Test InFocus M460 Geekbench Benchmark
V testu Geekbench získala společnost InFocus M460 výsledky „Single-core“ 115 bodů a „Multi-core“ 390. Níže můžete porovnat její výkon s ostatními modely založenými na Geekbench Benchmark.
Porovnání cen pro InFocus M460?
InFocus M460 je již brzy v prodeji.
Zanechte nám svůj e-mail a jakmile se zboží začne prodávat, budete o něm vědět jako první.
Alternativy k InFocus M460:
Geekbench Benchmark
2279.55Kč
$109.60
3684.93Kč
$177.17
2690.33Kč
$129.35
1643.11Kč
$79.00
2848.82Kč
$136.97
2678.48Kč
$128.78
2326.14Kč
$111.84
2580.93Kč
$124.09
3650.20Kč
$175.50
2337.17Kč
$112.37
Brzy v prodeji
Brzy v prodeji
1746.69Kč
$83.98
2795.16Kč
$134.39
1225.88Kč
$58.94
1420.98Kč
$68.32
2599.65Kč
$124.99
2410.79Kč
$115.91
1947.81Kč
$93.65
2191.57Kč
$105.37
3289.75Kč
$158.17
1437.41Kč
$69.11
- Nástupce: InFocus
- Model: M460
- Hmotnost:
- Rozměry:
- Operační systém:
- Velikost displeje: 5.5 palec
- Rozlišení displeje: 1280x720
- RAM: 3GB
- Interní paměť (ROM): 16GB
- Fotoaparát: 8Mp
- Procesor (CPU): MediaTek MT6735
- Baterie: 0mAh
obecná informace
| Nástupce | InFocus - Zobrazit všechny InFocus modely zde |
| Geekbench Benchmark | 115 (Single Core) |
| Model | M460 |
| Skóre Antutu | Výsledek Antutu Benchmark ~ . - Porovnejte s ostatními modely zde |
Displej
| Rozlišení displeje | 1280x720 - Podívejte se na další modely s rozlišením 1280x720 zde |
| Multi-touch (počet dotyků) | 5 |
| bezrámečkový | Ne - Zobrazit další modely s obrazovkou bezel-less zde |
| Velikost displeje (úhlopříčka) | 5.5 palec |
Procesor (CPU)
| Systém na čipu | 4 x 1,3 GHz Cortex-A53 |
| Výrobce | MediaTek |
| Model | MT6735 - Více modelů s procesorem MT6735 najdete zde |
| Datum vydání | 10/15/2014 |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Frekvence procesoru | 1.3 GHz |
| architektuře | 64 bit |
| Výrobní technologie | 28 nm |
| Paměť | 4 GB |
| Grafický procesor (GPU) | Mali T720 |
| Frekvence jádra GPU | 600 MHz |
| Počet jader procesoru videa | 2 |
| TDP | 7 W |
| Features | MediaTek modem |
| Upload Speed | 50 Mbps |
Paměť
| RAM | 3 GB - Zobrazit další modely s 3 gb RAM zde |
| Interní paměť (ROM) | 16 GB |
Fotoaparát
| Hlavní kamera | |
| Duální kamera | Ne |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 8 Mp - Další modely s kamerou 8 Mp zde |
| Přední kamera (selfie) | |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 8 Mp |
Bezdrátová rozhraní
| Wifi | tady je |
Baterie
| Kapacita | 0 mAh |
| Typ | Odnímatelný |
Senzory
| proximity | Žádná data |
| Světelný | Žádná data |
| Gyroskop | Žádná data |
| Akcelerometr | Žádná data |
| Digitální kompas | Žádná data |
| Barometr | Žádná data |
| Infraport | Žádná data |
Zvuk
| D/A čip | Integrovaný |
| Reproduktory | Žádná data |
| Mikrofon | tady je |
| Audio Konektor | tady je |
Rozhraní / konektory
| micro USB | 1 |