlíšenie | 20 Mp |
| Blesk | Nie |
Mobilné pripojenie
| Frekvencia siete | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Typ siete | 5G |
| SIM karta | nanoSIM + nanoSIM |
bezdrôtové pripojenie
| Wi-Fi | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| NFC | Áno - viac modelov s NFC nájdete tu |
Poloha
| Podpora siete | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batéria
| Kapacita batérie (mAh) | 6500 mAh |
| Typ batérie | Neodnímateľný |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Pohotovostný čas | 6-7 dní |
| Životnosť batérie | 2-3 dni |
| Pracovná doba v tvrdom režime | 10-12 hodín |
| Doba hovoru | 30 hodín |
| Bezdrôtové nabíjanie | Nie |
Senzory
| Informačnú diódu | Nie |
| čítačku odtlačkov | Áno |
| Senzor blízkosti | Áno |
| Senzor okolitého svetla | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Akcelerometer | Áno |
| Digitálny kompas | Áno |
| Barometer | Nie |
| IrDA | Áno |
Audio
| Zvukový procesor | Integrovaný |
| Vstavaný reproduktor | Áno |
| Vstavaný mikrofón | Áno |
| Headset jack | Nie |
Prevedenie
| Materiál | Plast |
| S hodnotením IP68 | Áno - Viac modelov s IP68 nájdete tu |
Podporované jazyky
| Jazyky | - Podrobný zoznam podporovaných jazykov tu |
Rozhrania / konektory
| Porty USB typu C | 1 |
Ďalšie vlastnosti
| Ďalšie vlastnosti | Skener odtlačkov prstov Intradisplay , Predná kamera so zabudovaným displejom , Obnovovacia frekvencia obrazovky 144 Hz |