iLife V5s Pro Benchmark iLife V5s Pro
V testovaní aplikácie iLife V5s Pro získal iLife V5s Pro skóre „Single-core“ 0 bodov a skóre „Multi-core“ 0 . Nižšie môžete porovnať jeho výkon s ostatnými modelmi založenými na referenčnej hodnote Geekbench.
iLife V5s Pro :
Denne kontrolujeme viac ako 100 obchodov, aby sme našli tie najlepšie ceny.
iLife V5s Pro bol prerušený.
iLife V5s Pro bol prerušený.
Alternatívy k iLife V5s Pro :
Benchmark Geekbench
60.25€
$69.64
47.76€
$55.21
55.83€
$64.53
65.80€
$76.06
61.08€
$70.60
48.11€
$55.61
85.64€
$98.99
59.79€
$69.11
49.56€
$57.28
51.74€
$59.81
Charakteristika
| Meno modela | V5s Pro |
| Výkon | otestovať porovnanie anti- test ~ . - Porovnajte s ostatnými modelmi tu |
Displej
| LCD | Nie |
bezdrôtové pripojenie
| Nastaviteľné cez smartfón | Nie |
| Diaľkový ovládač | Áno |
Batéria
| Kapacita batérie (mAh) | 2500 mAh |
| Životnosť batérie | 2,5 hodiny |
| Typ batérie | li-ion |
Prevedenie
| Rozmery | 300 x 300 x 70 mm |
| Hmotnost | 2050 g |
Čistenie
| Výkon vysávania | 850 Pa |
| Hluk | 50 dB |
| Úklidová oblasť | 180 m² |
| Virtuálna stena | Nie |
| Mokré vytieranie | Áno |
| Kapacita nádržky na prach | 300 ml |