Oppo K15 Pro Antutu Benchmark testi
AnTuTu testinde Oppo K15 Pro 1969337 puan aldı. Aşağıda Antutu testine dayanan performansını diğer modellerle karşılaştırabilirsiniz.
Oppo K15 Pro Fiyatları
Oppo K15 Pro yakında piyasaya çıkacak.
E-postanızı gönderirseniz ürünler satışa çıkar çıkmaz ilk bilen siz olacaksınız
Oppo K15 Pro'ye alternatifler:
AnTuTu Benchmark
Asus ROG Phone 8
6.78 inç (2400x1080) Goril bardağı / Snapdragon 8 Gen 3 / 12GB / 256GB / 50MP Sony IMX890 / 5500mAh
30902.13₺
$694.11
Vivo IQOO 12 Pro
6.78 inç (3200x1440) Goril bardağı / Snapdragon 8 Gen 3 / 16GB / 256GB / 50MP OmniVision OV50H / 5100mAh
37163.94₺
$834.76
Xiaomi 14 12/256Gb
6.36 inç (2400x1080) Goril bardağı / Snapdragon 8 Gen 3 / 12GB / 256GB / 50MP Sony IMX890 / 4610mAh
33198.94₺
$745.70
Xiaomi 14 8/256Gb
6.36 inç (2670x1200) Goril bardağı / Snapdragon 8 Gen 3 / 8GB / 256GB / 50MP Omnivision OVX9000 (Light Hunter 900) / 4610mAh
33347.64₺
$749.04
Vivo IQOO 12
6.78 inç (2800 x 1260) Goril bardağı / Snapdragon 8 Gen 3 / 12GB / 256GB / 50MP OmniVision OV50H / 5000mAh
29498.40₺
$662.58
Çok yakında
Çok yakında
ZTE Nubia Red Magic 8S Pro+
6.8 inç (2480x1116) Goril bardağı / Snapdragon 8+ Gen 2 / 16GB / 256GB / 50MP Samsung GN5 / 5000mAh
38744.86₺
$870.27
OnePlus 12
6.82 inç (3168x1440) Goril bardağı / Snapdragon 8 Gen 3 / 16GB / 512GB / 50MP Sony LYTIA-T808 / 5400mAh
40023.93₺
$899.00
Honor Magic V2
7.92 inç (2344x2156) Kavisli Cam / Snapdragon 8+ Gen 2 / 16GB / 512GB / 50MP / 5000mAh
63695.48₺
$1430.70
64938.50₺
$1458.62
51312.11₺
$1152.55
- Üretici firma: Oppo
- Model: K15 Pro
- Ağırlık: 200g
- Boyutlar: 158.3 x 75.13 x 8.3mm
- İşletim Sistemi: Android 16
- Boyut: 6.59 inç
- Ekran Çözünürlüğü: 2760x1256
- RAM Kapasitesi: 12GB
- Dahili Hafıza (ROM): 256GB
- Kamera: 50MP
- Chipset (CPU): MediaTek Dimensity 8500
- Batarya: 7500mAh
Genel bilgi
| İşletim Sistemi (OS) | Android 16 |
| Geekbench Benchmark | 7152 (Multi-Core) - Burada diğer modellere karşılaştırın |
| Üretici firma | Oppo - ZTüm Oppo modellerini görmek için buraya tıklayın |
| Geekbench Benchmark | 1967 (Single Core) |
| model | K15 Pro |
| Performans | antutu Benchmark ~ 1969337 sonucu . - Burada diğer modellere karşılaştırın |
Ekran
| Ekran Çözünürlüğü | 2760x1256 - çözünürlüğü ile daha fazla model buraya bakın |
| Ekran koruması | Kavisli Cam |
| Ekran Türü | AMOLED |
| Çoklu dokunma (dokunma sayısı) | 10 |
| Çerçevesiz Tasarım | Evet - Çerçevesiz ekranlı diğer modelleri burada görebilirsiniz |
| Çerçeve boyutu | 3 mm |
| Ekran/Gövde Oranı | % 89 |
| Ekran parlaklığı | 750 cd/m² |
| Boyut (Diyagonal) | 6.59 inç |
Chipset
| Üretici firma | MediaTek |
| model | Dimensity 8500 - işlemci ile diğer modelleri görüntüle burada |
| Çıkış Tarihi | 10/15/2025 |
| Çekirdek Sayısı | 8 |
| Sıklık | 0 GHz |
| Bit derinliği | bit |
| Teknik süreç | 4 nm |
| Bellek | 16 GB |
| GPU frekansı | 0 MHz |
| Video işlemci çekirdeği sayısı | 0 |
| TDP | 10 W |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 0 Mb/sn |
Bellek
| RAM Kapasitesi | 12 GB - Diğer modellere bakın 12 gb ram Burada |
| Dahili Hafıza (ROM) | 256 GB |
| Hafıza kartı desteği | Yok |
Kamera
| Arka Kamera | |
| Arka kamera çözünürlüğü | 50 MP - 50 MP kamera ile daha fazla model buraya bakın |
| Flaş türü | Çift LED |
| Ön Kamera (selfie) | |
| Ön kamera çözünürlüğü | 16 MP |
| Flaş | Değil |
Ağ Bağlantıları
| frekanslar | 2G (GSM): 900/1800 MHz 3G (WCDMA) 2100 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) 5G |
| Mobile network generation | 5G |
| Sim Kart Yeterliliği | 1 yuva: nanoSIM, 2 yuva: nanoSIM |
Kablosuz arayüzler
| kablosuz internet | var |
| Bluetooth | var |
| Yakın Alan İletişimi (NFC) | var - Diğer NFC özellikli modelleri burada görebilirsiniz |
Navigasyon
| Sistem desteği | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batarya
| Akü kapasitesi | 7500 mah |
| Pil teknolojisi | Sabit |
| Hızlı Şarj | var |
| Bekleme süresi | 6-7 gün |
| Normal modda çalışma saatleri | 2-3 gün |
| Sürekli kullanım | 10-12 saat |
| Konuşma zamanı | 30 saat |
| Kablosuz Şarj | Değil |
Sensörü
| Olay göstergesi | Değil |
| Parmak izi tarayıcı | var |
| Yakınlık sensörü | var |
| Çevre ışığı sensörü | var |
| Jiroskop | var |
| İvme ölçer | var |
| Elektronik pusula | var |
| Barometre | Değil |
| Kızılötesi | Değil |
Ses
| Ses yongası | Birleşik |
| Hoparlörler | var |
| Mikrofon | var |
| Kulaklık Bağlantısı | Değil |
Tasarım
| Boyutlar | 158.3 x 75.13 x 8.3 mm |
| Ağırlık | 200 g |
| Muhafaza malzemesi | Plastik |
| Uluslar arası koruma kodu (IP68) | Evet - Daha fazla korunan model buraya bakın |
Desteklenen Diller
| Diller | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Desteklenen dillerin tam listesine buradan bakın. |
Arayüzler / Konektörler
| USB Type-C | 1 |
Özellikleri
| ek bilgi | Ekran içi parmak izi tarayıcı , Aktif soğutma sistemi , Dahili ön kamera , 144Hz ekran yenileme hızı |