Mobiltelefon Infinix Hot 70 Pro
Infinix Hot 70 Pro blir utgitt i Kan 2026 . Pris, spesifikasjoner og lekkasjer. Alt vi vet om det.
Farger:
Beskrivelse Infinix Hot 70 Pro
Infinix Hot 70 Pro har en lys og klar (oppløsning på 2720x1224) 6.78 tommer-tommers skjerm og dimensjoner på . Den veier også bare . Hovedspesifikasjonene er MediaTek CPU - Dimensity 7025, 128GB lagring og 6Gb RAM.
Utgivelsesdatoen for Infinix Hot 70 Pro er Kan 2026. -bakkameraet med en 50Mp-sensor tar flotte bilder, og 13Mp-frontkameraet er designet for selfies. Prisen på smarttelefonen er svært lav, og denne prisen er den beste akkurat nå, så det er verdt å kjøpe. Dette vil være et godt kjøp for alle som er vant til å bruke Android 17 OS.
Infinix Hot 70 Pro har Dual SIM-kortspor, du kan ha 2 numre fra forskjellige operatører.
Internett-hastighet vil være standard fordi det ikke er støtte for 5G.
Infinix Hot 70 Pro har støtte for utvidbar lagring, slik at du kan sette inn SD-kort så snart du trenger det.
Hvis du vil bruke standard 3,5 mm porthodetelefoner, må du bruke en adapter fordi det bare er en USB Type-C-utgang.
Du kan betale med Infinix Hot 70 Pro, siden den har NFC.
Du kan ikke bruke den som en fjernkontroll, fordi den ikke har en infrarød (IR) blaster.
Infinix Hot 70 Pro og dens 5500mAh-batteri fungerer med hurtiglading. Det er ingen trådløs lading, som de fleste konkurrenter.
Enheten er ikke vanntett. Vi anbefaler ikke å ta det med i dusjen eller på badet, eller bruke det i regn eller snø.
Infinix Hot 70 Pro priser:
Infinix Hot 70 Pro blir snart utgitt.
Legg igjen e-posten din , og så snart varene blir solgt, vil du være den første som får vite om den
Alternativer til Infinix Hot 70 Pro :
- Merke: Infinix
- Model: Hot 70 Pro
- Vekt:
- Størrelse:
- Operativsystem: Android 17
- Størrelse: 6.78 tommer
- Oppløsning: 2720x1224
- RAM: 6Gb
- Internminne (ROM): 128GB
- Kamera: 50Mp
- Prosessor (CPU): MediaTek Dimensity 7025
- Batteri: 5500mAh
Kjennetegn
| Operativsystem (OS) | Android 17 |
| Geekbench-referanse | 2438 (Multi-Core) - Sammenlign med de andre modellene her |
| Produsent | Infinix - Vis alle Infinix-modeller her |
| Geekbench-referanse | 1045 (Single Core) |
| Model | Hot 70 Pro |
| Opptreden | test antutu referanse ~ 487894. - Sammenlign med de andre modellene her |
Skjerm
| Oppløsning | 2720x1224 - Flere modeller med 2720x1224 oppløsning se her |
| Glasstyper | Buet glass |
| Teknologi | AMOLED |
| Flerpunktsberøring | 10 |
| Bezelless | Ja - Flere modeller med rammeløs skjerm se her |
| Rammestørrelse | 3.3 mm |
| Skjerm til kropp | 87 % |
| Lysstyrke | 750 cd/m² |
| Størrelse | 6.78 tommer |
Prosessor (CPU)
| CPU-type | 2 x ARM Cortex-A78 2.5GHz + 6 x ARM Cortex-A55 2GHz |
| Merke | MediaTek |
| Model | Dimensity 7025 - Flere modeller med Dimensity 7025 CPU se her |
| Utgivelsesdato | 04/10/2024 |
| Kjerner | 8 |
| CPU-hastighet | 2.5 GHz |
| Bit | 64 bit |
| Prosess teknologi | 6 nm |
| Minne | 16 Gb |
| GPU | IMG BXM-8-256 |
| GPU-frekvens | 950 Mhz |
| GPU-kjerner | 8 |
| TDP | 8 W |
| Features | MediaTek 5G Modem |
| Upload Speed | 1250 Mbps |
Minne
| RAM (minne) | 6 Gb - Flere modeller med 6 Gb RAM se her |
| Internminne (ROM) | 128 GB |
| Støtte for eksternt minne | MicroSD (TF), støtte for kort opptil 2 TB |
Kamera
| Hovedkamera | |
| Oppløsning | 50 Mp - Flere modeller med et 50 Mp-kamera, se her |
| Blits | Dobbel LED-blits |
| Frontkamera | |
| Oppløsning | 13 Mp |
| Blits | Nei |
Mobilnettverk
| Frekvens | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 850/900/2100 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) |
| Nettverkstype | 4G |
| Antall SIM-kort | nanoSIM + nanoSIM |
Trådløsteknologi
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Bluetooth-versjon | Ja |
| NFC | Ja - Flere modeller med NFC se her |
Stedstjeneste
| Nettverksstøtte | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batteri
| Batterikapasitet (mAh) | 5500 mAh |
| Type | Kan ikke fjernes |
| Kan hurtiglades | Ja |
| Standby-tid | 6-7 dager |
| Batteritid | 2-3 dager |
| Arbeidstid i hard modus | 8-9 timer |
| Samtaletid | 30 timer |
| Trådløs lading | Nei |
Sensorer
| Varsler ledet | Nei |
| Fingeravtrykksensor | Ja |
| Nærhetssensor | Ja |
| Lyssensor | Ja |
| Gyrosensor | Ja |
| Akselerometer | Ja |
| Geo-magnetisk | Ja |
| Barometer | Nei |
| IR | Nei |
Lyd
| Audioprosessor | Integrert |
| Innebygd høyttaler | Ja |
| Innebygde mikrofoner | Ja |
| Øretelefon | Nei |
Design
| Kroppstype | Plast |
| Sprut-, vann- og støvbestandig (IP68) | Nei - Flere modeller med IP68 se her |
Språkstøtte
| Språk | - En detaljert liste over støttede språk her |
Grensesnitt / kontakter
| USB Type-C-porter | 1 |
Funksjoner
| Funksjoner | Skjermoppdateringsfrekvens 120Hz , Innebygd skjermkamera foran |
Beskrivelse
Betalinger
- Debet- / kredittkort (Visa. Mastercard)
Shipping
Bestill levering
Garanti
Tilbehør til Infinix Hot 70 Pro
Nå har vi ikke lager på denne smarttelefonen, men det er lignende produkter du kan kjøpe med rabatt, for eksempel:Se alle rabatterte produkter