Oppo Find N3 Geekbench Benchmark testi
Geekbench testinde Oppo Find N3, 1391 puan ve "Single-core" 4503 puan "Multi-core" skor sonuçlarını aldı. Aşağıda, Geekbench Benchmark temel alınarak performansını diğer modellerle karşılaştırabilirsiniz.
Oppo Find N3 Fiyatları
100'den fazla çevrimiçi mağazada her gün fiyatları, promosyonları ve kuponları kontrol ediyor ve en iyi fırsatları buluyoruz.
Oppo Find N3 durduruldu
Oppo Find N3 durduruldu
Oppo Find N3'ye alternatifler:
Geekbench Benchmark
Oppo Find X6 12/256GB
6.74 inç (2772x1240) Goril bardağı / Dimensity 9200 / 12GB / 256GB / 50MP Sony IMX890 / 4800mAh
26587.12₺
$579.83
Samsung Galaxy Z Fold5
7.6 inç (2176x1812) Kavisli Cam / Snapdragon 8 Gen 2 / 12GB / 256GB / 50MP Samsung GN3 / 4400mAh
53613.05₺
$1169.23
Vivo IQOO 11 Pro 8/256GB
6.78 inç (3200x1440) Goril bardağı / Snapdragon 8 Gen 2 / 8GB / 256GB / 50MP Sony IMX866 / 4700mAh
32826.84₺
$715.91
Vivo IQOO 11 Pro 16/512GB
6.78 inç (3200x1440) Goril bardağı / Snapdragon 8 Gen 2 / 16GB / 512GB / 50MP Sony IMX866 / 4700mAh
37458.02₺
$816.91
Vivo IQOO 11 Pro 12/256GB
6.78 inç (3200x1440) Goril bardağı / Snapdragon 8 Gen 2 / 12GB / 256GB / 50MP Sony IMX866 / 4700mAh
31458.57₺
$686.07
Asus ROG Phone 7 Ultimate
6.78 inç (2448x1080) Goril bardağı / Snapdragon 8 Gen 2 / 16GB / 512GB / 50MP Sony IMX766 / 6000mAh
42603.22₺
$929.12
Xiaomi 13 Ultra 12/256GB
6.73 inç (3200x1440) Goril bardağı / Snapdragon 8 Gen 2 / 12GB / 256GB / 50MP Sony IMX989 / 5000mAh
40428.40₺
$881.69
Xiaomi Redmi Note 12 Turbo 8/256GB
6.67 inç (2400x1080) Goril bardağı / Snapdragon 7+ Gen 2 / 8GB / 256GB / 64MP OmniVision OV64B / 5000mAh
13931.15₺
$303.82
Vivo X90 Pro+
6.78 inç (3200x1440) Goril bardağı / Snapdragon 8 Gen 2 / 12GB / 256GB / 50MP Sony IMX989 / 4700mAh
39591.12₺
$863.43
Oppo Find X6 Pro 12/256GB
6.82 inç (3168x1440) Goril bardağı / Snapdragon 8 Gen 2 / 12GB / 256GB / 50MP Sony IMX989 / 5000mAh
35641.77₺
$777.30
0.00₺
$0.00
Xiaomi 13 8/128GB
6.36 inç (2400x1080) Goril bardağı / Snapdragon 8 Gen 2 / 8GB / 128GB / 54MP Sony IMX800 / 4500mAh
30492.90₺
$665.01
Xiaomi 13 8/256GB
6.36 inç (2400x1080) Goril bardağı / Snapdragon 8 Gen 2 / 8GB / 256GB / 54MP Sony IMX800 / 4500mAh
27963.18₺
$609.84
Xiaomi 13 12/512GB
6.36 inç (2400x1080) Goril bardağı / Snapdragon 8 Gen 2 / 12GB / 512GB / 54MP Sony IMX800 / 4500mAh
32048.25₺
$698.93
Xiaomi 13 12/256GB
6.36 inç (2400x1080) Goril bardağı / Snapdragon 8 Gen 2 / 12GB / 256GB / 54MP Sony IMX800 / 4500mAh
29889.93₺
$651.86
Xiaomi 13 Pro 8/256GB
6.73 inç (3200x1440) Goril bardağı / Snapdragon 8 Gen 2 / 8GB / 128GB / 50MP Sony IMX989 / 4820mAh
31134.39₺
$679.00
Xiaomi 13 Pro 8/128GB
6.73 inç (3200x1440) Goril bardağı / Snapdragon 8 Gen 2 / 8GB / 128GB / 50MP Sony IMX989 / 4820mAh
36511.15₺
$796.26
Xiaomi 13 Pro 12/256GB
6.73 inç (3200x1440) Goril bardağı / Snapdragon 8 Gen 2 / 12GB / 256GB / 50MP Sony IMX989 / 4820mAh
39047.75₺
$851.58
Xiaomi Redmi K60 Pro 12/512GB
6.67 inç (3200x1440) Kavisli Cam / Snapdragon 8 Gen 2 / 12GB / 512GB / 54MP Sony IMX800 / 5000mAh
34883.82₺
$760.77
Xiaomi Redmi K60 Pro 12/256GB
6.67 inç (3200x1440) Kavisli Cam / Snapdragon 8 Gen 2 / 12GB / 256GB / 54MP Sony IMX800 / 5000mAh
30826.71₺
$672.29
Xiaomi Redmi K60 Pro 8/256GB
6.67 inç (3200x1440) Kavisli Cam / Snapdragon 8 Gen 2 / 8GB / 256GB / 54MP Sony IMX800 / 5000mAh
28384.11₺
$619.02
- Üretici firma: Oppo
- Model: Find N3
- Ağırlık:
- Boyutlar:
- İşletim Sistemi: Android 13
- Boyut: 8 inç
- Ekran Çözünürlüğü: 2440x2268
- RAM Kapasitesi: 12GB
- Dahili Hafıza (ROM): 256GB
- Kamera: 50MP
- Chipset (CPU): Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2
- Batarya: 4800mAh
Genel bilgi
| İşletim Sistemi (OS) | Android 13 |
| Geekbench Benchmark | 4503 (Multi-Core) - Burada diğer modellere karşılaştırın |
| Üretici firma | Oppo - ZTüm Oppo modellerini görmek için buraya tıklayın |
| Geekbench Benchmark | 1391 (Single Core) |
| model | Find N3 |
| Performans | Antutu Benchmark ~ 1247769 sonucu . - Burada diğer modellere karşılaştırın |
Ekran
| Ekran Çözünürlüğü | 2440x2268 - çözünürlüğü ile daha fazla model buraya bakın |
| Ekran koruması | Goril bardağı |
| Ekran Türü | AMOLED |
| Çoklu dokunma (dokunma sayısı) | 10 |
| Çerçevesiz Tasarım | Evet - Çerçevesiz ekranlı diğer modelleri burada görebilirsiniz |
| Ekran parlaklığı | 750 cd/m² |
| Boyut (Diyagonal) | 8 inç |
Chipset
| CPU mimarisi | 1x 3.19 GHz ARM Cortex-X3 + 2x 2.8 GHz ARM Cortex-A715 + 2x 2.8 GHz ARM Cortex-A710 + 3x 2 GHz ARM Cortex-A510 |
| Üretici firma | Qualcomm |
| model | Snapdragon 8 Gen 2 - işlemci ile diğer modelleri görüntüle burada |
| Çıkış Tarihi | 11/17/2022 |
| Çekirdek Sayısı | 8 |
| Sıklık | 3.19 GHz |
| Bit derinliği | 64 bit |
| Teknik süreç | 4 nm |
| Bellek | 16 GB |
| Grafik işlem birimi (video yongası / GPU) | Adreno 740 |
| GPU frekansı | 1000 MHz |
| Video işlemci çekirdeği sayısı | 2 |
| TDP | 10 W |
| Features | Snapdragon X70 |
| Upload Speed | 2500 Mb/sn |
Bellek
| RAM Kapasitesi | 12 GB - Diğer modellere bakın 12 gb ram Burada |
| Dahili Hafıza (ROM) | 256 GB |
| Hafıza kartı desteği | Yok |
Kamera
| Arka Kamera | |
| Arka kamera çözünürlüğü | 50 MP - 50 MP kamera ile daha fazla model buraya bakın |
| Flaş türü | Çift LED |
| Ön Kamera (selfie) | |
| Ön kamera çözünürlüğü | 32 MP |
| Flaş | Değil |
Ağ Bağlantıları
| frekanslar | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Mobile network generation | 5G |
| Sim Kart Yeterliliği | 1 yuva: nanoSIM, 2 yuva: nanoSIM |
Kablosuz arayüzler
| kablosuz internet | var |
| Bluetooth | var |
| Yakın Alan İletişimi (NFC) | var - Diğer NFC özellikli modelleri burada görebilirsiniz |
Navigasyon
| Sistem desteği | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batarya
| Akü kapasitesi | 4800 mah |
| Pil teknolojisi | Sabit |
| Hızlı Şarj | var |
| Bekleme süresi | 6-7 gün |
| Normal modda çalışma saatleri | 3-4 gün |
| Sürekli kullanım | 10-12 saat |
| Konuşma zamanı | 30 saat |
| Kablosuz Şarj | Değil |
Sensörü
| Olay göstergesi | Değil |
| Parmak izi tarayıcı | var |
| Yakınlık sensörü | var |
| Çevre ışığı sensörü | var |
| Jiroskop | var |
| İvme ölçer | var |
| Elektronik pusula | var |
| Barometre | Değil |
| Kızılötesi | Değil |
Ses
| Ses yongası | Birleşik |
| Hoparlörler | var |
| Mikrofon | var |
| Kulaklık Bağlantısı | Değil |
Tasarım
| Muhafaza malzemesi | Metal çerçeve, cam gövde |
| Uluslar arası koruma kodu (IP68) | Değil - Daha fazla korunan model buraya bakın |
Desteklenen Diller
| Diller | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Desteklenen dillerin tam listesine buradan bakın. |
Arayüzler / Konektörler
| USB Type-C | 1 |
Özellikleri
| ek bilgi | Ekran yenileme hızı 120Hz , Esnek ekran , Ek ekran , 2x optik zoom , Dahili ön kamera |