Test Colorful GTX1060 Mini Antutu Benchmark
V testu AnTuTu získal Colorful GTX1060 Mini skóre 0 bodů. Níže můžete porovnat jeho výkon s ostatními modely na základě testu Antutu.
Porovnání cen pro Colorful GTX1060 Mini?
Každý den kontrolujeme ceny, propagační akce a kupóny ve více než 100 internetových obchodech a hledáme ty nejlepší nabídky.
Colorful GTX1060 Mini byl zrušen
Colorful GTX1060 Mini byl zrušen
Alternativy k Colorful GTX1060 Mini:
AnTuTu Benchmark
1156.62Kč
$55.61
1328.63Kč
$63.88
1581.96Kč
$76.06
1342.15Kč
$64.53
1302.22Kč
$62.61
1148.30Kč
$55.21
1448.43Kč
$69.64
2213.83Kč
$106.44
1339.86Kč
$64.42
1468.40Kč
$70.60
obecná informace
| Model | GTX1060 Mini |
| Skóre Antutu | Výsledek Antutu Benchmark ~ . - Porovnejte s ostatními modely zde |
Paměť
| RAM | 6 GB - Zobrazit další modely s 6 gb RAM zde |
| Typ paměti | DDR5 |
| Frekvence paměti (RAM) | 8000 MHz |
| Šířka sběrnice | 192 bit |
Grafický adaptér / GPU
| Nástupce | nVidia |
| Model | GeForce GTX1060 |
| Frekvence jádra | 1544 GHz |
Výživa
| Přídavné napájení | 1 x 6Pin |
| TDP | 120 W |