Vivo X300 Pro Antutu Benchmark testi
AnTuTu testinde Vivo X300 Pro 3171688 puan aldı. Aşağıda Antutu testine dayanan performansını diğer modellerle karşılaştırabilirsiniz.
Vivo X300 Pro Fiyatları
Vivo X300 Pro yakında piyasaya çıkacak.
E-postanızı gönderirseniz ürünler satışa çıkar çıkmaz ilk bilen siz olacaksınız
Vivo X300 Pro'ye alternatifler:
AnTuTu Benchmark
Oppo Find N6
8.12 inç (2480x2248) Goril bardağı / Snapdragon 8 Elite Gen 5 / 16GB / 512GB / 200MP Samsung ISOCELL HP5 / 6000mAh
71730.46₺
$1612.25
Xiaomi Poco F8 Ultra 12/256GB
6.9 inç (2608x1200) Kavisli Cam / Snapdragon 8 Elite Gen 5 / 12GB / 256GB / 50MP OmniVision Light Hunter 800 / 6500mAh
26498.78₺
$595.60
Xiaomi Poco F8 Ultra 16/512GB
6.9 inç (2608x1200) Kavisli Cam / Snapdragon 8 Elite Gen 5 / 16GB / 512GB / 50MP OmniVision Light Hunter 800 / 6500mAh
28621.00₺
$643.30
Vivo X300 Pro
6.78 inç (2800 x 1260) Goril bardağı / Dimensity 9500 / 12GB / 256GB / 50MP Sony LYT-828 / 6510mAh
Çok yakında
Çok yakında
ZTE Nubia Z70S Ultra
6.85 inç (2688x1216) Goril bardağı / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12GB / 256GB / 50MP Omnivision Light Master 990 / 6600mAh
27256.02₺
$612.62
Vivo X200 Pro
6.78 inç (2800 x 1260) Goril bardağı / Dimensity 9400 / 12GB / 256GB / 50MP Sony LYT-818 / 6000mAh
29576.22₺
$664.77
Xiaomi Poco F8 Pro 12/512GB
6.59 inç (2510x1156) Kavisli Cam / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12GB / 512GB / 50MP OmniVision Light Hunter 800 / 6200mAh
20771.91₺
$466.88
Xiaomi Poco F8 Pro 12/256GB
6.59 inç (2510x1156) Kavisli Cam / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12GB / 256GB / 50MP OmniVision Light Hunter 800 / 6200mAh
18649.25₺
$419.17
Vivo X100
6.78 inç (2800 x 1260) Goril bardağı / Dimensity 9300 / 12GB / 256GB / 50MP Sony IMX920 / 5000mAh
29369.33₺
$660.12
Asus ROG Phone 8
6.78 inç (2400x1080) Goril bardağı / Snapdragon 8 Gen 3 / 12GB / 256GB / 50MP Sony IMX890 / 5500mAh
30890.92₺
$694.32
Vivo IQOO 12 Pro
6.78 inç (3200x1440) Goril bardağı / Snapdragon 8 Gen 3 / 16GB / 256GB / 50MP OmniVision OV50H / 5100mAh
37139.23₺
$834.76
- Üretici firma: Vivo
- Model: X300 Pro
- Ağırlık: 226g
- Boyutlar: 161.2 x 75.5 x 8mm
- İşletim Sistemi: Android 16
- Boyut: 6.78 inç
- Ekran Çözünürlüğü: 2800 x 1260
- RAM Kapasitesi: 12GB
- Dahili Hafıza (ROM): 256GB
- Kamera: 50MP Sony LYT-828
- Chipset (CPU): MediaTek Dimensity 9500
- Batarya: 6510mAh
Genel bilgi
| İşletim Sistemi (OS) | Android 16 |
| Geekbench Benchmark | 10108 (Multi-Core) - Burada diğer modellere karşılaştırın |
| Üretici firma | Vivo - ZTüm Vivo modellerini görmek için buraya tıklayın |
| Geekbench Benchmark | 3365 (Single Core) |
| model | X300 Pro |
| Performans | antutu Benchmark ~ 3171688 sonucu . - Burada diğer modellere karşılaştırın |
Ekran
| Ekran Çözünürlüğü | 2800 x 1260 - çözünürlüğü ile daha fazla model buraya bakın |
| Ekran koruması | Goril bardağı |
| Ekran Türü | AMOLED |
| Çoklu dokunma (dokunma sayısı) | 10 |
| Çerçevesiz Tasarım | Evet - Çerçevesiz ekranlı diğer modelleri burada görebilirsiniz |
| Çerçeve boyutu | 2.9 mm |
| Ekran/Gövde Oranı | % 90 |
| Ekran parlaklığı | 750 cd/m² |
| Boyut (Diyagonal) | 6.78 inç |
Chipset
| CPU mimarisi | 1 x C1-Ultra 4.21GHz + 3 x C1-Premium 3.5GHz + 4 x C1-Pro 2.7GHz |
| Üretici firma | MediaTek |
| model | Dimensity 9500 - işlemci ile diğer modelleri görüntüle burada |
| Çıkış Tarihi | 10/15/2025 |
| Çekirdek Sayısı | 8 |
| Sıklık | 4.21 GHz |
| Bit derinliği | 64 bit |
| Teknik süreç | 3 nm |
| Bellek | 32 GB |
| Grafik işlem birimi (video yongası / GPU) | Mali G1-Ultra MC12 |
| GPU frekansı | 1716 MHz |
| Video işlemci çekirdeği sayısı | 12 |
| TDP | 10 W |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 10700 Mb/sn |
Bellek
| RAM Kapasitesi | 12 GB - Diğer modellere bakın 12 gb ram Burada |
| Dahili Hafıza (ROM) | 256 GB |
| Hafıza kartı desteği | Yok |
Kamera
| Arka Kamera | |
| dxomark mobil sıralaması | 171 - DXOMARK karşılaştırma testi. Burada diğer modellerle karşılaştırın |
| dxomark (fotoğraf) | 171 |
| dxomark (video) | 169 |
| Arka kamera çözünürlüğü | 50 MP - 50 MP kamera ile daha fazla model buraya bakın |
| Matris modeli (sensör) | Sony LYT-828 - View Sony LYT-828 sensörü ile diğer modeller burada |
| Flaş türü | Çift LED |
| Ön Kamera (selfie) | |
| Ön kamera çözünürlüğü | 50 MP |
| Flaş | Değil |
Ağ Bağlantıları
| frekanslar | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Mobile network generation | 5G |
| Sim Kart Yeterliliği | 1 yuva: nanoSIM, 2 yuva: nanoSIM |
Kablosuz arayüzler
| kablosuz internet | var |
| Bluetooth | var |
| Yakın Alan İletişimi (NFC) | var - Diğer NFC özellikli modelleri burada görebilirsiniz |
Navigasyon
| Sistem desteği | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batarya
| Akü kapasitesi | 6510 mah |
| Pil teknolojisi | Sabit |
| Hızlı Şarj | var |
| Bekleme süresi | 6-7 gün |
| Normal modda çalışma saatleri | 3-4 gün |
| Sürekli kullanım | 8-9 saat |
| Konuşma zamanı | 30 saat |
| Kablosuz Şarj | Evet |
Sensörü
| Olay göstergesi | Değil |
| Parmak izi tarayıcı | var |
| Yakınlık sensörü | var |
| Çevre ışığı sensörü | var |
| Jiroskop | var |
| İvme ölçer | var |
| Elektronik pusula | var |
| Barometre | Değil |
| Kızılötesi | var |
Ses
| Ses yongası | Birleşik |
| Hoparlörler | var |
| Mikrofon | var |
| Kulaklık Bağlantısı | Değil |
Tasarım
| Boyutlar | 161.2 x 75.5 x 8 mm |
| Ağırlık | 226 g |
| Muhafaza malzemesi | Metal çerçeve, cam gövde |
| Uluslar arası koruma kodu (IP68) | Evet - Daha fazla korunan model buraya bakın |
Desteklenen Diller
| Diller | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Desteklenen dillerin tam listesine buradan bakın. |
Arayüzler / Konektörler
| USB Type-C | 1 |
Özellikleri
| ek bilgi | Geri çekilebilir ön kamera , Dahili ön kamera , Ekran yenileme hızı 120Hz , 4x optik zoom |