Vivo S50 Pro mini Antutu Benchmark testi
AnTuTu testinde Vivo S50 Pro mini 3418862 puan aldı. Aşağıda Antutu testine dayanan performansını diğer modellerle karşılaştırabilirsiniz.
Vivo S50 Pro mini Fiyatları
Vivo S50 Pro mini yakında piyasaya çıkacak.
E-postanızı gönderirseniz ürünler satışa çıkar çıkmaz ilk bilen siz olacaksınız
Vivo S50 Pro mini'ye alternatifler:
AnTuTu Benchmark
Oppo Find N6
8.12 inç (2480x2248) Goril bardağı / Snapdragon 8 Elite Gen 5 / 16GB / 512GB / 200MP Samsung ISOCELL HP5 / 6000mAh
72820.98₺
$1612.25
Xiaomi Poco F8 Ultra 12/256GB
6.9 inç (2608x1200) Kavisli Cam / Snapdragon 8 Elite Gen 5 / 12GB / 256GB / 50MP OmniVision Light Hunter 800 / 6500mAh
26901.64₺
$595.60
Xiaomi Poco F8 Ultra 16/512GB
6.9 inç (2608x1200) Kavisli Cam / Snapdragon 8 Elite Gen 5 / 16GB / 512GB / 50MP OmniVision Light Hunter 800 / 6500mAh
29056.12₺
$643.30
Vivo S50 Pro mini
6.31 inç (2640 x 1216) Goril bardağı / Snapdragon 8 Gen 5 / 12GB / 256GB / 50MP Sony IMX921 / 6500mAh
Çok yakında
Çok yakında
ZTE Nubia Z70S Ultra
6.85 inç (2688x1216) Goril bardağı / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12GB / 256GB / 50MP Omnivision Light Master 990 / 6600mAh
27670.39₺
$612.62
Vivo X200 Pro
6.78 inç (2800 x 1260) Goril bardağı / Dimensity 9400 / 12GB / 256GB / 50MP Sony LYT-818 / 6000mAh
30025.87₺
$664.77
Xiaomi Poco F7 Ultra
6.67 inç (3200x1440) Kavisli Cam / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12GB / 256GB / 50MP OmniVision Light Hunter 800 / 6000mAh
396517.87₺
$8778.87
Xiaomi Poco F8 Pro 12/512GB
6.59 inç (2510x1156) Kavisli Cam / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12GB / 512GB / 50MP OmniVision Light Hunter 800 / 6200mAh
21087.71₺
$466.88
Xiaomi Poco F8 Pro 12/256GB
6.59 inç (2510x1156) Kavisli Cam / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12GB / 256GB / 50MP OmniVision Light Hunter 800 / 6200mAh
18932.78₺
$419.17
Apple iPhone 17 Pro eSIM + eSIM 12/256GB
6.3 inç (2622x1206) Bardak / A19 Pro / 12GB / 256GB / 48MP Sony IMX903 / 3988mAh
56675.48₺
$1254.79
Apple iPhone 17 eSIM + eSIM 8/256GB
6.3 inç (2622x1206) Bardak / A19 / 8GB / 256GB / 48MP Sony IMX904 / 3692mAh
35301.86₺
$781.58
- Üretici firma: Vivo
- Model: S50 Pro mini
- Ağırlık: 192g
- Boyutlar: 150.83 x 71.76 x 7.99mm
- İşletim Sistemi: Android 15
- Boyut: 6.31 inç
- Ekran Çözünürlüğü: 2640 x 1216
- RAM Kapasitesi: 12GB
- Dahili Hafıza (ROM): 256GB
- Kamera: 50MP Sony IMX921
- Chipset (CPU): Qualcomm Snapdragon 8 Gen 5
- Batarya: 6500mAh
Genel bilgi
| İşletim Sistemi (OS) | Android 15 |
| Geekbench Benchmark | 9684 (Multi-Core) - Burada diğer modellere karşılaştırın |
| Üretici firma | Vivo - ZTüm Vivo modellerini görmek için buraya tıklayın |
| Geekbench Benchmark | 2776 (Single Core) |
| model | S50 Pro mini |
| Performans | antutu Benchmark ~ 3418862 sonucu . - Burada diğer modellere karşılaştırın |
Ekran
| Ekran Çözünürlüğü | 2640 x 1216 - çözünürlüğü ile daha fazla model buraya bakın |
| Ekran koruması | Goril bardağı |
| Ekran Türü | AMOLED |
| Çoklu dokunma (dokunma sayısı) | 10 |
| Çerçevesiz Tasarım | Evet - Çerçevesiz ekranlı diğer modelleri burada görebilirsiniz |
| Çerçeve boyutu | 3 mm |
| Ekran/Gövde Oranı | % 89 |
| Ekran parlaklığı | 750 cd/m² |
| Boyut (Diyagonal) | 6.31 inç |
Chipset
| CPU mimarisi | 2x Phoenix 3.8GHz + 6x Phoenix 3.32GHz |
| Üretici firma | Qualcomm |
| model | Snapdragon 8 Gen 5 - işlemci ile diğer modelleri görüntüle burada |
| Çıkış Tarihi | 12/01/2025 |
| Çekirdek Sayısı | 8 |
| Sıklık | 3.8 GHz |
| Bit derinliği | 64 bit |
| Teknik süreç | 3 nm |
| Bellek | 24 GB |
| Grafik işlem birimi (video yongası / GPU) | Adreno 829 |
| GPU frekansı | 1200 MHz |
| Video işlemci çekirdeği sayısı | 0 |
| TDP | 10 W |
| Features | Snapdragon X80 |
| Upload Speed | 10000 Mb/sn |
Bellek
| RAM Kapasitesi | 12 GB - Diğer modellere bakın 12 gb ram Burada |
| Dahili Hafıza (ROM) | 256 GB |
| Hafıza kartı desteği | Yok |
Kamera
| Arka Kamera | |
| Arka kamera çözünürlüğü | 50 MP - 50 MP kamera ile daha fazla model buraya bakın |
| Matris modeli (sensör) | Sony IMX921 - View Sony IMX921 sensörü ile diğer modeller burada |
| Flaş türü | Çift LED |
| Ön Kamera (selfie) | |
| Ön kamera çözünürlüğü | 50 MP |
| Flaş | Değil |
Ağ Bağlantıları
| frekanslar | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Mobile network generation | 5G |
| Sim Kart Yeterliliği | 1 yuva: nanoSIM, 2 yuva: nanoSIM |
Kablosuz arayüzler
| kablosuz internet | var |
| Bluetooth | var |
| Yakın Alan İletişimi (NFC) | var - Diğer NFC özellikli modelleri burada görebilirsiniz |
Navigasyon
| Sistem desteği | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batarya
| Akü kapasitesi | 6500 mah |
| Pil teknolojisi | Sabit |
| Hızlı Şarj | var |
| Bekleme süresi | 6-7 gün |
| Normal modda çalışma saatleri | 3-4 gün |
| Sürekli kullanım | 8-9 saat |
| Konuşma zamanı | 30 saat |
| Kablosuz Şarj | Evet |
Sensörü
| Olay göstergesi | Değil |
| Parmak izi tarayıcı | var |
| Yakınlık sensörü | var |
| Çevre ışığı sensörü | var |
| Jiroskop | var |
| İvme ölçer | var |
| Elektronik pusula | var |
| Barometre | Değil |
| Kızılötesi | Değil |
Ses
| Ses yongası | Birleşik |
| Hoparlörler | var |
| Mikrofon | var |
| Kulaklık Bağlantısı | Değil |
Tasarım
| Boyutlar | 150.83 x 71.76 x 7.99 mm |
| Ağırlık | 192 g |
| Muhafaza malzemesi | Metal çerçeve, cam gövde |
| Uluslar arası koruma kodu (IP68) | Evet - Daha fazla korunan model buraya bakın |
Desteklenen Diller
| Diller | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Desteklenen dillerin tam listesine buradan bakın. |
Arayüzler / Konektörler
| USB Type-C | 1 |
Özellikleri
| ek bilgi | Ekran içi parmak izi tarayıcı , Ekran yenileme hızı 120Hz , 3x optik zoom , Dahili ön kamera |