SJCAM M10 Antutu Benchmark testi
AnTuTu testinde SJCAM M10 0 puan aldı. Aşağıda Antutu testine dayanan performansını diğer modellerle karşılaştırabilirsiniz.
SJCAM M10 Fiyatları
100'den fazla çevrimiçi mağazada her gün fiyatları, promosyonları ve kuponları kontrol ediyor ve en iyi fırsatları buluyoruz.
SJCAM M10 durduruldu
SJCAM M10 durduruldu
SJCAM M10'ye alternatifler:
AnTuTu Benchmark
2511.90₺
$55.61
2885.46₺
$63.88
3435.63₺
$76.06
2914.82₺
$64.53
2828.09₺
$62.61
2493.84₺
$55.21
4807.89₺
$106.44
2909.85₺
$64.42
3189.00₺
$70.60
Genel bilgi
| model | M10 |
| Performans | antutu Benchmark ~ sonucu . - Burada diğer modellere karşılaştırın |
Ekran
| Boyut (Diyagonal) | 1.5 inç |
Chipset
| Üretici firma | Novatek |
| model | NTK96660 - işlemci ile diğer modelleri görüntüle burada |
| Çekirdek Sayısı | 0 |
| Sıklık | 0 GHz |
| Bit derinliği | bit |
| Teknik süreç | 0 nm |
| Bellek | 0 GB |
| GPU frekansı | 0 MHz |
| Video işlemci çekirdeği sayısı | 0 |
| TDP | 0 W |
| Upload Speed | 0 Mb/sn |
Bellek
| Hafıza kartı desteği | MicroSD, 64 GB'a kadar kartlar için destek |
Kablosuz arayüzler
| kablosuz internet | var |
Batarya
| Akü kapasitesi | 900 mah |
Tasarım
| Boyutlar | 48.1x43.3x43.4 mm |
| Ağırlık | 67 g |
Arayüzler / Konektörler
| USB 2.0 | 1 |
| HDMI | var |
Kamera
| sensor | Aptina AR0330 ile daha fazla model buraya bakın |
| Video Çözünürlüğü | 1080P @ 30fps, 720P @ 60fps, 480P @ 120fps |
| Objektif Açısı | 170 ° |
ekipman
| Aksiyon Kamera Kutu İçeriği | 1 x Kamera , 1 x Su Geçirmez Kılıf , 1 x USB kablosu , 3 x Üç konumlu tutucu , 1 x Klipsli braket , 1 x Ekran temizleme bezi , 1 x Tripod yuvası , 2 x Kask Montajı , 1 x J yuvası , 2 x Yapışkan Bant , 1 x Kullanım Kılavuzu |