Test Chinese product SH-S1 Antutu Benchmark
V testu AnTuTu získal Chinese product SH-S1 skóre 0 bodů. Níže můžete porovnat jeho výkon s ostatními modely na základě testu Antutu.
Porovnání cen pro Chinese product SH-S1?
Každý den kontrolujeme ceny, propagační akce a kupóny ve více než 100 internetových obchodech a hledáme ty nejlepší nabídky.
Chinese product SH-S1 byl zrušen
Chinese product SH-S1 byl zrušen
Alternativy k Chinese product SH-S1:
AnTuTu Benchmark
1156.38Kč
$55.61
1328.35Kč
$63.88
1581.63Kč
$76.06
1341.87Kč
$64.53
1301.94Kč
$62.61
1148.06Kč
$55.21
1448.13Kč
$69.64
2213.37Kč
$106.44
1339.58Kč
$64.42
1468.09Kč
$70.60
0.00Kč
$0.00
obecná informace
| Model | SH-S1 |
| Skóre Antutu | Výsledek Antutu Benchmark ~ . - Porovnejte s ostatními modely zde |
Bezdrátová rozhraní
| Bluetooth | Ne |
Sluchátka
| Impedance | 32 Ω |
| Frekvenční rozsah | 20-20000 Hz |
| Citlivost | 90 db |
| Délka přívodního kabelu | 1.4 m |
| Typ sluchátek | Dynamický |
| Konstrukce | Zavřeno |
| Provedení | Plná velikost |