Infinix Hot 70 Pro
Infinix Hot 70 Pro datum vydání Smět 2026. Srovnejte ceny, parametry a specifikace. Veškeré informace o produktu.
Barvy:
Popis Infinix Hot 70 Pro
Infinix Hot 70 Pro má jasný a průhledný 6.78 palec palcový displej (rozlišení displeje 2720x1224) s rozměry . Váží pouze . Hlavní specifikace jsou procesor MediaTek - Dimensity 7025, 128GB Interní paměť a 6GB RAM.
Datum vydání Infinix Hot 70 Pro je Smět 2026. Zadní kamera se snímačem pořizuje skvělé snímky a přední kamera 50Mp je určena pro selfie. Cena smartphonu je velmi levná a tato cena je právě teď nejlepší, takže stojí za to si ji koupit a bude to dobrý nákup pro každého, kdo je zvyklý používat Android 17 OS.
Protože Infinix Hot 70 Pro má dvě SIM karty, můžete mít 2 čísla od různých telekomunikačních operátorů.
Rychlost internetu bude standardní, protože neexistuje podpora 5G.
Paměť Infinix Hot 70 Pro je rozšiřitelná o microSD karty, které můžete vložit, jakmile to budete potřebovat.
Pokud chcete používat standardní sluchátka 3,5 mm, budete muset použít adaptér, protože je zde pouze výstup USB typu C.
Můžete platit pomocí Infinix Hot 70 Pro, protože podporuje NFC.
Nelze jej použít jako ovládací panel, protože nemá infračervený port.
Infinix Hot 70 Pro a jeho 5500mAh baterie se rychle nabíjejí. Neexistuje žádné bezdrátové nabíjení, jako většina konkurentů.
Zařízení není chráněno před vodou, není v něm žádná propustnost pro vodu. Nedoporučujeme ji brát do sprchy, koupelny nebo používat za deště nebo sněhu.
Porovnání cen pro Infinix Hot 70 Pro?
Infinix Hot 70 Pro je již brzy v prodeji.
Zanechte nám svůj e-mail a jakmile se zboží začne prodávat, budete o něm vědět jako první.
Alternativy k Infinix Hot 70 Pro:
- Nástupce: Infinix
- Model: Hot 70 Pro
- Hmotnost:
- Rozměry:
- Operační systém: Android 17
- Velikost displeje: 6.78 palec
- Rozlišení displeje: 2720x1224
- RAM: 6GB
- Interní paměť (ROM): 128GB
- Fotoaparát: 50Mp
- Procesor (CPU): MediaTek Dimensity 7025
- Baterie: 5500mAh
obecná informace
| Operační systém (OS) | Android 17 |
| Geekbench Benchmark | 2438 (Multi-Core) - Porovnejte s ostatními modely zde |
| Nástupce | Infinix - Zobrazit všechny Infinix modely zde |
| Geekbench Benchmark | 1045 (Single Core) |
| Model | Hot 70 Pro |
| Skóre Antutu | Výsledek Antutu Benchmark ~ 487894. - Porovnejte s ostatními modely zde |
Displej
| Rozlišení displeje | 2720x1224 - Podívejte se na další modely s rozlišením 2720x1224 zde |
| Tvrzené sklo | Zakřivené sklo |
| Technologie | AMOLED |
| Multi-touch (počet dotyků) | 10 |
| bezrámečkový | Ano - Zobrazit další modely s obrazovkou bezel-less zde |
| Velikost rámečku | 3.3 mm |
| Procento využití povrchu | 87 % |
| jasu | 750 cd/m² |
| Velikost displeje (úhlopříčka) | 6.78 palec |
Procesor (CPU)
| Systém na čipu | 2 x ARM Cortex-A78 2.5GHz + 6 x ARM Cortex-A55 2GHz |
| Výrobce | MediaTek |
| Model | Dimensity 7025 - Více modelů s procesorem Dimensity 7025 najdete zde |
| Datum vydání | 04/10/2024 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru | 2.5 GHz |
| architektuře | 64 bit |
| Výrobní technologie | 6 nm |
| Paměť | 16 GB |
| Grafický procesor (GPU) | IMG BXM-8-256 |
| Frekvence jádra GPU | 950 MHz |
| Počet jader procesoru videa | 8 |
| TDP | 8 W |
| Features | MediaTek 5G Modem |
| Upload Speed | 1250 Mbps |
Paměť
| RAM | 6 GB - Zobrazit další modely s 6 gb RAM zde |
| Interní paměť (ROM) | 128 GB |
| Podpora paměťových karet | MicroSD, podpora karet do 2TB |
Fotoaparát
| Hlavní kamera | |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 50 Mp - Další modely s kamerou 50 Mp zde |
| Blesk | Duální LED |
| Přední kamera (selfie) | |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 13 Mp |
| Světelnost fotoaparátu | Ne |
Komunikace
| Frekvence | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 850/900/2100 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) - Pracuje se všemi operátory Ruska |
| Typ sítě | 4G |
| Číslo Sim Karty | 1 slot: nanoSIM, 2 slot: nanoSIM |
Bezdrátová rozhraní
| Wifi | tady je |
| Bluetooth | tady je |
| NFC | tady je - Zobrazit další modely podporující NFC zde |
Navigace
| satelitními navigačními systémy | GPS, A-GPS, GLONAS |
Baterie
| Kapacita | 5500 mAh |
| Typ | Pevný |
| Rychlé nabíjení | tady je |
| Pohotovostní doba | 6-7 dní |
| Pracovní doba v normálním režimu | 2-3 dny |
| Provozní doba při stálém používání | 8-9 hodin |
| Doba hovoru | 30 hodin |
| Bezdrátové nabíjení | Ne |
Senzory
| Notifikační dioda | Ne |
| Čtečka otisků prstů | tady je |
| proximity | tady je |
| Světelný | tady je |
| Gyroskop | tady je |
| Akcelerometr | tady je |
| Digitální kompas | tady je |
| Barometr | Ne |
| Infraport | Ne |
Zvuk
| D/A čip | Integrovaný |
| Reproduktory | tady je |
| Mikrofon | tady je |
| Audio Konektor | Ne |
Design
| Konstrukce | Plastický |
| Zvýšená Odolnost (IP68) | Ne - Více chráněných modelů najdete zde |
Podporované jazyky
| Jazyky | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Úplný seznam podporovaných jazyků naleznete zde |
Rozhraní / konektory
| porty USB Type-C | 1 |
Funkce:
| dodatečně | Přední kamera na obrazovce , Obnovovací frekvence obrazovky 120 Hz |
Další informace
Způsoby platby
- Platební kartou online (Visa, Mastercard), převodem z účtu, Paypal.
Lodní doprava
dodávka
Záruka
Příslušenství pro Infinix Hot 70 Pro
„Nyní pro tento smartphone nemáme propagaci, ale existují podobné produkty, které si můžete zakoupit se slevou, například:“Zobrazit všechny produkty