Ulefone Armor 29 Pro Antutu Benchmark testi
AnTuTu testinde Ulefone Armor 29 Pro 675882 puan aldı. Aşağıda Antutu testine dayanan performansını diğer modellerle karşılaştırabilirsiniz.
Ulefone Armor 29 Pro Fiyatları
Ulefone Armor 29 Pro yakında piyasaya çıkacak.
E-postanızı gönderirseniz ürünler satışa çıkar çıkmaz ilk bilen siz olacaksınız
Ulefone Armor 29 Pro'ye alternatifler:
AnTuTu Benchmark
Realme GT Master Explorer Edition 12/256GB
6.55 inç (2400x1080) Goril bardağı / Snapdragon 870 / 12GB / 256GB / 50MP Sony IMX766 / 4500mAh
22379.16₺
$488.06
Realme 14 Pro 8/256GB
6.7 inç (2392x1080) Goril bardağı / Dimensity 7300 / 8GB / 256GB / 50MP Sony IMX882 / 6000mAh
12449.63₺
$271.51
Realme 14 Pro 12/512GB
6.7 inç (2392x1080) Goril bardağı / Dimensity 7300 / 12GB / 512GB / 50MP Sony IMX882 / 6000mAh
14524.95₺
$316.77
Xiaomi Mi 10S 12/256Gb
6.67 inç (2340x1080) Goril bardağı / Snapdragon 870 / 12GB / 256GB / 108MP Samsung ISOCELL Bright HMX / 4780mAh
28245.17₺
$615.99
Xiaomi Mi 10S 8/256Gb
6.67 inç (2340x1080) Goril bardağı / Snapdragon 870 / 8GB / 256GB / 108MP Samsung ISOCELL Bright HMX / 4780mAh
26135.92₺
$569.99
Ulefone Armor 29 Pro
6.67 inç (2400x1080) Goril bardağı / Dimensity 7400 / 16GB / 512GB / 50MP Samsung GN1 / 21200mAh
Çok yakında
Çok yakında
Meizu 18x 12/256GB
6.67 inç (2400x1080) Goril bardağı / Snapdragon 870 / 12GB / 256GB / 64MP Samsung GW3 / 4300mAh
24454.48₺
$533.32
Meizu 18x 8/256GB
6.67 inç (2400x1080) Goril bardağı / Snapdragon 870 / 8GB / 256GB / 64MP Samsung GW3 / 4300mAh
22514.43₺
$491.01
Meizu 18x 8/128GB
6.67 inç (2400x1080) Goril bardağı / Snapdragon 870 / 8GB / 128GB / 64MP Samsung GW3 / 4300mAh
20569.33₺
$448.59
Xiaomi Mi 10S 8/128Gb
6.67 inç (2340x1080) Kavisli Cam / Snapdragon 870 / 8GB / 128GB / 108MP Samsung ISOCELL Bright HMX / 4780mAh
25035.44₺
$545.99
Vivo IQOO 5 Pro 5G 12/256GB
6.56 inç (2376x1080) Goril bardağı / Snapdragon 865 / 12GB / 256GB / 50MP Samsung GN1 / 4000mAh
38418.65₺
$837.86
- Üretici firma: Ulefone
- Model: Armor 29 Pro
- Ağırlık: 668g
- Boyutlar: 177.35 x 85.6 x 33.8mm
- İşletim Sistemi: Android 15
- Boyut: 6.67 inç
- Ekran Çözünürlüğü: 2400x1080
- RAM Kapasitesi: 16GB
- Dahili Hafıza (ROM): 512GB
- Kamera: 50MP Samsung GN1
- Chipset (CPU): MediaTek Dimensity 7400
- Batarya: 21200mAh
Genel bilgi
| İşletim Sistemi (OS) | Android 15 |
| Geekbench Benchmark | 3084 (Multi-Core) - Burada diğer modellere karşılaştırın |
| Üretici firma | Ulefone - ZTüm Ulefone modellerini görmek için buraya tıklayın |
| Geekbench Benchmark | 1054 (Single Core) |
| model | Armor 29 Pro |
| Performans | antutu Benchmark ~ 675882 sonucu . - Burada diğer modellere karşılaştırın |
Ekran
| Ekran Çözünürlüğü | 2400x1080 - çözünürlüğü ile daha fazla model buraya bakın |
| Ekran koruması | Goril bardağı |
| Ekran Türü | AMOLED |
| Çoklu dokunma (dokunma sayısı) | 10 |
| Çerçevesiz Tasarım | Değil - Çerçevesiz ekranlı diğer modelleri burada görebilirsiniz |
| Çerçeve boyutu | 6.5 mm |
| Ekran/Gövde Oranı | % 73 |
| Ekran parlaklığı | 750 cd/m² |
| Boyut (Diyagonal) | 6.67 inç |
Chipset
| CPU mimarisi | 4 x ARM Cortex-A78 2.6GHz + 4 x ARM Cortex-A55 2.1GHz |
| Üretici firma | MediaTek |
| model | Dimensity 7400 - işlemci ile diğer modelleri görüntüle burada |
| Çıkış Tarihi | 02/20/2025 |
| Çekirdek Sayısı | 8 |
| Sıklık | 2.6 GHz |
| Bit derinliği | 64 bit |
| Teknik süreç | 4 nm |
| Bellek | 16 GB |
| Grafik işlem birimi (video yongası / GPU) | Mali-G615 MP |
| GPU frekansı | 0 MHz |
| Video işlemci çekirdeği sayısı | 2 |
| TDP | 7 W |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 1400 Mb/sn |
Bellek
| RAM Kapasitesi | 16 GB - Diğer modellere bakın 16 gb ram Burada |
| Dahili Hafıza (ROM) | 512 GB |
| Hafıza kartı desteği | MicroSD, 2 TB'a kadar kartlar için destek |
Kamera
| Arka Kamera | |
| Arka kamera çözünürlüğü | 50 MP - 50 MP kamera ile daha fazla model buraya bakın |
| Matris modeli (sensör) | Samsung GN1 - View Samsung GN1 sensörü ile diğer modeller burada |
| Flaş türü | Çift LED |
| Ön Kamera (selfie) | |
| Ön kamera çözünürlüğü | 50 MP |
| Flaş | Değil |
Ağ Bağlantıları
| frekanslar | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Mobile network generation | 5G |
| Sim Kart Yeterliliği | 1 yuva: nanoSIM, 2 yuva: nanoSIM |
Kablosuz arayüzler
| kablosuz internet | var |
| Bluetooth | var |
| Yakın Alan İletişimi (NFC) | var - Diğer NFC özellikli modelleri burada görebilirsiniz |
Navigasyon
| Sistem desteği | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batarya
| Akü kapasitesi | 21200 mah |
| Pil teknolojisi | Sabit |
| Hızlı Şarj | var |
| Bekleme süresi | 8-9 gün |
| Normal modda çalışma saatleri | 5-6 gün |
| Sürekli kullanım | 14-15 saat |
| Konuşma zamanı | 30 saat |
| Kablosuz Şarj | Evet |
Sensörü
| Olay göstergesi | var |
| Parmak izi tarayıcı | var |
| Yakınlık sensörü | var |
| Çevre ışığı sensörü | var |
| Jiroskop | var |
| İvme ölçer | var |
| Elektronik pusula | var |
| Barometre | Değil |
| Kızılötesi | Değil |
Ses
| Ses yongası | Birleşik |
| Hoparlörler | var |
| Mikrofon | var |
| Kulaklık Bağlantısı | Değil |
Tasarım
| Boyutlar | 177.35 x 85.6 x 33.8 mm |
| Ağırlık | 668 g |
| Muhafaza malzemesi | Plastik, kauçuk |
| Uluslar arası koruma kodu (IP68) | Evet - Daha fazla korunan model buraya bakın |
Desteklenen Diller
| Diller | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Desteklenen dillerin tam listesine buradan bakın. |
Arayüzler / Konektörler
| USB Type-C | 1 |
Özellikleri
| ek bilgi | Ek ekran , Ekran yenileme hızı 120Hz , Dahili ön kamera , Gece kamera modülü |