IIIF150 Raptor farieb
- čierna
- biely
- Červená
- žltá
- zelená
- Modrá
263.48€
($306.33)
($306.33)
Najnižšia cena na Aliexpress / IIIF150 Official Store je 267.76€ ($311.31)
Do obchodu
-
- Aká je najlepšia farba IIIF150 Raptor ?
-
IIIF150 Raptor ponúka tieto farby:
- čierna: najlepšia klasická farba, vhodná pre väčšinu chlapov
- biely: skvelá voľba dámy, alebo ak by ste chceli niečo, čo je ľahké a svieže
- Červená: aby ste vynikli od ostatných
- žltá: lepší spôsob získania pozornosti
- zelená: ak chceš niečo nové
- Modrá: ak chcete byť na vrchole
-
- V akých farbách prichádza IIIF150 Raptor ?
-
- Ktorá farba IIIF150 Raptor je najobľúbenejšia?
-
Najobľúbenejšie a najbežnejšie farby pre IIIF150 Raptor sú biela a čierna. Predávajú to najlepšie a generujú spoločnosti veľké príjmy. Za nimi nasledujú červená, žltá a modrá, ktoré sú tiež v najlepšej ponuke farieb a dobre sa predávajú.
-
- Ktorú farbu IIIF150 Raptor mám dostať?
-
Ak chcete mať jednu z najobľúbenejších a najpredávanejších farieb, mali by ste si kúpiť IIIF150 Raptor v bielej alebo čiernej farbe. Ak hľadáte niečo nové, odporúčame vám zaobstarať si skutočne čerstvý telefón pohľadom na žltú a červenú.
Najlepšie IIIF150 Raptor ceny IIIF150 Raptor
| Uložiť | cena | Choď na dohodu |
|---|---|---|
|
Najlepšie IIIF150 Raptor ceny IIIF150 Raptor: Aliexpress / IIIF150 Official Store |
267.76€ ($311.31) | zobraziť dohodu |
| Aliexpress-IIIF150OfficialStore | 275.85€ ($320.71) | Zobraziť dohodu |
| Banggood HK | 344.04€ ($399.99) | Zobraziť dohodu |
| Banggood | 367.26€ ($426.99) | Zobraziť dohodu |
- Výrobca: IIIF150
- Meno modela: Raptor
- Hmotnost: 359g
- Rozmery: 176.4 x 81.8 x 15.3mm
- Operačný systém: Android 13
- Veľkosť displeja: 6.8 palca
- Rozlíšenie: 2460x1080
- RAM: 8Gb
- Veľkosť pamäti (ROM): 128GB
- Kamera: 108Mp
- Systém na čipe (CPU): MediaTek Helio G99
- Batéria: 10000mAh
Charakteristika
| Operačný systém (OS) | Android 13 |
| Benchmark Geekbench | 1883 (Multi-Core) - porovnajte s ostatnými modelmi tu |
| Výrobca | IIIF150 - Pozrite si všetky modely IIIF150 tu |
| Benchmark Geekbench | 576 (Single Core) |
| Meno modela | Raptor |
| Výkon | otestovať porovnanie anti- test ~ 356722. - Porovnajte s ostatnými modelmi tu |
Displej
| Rozlíšenie | 2460x1080 - Viac modelov s rozlíšením 2460x1080 nájdete tu |
| Typy skla | Zakrivené sklo |
| Typ displeja | OGS |
| Multi-touch | 10 |
| Bezelless | Nie - Ďalšie modely s displejom bez rámov nájdete tu |
| Veľkosť rámu | 5.8 mm |
| Pomer displej - telo | 75 % |
| Jas | 650 cd/m² |
| Veľkosť displeja | 6.8 palca |
Systém na čipe (CPU)
| Architektúra CPU | 2x Cortex-A76 2.2 GHz + 6x Cortex-A55 2 GHz |
| Výrobca | MediaTek |
| Model | Helio G99 - Viac modelov s procesorom Helio G99 nájdete tu |
| Dátum vydania | 5/23/2022 |
| CPU Kernel | 8 |
| CPU Frekvencia | 2.2 GHz |
| Trocha | bit 64 bit |
| Technológia procesu | 6 nm |
| Kapacita | 8 Gb |
| GPU Model | Mali G57MC |
| Frekvencia GPU | 850 Mhz |
| Jadrá GPU | 2 |
| TDP | 5 W |
| Features | MediaTek modem |
| Upload Speed | 150 Mbps |
Kapacita
| RAM (pamäť) | 8 Gb - Viac modelov s 8 Gb RAM nájdete tu |
| Veľkosť pamäti (ROM) | 128 GB |
| Miesto pre kartu | MicroSD (TF), podporuje karty až do 256 GB |
Kamera
| Zadný fotoaparát | |
| Rozlíšenie | 108 Mp - Viac modelov s fotoaparátom 108 Mp nájdete tu |
| Blesk | Duálny LED blesk |
| Predný fotoaparát | |
| Rozlíšenie | 32 Mp |
| Blesk | Nie |
| Model | Sony IMX616 |
Mobilné pripojenie
| Typ siete | 4G |
| SIM karta | nanoSIM + nanoSIM alebo microSD (TF) |
bezdrôtové pripojenie
| Wi-Fi | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| NFC | Áno - viac modelov s NFC nájdete tu |
Poloha
| Podpora siete | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batéria
| Kapacita batérie (mAh) | 10000 mAh |
| Typ batérie | Neodnímateľný |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Pohotovostný čas | 6-7 dní |
| Životnosť batérie | 3-4 dni |
| Pracovná doba v tvrdom režime | 14-15 hodín |
| Doba hovoru | 30 hodín |
| Bezdrôtové nabíjanie | Nie |
Senzory
| Informačnú diódu | Nie |
| čítačku odtlačkov | Áno |
| Senzor blízkosti | Áno |
| Senzor okolitého svetla | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Akcelerometer | Áno |
| Digitálny kompas | Áno |
| Barometer | Áno |
| IrDA | Nie |
Audio
| Zvukový procesor | Integrovaný |
| Vstavaný reproduktor | Áno |
| Vstavaný mikrofón | Áno |
| Headset jack | Áno |
Prevedenie
| Rozmery | 176.4 x 81.8 x 15.3 mm |
| Hmotnost | 359 g |
| Materiál | Plasty a guma |
| S hodnotením IP68 | Áno - Viac modelov s IP68 nájdete tu |
Podporované jazyky
| Jazyky | - Podrobný zoznam podporovaných jazykov tu |
Rozhrania / konektory
| Porty USB typu C | 1 |
Ďalšie vlastnosti
| Ďalšie vlastnosti | Predná kamera so zabudovaným displejom , Termokamera , Obnovovacia frekvencia obrazovky 120 Hz , Kamera pre nočné videnie |