Test Honor 9N Geekbench Benchmark
V testu Geekbench získala společnost Honor 9N výsledky „Single-core“ 272 bodů a „Multi-core“ 979. Níže můžete porovnat její výkon s ostatními modely založenými na Geekbench Benchmark.
Porovnání cen pro Honor 9N?
Každý den kontrolujeme ceny, propagační akce a kupóny ve více než 100 internetových obchodech a hledáme ty nejlepší nabídky.
Honor 9N byl zrušen
Honor 9N byl zrušen
Alternativy k Honor 9N:
Geekbench Benchmark
2624.42Kč
$125.83
4074.60Kč
$195.36
4207.67Kč
$201.74
3336.90Kč
$159.99
10343.15Kč
$495.91
3203.41Kč
$153.59
LeEco Le 2 (X520/X526) 3/32Gb
5.5" (1920x1080) Gorila sklo / Snapdragon 652 / 3GB / 32GB / 16Mp Omnivison OV16880 / 3000mAh
1599.93Kč
$76.71
3440.76Kč
$164.97
3591.14Kč
$172.18
0.00Kč
$0.00
Samsung Galaxy A30S 4/64Gb
6.4 palec (1560x720) Gorila sklo / Exynos 7904 / 4GB / 64GB / 25Mp / 4000mAh
4489.03Kč
$215.23
3208.42Kč
$153.83
Motorola Moto G7 Play
5.7 palec (1512x720) Gorila sklo / Snapdragon 632 / 2GB / 32GB / 13Mp / 3000mAh
4610.00Kč
$221.03
3208.42Kč
$153.83
Samsung Galaxy A30S 3/32Gb
6.4 palec (1560x720) Gorila sklo / Exynos 7904 / 3GB / 32GB / 25Mp / 4000mAh
5109.73Kč
$244.99
2404.80Kč
$115.30
1997.67Kč
$95.78
1899.65Kč
$91.08
3337.10Kč
$160.00
3253.47Kč
$155.99
UMIDIGI Power 5s 4/32Gb
6.53 palec (1600x720) Zakřivené sklo / Tiger T310 / 4GB / 32GB / 16Mp / 6150mAh
1899.65Kč
$91.08
- Nástupce: Honor
- Model: 9N
- Hmotnost: 152 g
- Rozměry: 149,2 x 71,8 x 7,7mm
- Operační systém: Android 8.0 (Oreo)
- Velikost displeje: 5.84 palec
- Rozlišení displeje: 2280x1080
- RAM: 3GB
- Interní paměť (ROM): 32GB
- Fotoaparát: 13Mp
- Procesor (CPU): Huawei HiSilicon Kirin 659
- Baterie: 3000mAh
obecná informace
| Operační systém (OS) | Android 8.0 (Oreo) |
| Geekbench Benchmark | 979 (Multi-Core) - Porovnejte s ostatními modely zde |
| Nástupce | Honor - Zobrazit všechny Honor modely zde |
| Geekbench Benchmark | 272 (Single Core) |
| Model | 9N |
| Skóre Antutu | Výsledek Antutu Benchmark ~ 76554. - Porovnejte s ostatními modely zde |
Displej
| Rozlišení displeje | 2280x1080 - Podívejte se na další modely s rozlišením 2280x1080 zde |
| Tvrzené sklo | Zakřivené sklo |
| Technologie | OGS |
| Multi-touch (počet dotyků) | 10 |
| bezrámečkový | Ano - Zobrazit další modely s obrazovkou bezel-less zde |
| Velikost rámečku | 3.8 mm |
| Procento využití povrchu | 80 % |
| jasu | 450 cd/m² |
| Velikost displeje (úhlopříčka) | 5.84 palec |
Procesor (CPU)
| Systém na čipu | 4 x ARM Cortex-A53 2,36 GHz + 4 x ARM Cortex-A53 1,7 GHz |
| Výrobce | Huawei HiSilicon |
| Model | Kirin 659 - Více modelů s procesorem Kirin 659 najdete zde |
| Datum vydání | 03/17/2017 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru | 2.36 GHz |
| architektuře | 64 bit |
| Výrobní technologie | 16 nm |
| Paměť | 4 GB |
| Grafický procesor (GPU) | Mali T830MP |
| Frekvence jádra GPU | 900 MHz |
| Počet jader procesoru videa | 2 |
| TDP | 5 W |
| Features | Huawei HiSilicon modem |
| Upload Speed | 50 Mbps |
Paměť
| RAM | 3 GB - Zobrazit další modely s 3 gb RAM zde |
| Interní paměť (ROM) | 32 GB |
| Podpora paměťových karet | MicroSD, podpora karet do 256 GB |
Fotoaparát
| Hlavní kamera | |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 13 Mp - Další modely s kamerou 13 Mp zde |
| Blesk | Duální LED |
| Přední kamera (selfie) | |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 16 Mp |
| Světelnost fotoaparátu | Ne |
Komunikace
| Frekvence | 2G (GSM): 900/1800 MHz 3G (WCDMA) 2100 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) |
| Typ sítě | 4G |
| Číslo Sim Karty | 1 slot: nanoSIM, 2 slot: nanoSIM nebo paměťová karta |
Bezdrátová rozhraní
| Wifi | tady je |
| Bluetooth | tady je |
| NFC | Ne - Zobrazit další modely podporující NFC zde |
Navigace
| satelitními navigačními systémy | GPS, A-GPS, GLONAS |
Baterie
| Kapacita | 3000 mAh |
| Typ | Pevný |
| Rychlé nabíjení | Ne |
| Pohotovostní doba | 5-6 dní |
| Pracovní doba v normálním režimu | 2-3 dny |
| Provozní doba při stálém používání | 5-6 hodin |
| Doba hovoru | 20 hodin |
| Bezdrátové nabíjení | Ne |
Senzory
| Notifikační dioda | tady je |
| Čtečka otisků prstů | tady je |
| proximity | tady je |
| Světelný | tady je |
| Gyroskop | tady je |
| Akcelerometr | tady je |
| Digitální kompas | tady je |
| Barometr | Ne |
| Infraport | Ne |
Zvuk
| D/A čip | Integrovaný |
| Reproduktory | tady je |
| Mikrofon | tady je |
| Audio Konektor | tady je |
Design
| Rozměry | 149,2 x 71,8 x 7,7 mm |
| Hmotnost | 152 g |
| Konstrukce | Kov a plast |
| Zvýšená Odolnost (IP68) | Ne - Více chráněných modelů najdete zde |
Podporované jazyky
| Jazyky | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Úplný seznam podporovaných jazyků naleznete zde |
Rozhraní / konektory
| micro USB | 1 |