Samsung Galaxy A34 5G 8/128GB Geekbench Benchmark testi
Geekbench testinde Samsung Galaxy A34 5G 8/128GB, 812 puan ve "Single-core" 2918 puan "Multi-core" skor sonuçlarını aldı. Aşağıda, Geekbench Benchmark temel alınarak performansını diğer modellerle karşılaştırabilirsiniz.
Samsung Galaxy A34 5G 8/128GB Fiyatları
| Store | Fiyat | Promosyona git |
|---|---|---|
|
Samsung Galaxy A34 5G 8/128GB Fiyatları: AliExpress-Super-GLX-Store |
13060.49₺ ($286.56) | Satıcıya Git |
| Aliexpress-Super-GLX-Store-ES | 15016.65₺ ($329.48) | Satıcıya Git |
| Aliexpress-Super-GLX-Store-FR | 18259.43₺ ($400.63) | Satıcıya Git |
Geekbench Benchmark
Realme 11 Pro 12/256GB Chinese Version
6.7 inç (2412x1080) Goril bardağı / Dimensity 7050 / 12GB / 256GB / 100MP / 5000mAh
12548.21₺
$275.32
Realme 10 Pro+ 8/128GB
6.7 inç (2412x1080) Goril bardağı / Dimensity 1080 / 8GB / 128GB / 108MP Samsung HM6 / 5000mAh
9407.96₺
$206.42
Xiaomi Redmi Note 12 Pro+ 8/256GB
6.67 inç (2400x1080) Kavisli Cam / Dimensity 1080 / 8GB / 256GB / 200MP Samsung HP1 (S5KHP1) ISOCELL Plus / 5000mAh
13426.47₺
$294.59
Xiaomi Redmi Note 12 Pro+ 12/256GB
6.67 inç (2400x1080) Kavisli Cam / Dimensity 1080 / 12GB / 256GB / 200MP Samsung HP1 (S5KHP1) ISOCELL Plus / 5000mAh
9149.54₺
$200.75
13178.53₺
$289.15
7357.92₺
$161.44
9570.67₺
$209.99
Doogee V31 GT
6.58 inç (2408x1080) Goril bardağı / Dimensity 1080 / 12GB / 256GB / 50MP Sony IMX766 / 10800mAh
21420.64₺
$469.99
Samsung Galaxy A34 5G 8/256GB
6.6 inç (2340x1080) Kavisli Cam / Dimensity 1080 / 8GB / 256GB / 48MP / 5000mAh
11964.82₺
$262.52
Samsung Galaxy A34 5G 6/256GB
6.6 inç (2340x1080) Kavisli Cam / Dimensity 1080 / 6GB / 256GB / 48MP / 5000mAh
15074.07₺
$330.74
Samsung Galaxy A34 5G 8/128GB
6.6 inç (2340x1080) Kavisli Cam / Dimensity 1080 / 8GB / 128GB / 48MP / 5000mAh
13060.49₺
$286.56
Samsung Galaxy A34 5G 6/128GB
6.6 inç (2340x1080) Kavisli Cam / Dimensity 1080 / 6GB / 128GB / 48MP / 5000mAh
11234.68₺
$246.50
Motorola Moto G73 5G
6.5 inç (2400x1080) Goril bardağı / Dimensity 930 / 8GB / 256GB / 50MP / 5000mAh
9594.37₺
$210.51
Honor 70 12/512Gb
6.67 inç (2400x1080) Goril bardağı / Snapdragon 778G+ / 12GB / 512GB / 54MP Sony IMX800 / 4800mAh
16766.79₺
$367.88
Honor 70 12/256Gb
6.67 inç (2400x1080) Goril bardağı / Snapdragon 778G+ / 12GB / 256GB / 54MP Sony IMX800 / 4800mAh
14277.39₺
$313.26
Honor 70 Global ROM 8/256Gb
6.67 inç (2400x1080) Goril bardağı / Snapdragon 778G+ / 8GB / 256GB / 54MP Sony IMX800 / 4800mAh
18169.19₺
$398.65
Honor 90
6.7 inç (2664x1200) Goril bardağı / Snapdragon 7 Gen 1 / 12GB / 256GB / 200MP Samsung ISOCELL HP3 / 5000mAh
15636.95₺
$343.09
Honor 60 Pro 12/256Gb
6.78 inç (2652x1200) Goril bardağı / Snapdragon 778G+ / 12GB / 256GB / 108MP Samsung HM2 / 4800mAh
27674.69₺
$607.21
Honor 60 Pro 8/256Gb
6.78 inç (2652x1200) Goril bardağı / Snapdragon 778G+ / 8GB / 256GB / 108MP Samsung HM2 / 4800mAh
25338.42₺
$555.95
Oppo Reno 5 Pro 8/128GB
6.55 inç (2400x1080) Goril bardağı / Dimensity 1000 / 8GB / 128GB / 64MP Sony IMX686 / 4350mAh
27300.50₺
$599.00
Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 8/128GB
6.67 inç (2400x1080) Kavisli Cam / Dimensity 920 / 8GB / 128GB / 108MP Samsung HM2 / 4500mAh
14710.82₺
$322.77
- Üretici firma: Samsung
- Model: Galaxy A34 5G
- Ağırlık: 199g
- Boyutlar: 161.3 x 78.1 x 8.2mm
- İşletim Sistemi: Android 12
- Boyut: 6.6 inç
- Ekran Çözünürlüğü: 2340x1080
- RAM Kapasitesi: 8GB
- Dahili Hafıza (ROM): 128GB
- Kamera: 48MP
- Chipset (CPU): MediaTek Dimensity 1080
- Batarya: 5000mAh
Genel bilgi
| İşletim Sistemi (OS) | Android 12 |
| Geekbench Benchmark | 2918 (Multi-Core) - Burada diğer modellere karşılaştırın |
| Üretici firma | Samsung - ZTüm Samsung modellerini görmek için buraya tıklayın |
| Geekbench Benchmark | 812 (Single Core) |
| model | Galaxy A34 5G |
| Performans | Antutu Benchmark ~ 517221 sonucu . - Burada diğer modellere karşılaştırın |
Ekran
| Ekran Çözünürlüğü | 2340x1080 - çözünürlüğü ile daha fazla model buraya bakın |
| Ekran koruması | Kavisli Cam |
| Ekran Türü | AMOLED |
| Çoklu dokunma (dokunma sayısı) | 10 |
| Çerçevesiz Tasarım | Evet - Çerçevesiz ekranlı diğer modelleri burada görebilirsiniz |
| Çerçeve boyutu | 3.7 mm |
| Ekran/Gövde Oranı | % 83 |
| Ekran parlaklığı | 750 cd/m² |
| Boyut (Diyagonal) | 6.6 inç |
Chipset
| CPU mimarisi | 2x Cortex-A78 2.6 GHz + 6x Cortex-A55 2 GHz |
| Üretici firma | MediaTek |
| model | Dimensity 1080 - işlemci ile diğer modelleri görüntüle burada |
| Çıkış Tarihi | 10/11/2022 |
| Çekirdek Sayısı | 8 |
| Sıklık | 2.6 GHz |
| Bit derinliği | 64 bit |
| Teknik süreç | 6 nm |
| Bellek | 16 GB |
| Grafik işlem birimi (video yongası / GPU) | Arm Mali-G68 MC |
| GPU frekansı | 950 MHz |
| Video işlemci çekirdeği sayısı | 4 |
| TDP | 10 W |
| Features | Mediatek 5G modem |
| Upload Speed | 316 Mb/sn |
Bellek
| RAM Kapasitesi | 8 GB - Diğer modellere bakın 8 gb ram Burada |
| Dahili Hafıza (ROM) | 128 GB |
| Hafıza kartı desteği | MicroSD, 256 GB'a kadar kartlar için destek |
Kamera
| Arka Kamera | |
| Arka kamera çözünürlüğü | 48 MP - 48 MP kamera ile daha fazla model buraya bakın |
| Flaş türü | Çift LED |
| Ön Kamera (selfie) | |
| Ön kamera çözünürlüğü | 13 MP |
| Flaş | Değil |
Ağ Bağlantıları
| frekanslar | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Mobile network generation | 5G |
| Sim Kart Yeterliliği | 1 yuva: nanoSIM, 2 yuva: nanoSIM |
Kablosuz arayüzler
| kablosuz internet | var |
| Bluetooth | var |
| Yakın Alan İletişimi (NFC) | var - Diğer NFC özellikli modelleri burada görebilirsiniz |
Navigasyon
| Sistem desteği | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batarya
| Akü kapasitesi | 5000 mah |
| Pil teknolojisi | Sabit |
| Hızlı Şarj | var |
| Bekleme süresi | 6-7 gün |
| Normal modda çalışma saatleri | 5-6 gün |
| Sürekli kullanım | 14-15 saat |
| Konuşma zamanı | 30 saat |
| Kablosuz Şarj | Değil |
Sensörü
| Olay göstergesi | var |
| Parmak izi tarayıcı | var |
| Yakınlık sensörü | var |
| Çevre ışığı sensörü | var |
| Jiroskop | var |
| İvme ölçer | var |
| Elektronik pusula | var |
| Barometre | Değil |
| Kızılötesi | Değil |
Ses
| Ses yongası | Birleşik |
| Hoparlörler | var |
| Mikrofon | var |
| Kulaklık Bağlantısı | var |
Tasarım
| Boyutlar | 161.3 x 78.1 x 8.2 mm |
| Ağırlık | 199 g |
| Muhafaza malzemesi | Plastik |
| Uluslar arası koruma kodu (IP68) | Evet - Daha fazla korunan model buraya bakın |
Desteklenen Diller
| Diller | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Desteklenen dillerin tam listesine buradan bakın. |
Arayüzler / Konektörler
| USB Type-C | 1 |
Özellikleri
| ek bilgi | Ekran yenileme hızı 90Hz , Dahili ön kamera |